• آموزش کاربری
 • خرید ماژول ها (ارتقای پرتال)
 • سفارش طراحی نرم افزار اختصاصی
 • انتخاب پوسته دلخواه
 • پوسته سفارشی
 • کارت گارانتی
 • خدمات ویژه
 • پشتیبانی محتوایی
 • نحوه خرید
 • اطلاعات تماس

معرفی پکیج اقتصادی

این پکیج های دارای تنوع ماژولی است و به ترتیب تا آخرین نسخه کامل تر می شود. در نسخه آخر مجموعه ابزارهای محتوایی، چندرسانه ای و تعاملی به صورت کامل در نظر گرفته شده است. پکیج های اقتصادی با هدف کاهش قابل ملاحظه هزینه راه اندازی یک وب سایت یا پرتال جامع طراحی شده است. این بسته ها دارای سرویس میزبانی، نسخه اصلی نرم افزار، طیف ماژولی و پوسته های مناسب قابل انتخاب است. با کاهش قیمت بسته ها، IranDNN خدمات خود را حذف و صرفاً بسته را نصب و حساب کاربری مدیر ارشد نرم افزار را در اختیار خریدار قرار می دهد.

آموزش کاربری

متناسب با انتشار نسخه های مختلف نرم افزار DNN و همینطور با تولید و توسعه ابزارها توسط IranDNN بسته های آموزشی مدیریت و راهبری این سامانه ها تنظیم و تدوین می شود.متناسب با انتشار نسخه های مختلف نرم افزار DNN و همینطور با تولید و توسعه ابزارها توسط IranDNN بسته های آموزشی مدیریت و راهبری این سامانه ها تنظیم و تدوین می شود.
کاربرانی که علاقه مند هستند با استفاده از این بسته ها بهتر و دقیقتر این سامانه ها و سایت ها ی خود را راهبری کنند می توانند از این بسته های آموزشی استفاده نمایند. کاربرانی که علاقه مند هستند با استفاده از این بسته ها بهتر و دقیقتر این سامانه ها و سایت ها ی خود را راهبری کنند می توانند از این بسته های آموزشی استفاده نمایند.

خرید ماژول ها(ارتقای پرتال)

چنانچه خریداران تمایل به ارتقای پرتال خود داشته باشند و بخواهند به مجموعه ماژول های خود ماژولی را اضافه کنند می توانند از فروشگاه آنلاین سایت نسبت به خرید ماژول های پرتال اقدام کنند.
چنانچه خریداران تمایل به ارتقای پرتال خود داشته باشند و بخواهند به مجموعه ماژول های خود ماژولی را اضافه کنند می توانند از فروشگاه آنلاین سایت نسبت به خرید ماژول های پرتال اقدام کنند.

سفارش طراحی نرم افزار اختصاصی

سازمان ها و شرکت هایی که نیاز به طراحی و تولید نرم افزار مبتنی بر وب و یا خدمات الکترونیک هستند با سفارش نرم افزار خود می توانند هم از خدمات مشاوره این شرکت استفاده کنند و هم در صورت تمایل نرم افزار خود را در قالب ماژول و مبتنی بر پرتال سازمانی خود تولید کنند. برای اخذ خدمات مشاوره و سفارش نرم افزار یا از طریق فرم سفارش اقدام فرمایید و یا به آدرس sales@irandnn.ir سفارش خود را ایمیل کنید. برای اخذ خدمات مشاوره و سفارش نرم افزار یا از طریق فرم سفارش اقدام فرمایید و یا به آدرس sales@irandnn.ir سفارش خود را ایمیل کنید.

انتخاب پوسته دلخواه

کاربران با خرید پکیج های اقتصادی می توانند یک پوسته رایگان از مجموعه پوسته های عمومی انتخاب کنند. در ضمن می توانند با پرداخت هزینه مربوطه اقدام به خرید پوسته های بیشتر کنند و بانک پوسته های خود را تقویت نمایند.
در نرم افزار می توان به ازای هر صفحه یا زیر پرتال پوسته مستقل در نظر گرفت لذا چنانچه خریدار بخواهد فضای کلی صفحات سایت خود را مطابق با موضوع تغییر دهد می تواند از چند پوسته استفاده نماید.

پوسته سفارشی

چنانچه خریدار تمایل داشته باشد برای وب سایت یا پرتال خود پوسته اختصاصی با ساختار منحصر به فرد گرافیکی طراحی و تولید شود، می تواند از خدمات طراحی و تولید پوسته سفارشی استفاده نماید. در این صورت خریدار ابتدا نظرات خود را در قالب فرم سفارش پوسته همراه با الگوهای مد نظر خود در اختیار گرافیست قرار داده و سپس بر اساس فرم اشاره شده، اتود گرافیکی طراحی و در اختیار خریدار قرار می گیرد. پس از تأیید خریدار، طرح کدنویسی و جهت نصب آماده می شود. پس از نصب چیدمان صفحه اصلی سایت توسط کارشناس و بر طبق طرح ارائه شده انجام می شود. هزینه طراحی و تولید پوسته مبلغ دو و نیم میلیون تومان می باشد.

کارت گارانتی

چنانچه خریدار تمایل داشته باشد در هنگام بهره برداری از سامانه های از پشتیبانی فنی IranDNN استفاده کند می تواند نسبت به خرید کارت گارانتی اقدام نماید. در صورت بروز مشکلات احتمالی، موارد از طریق سامانه پشتیبانی آنلاین به این مجموعه گزارش شده و کارشناس فنی جهت رفع موارد اقدام می کند. پشتیبانی فنی شامل مشاوره فنی، رفع موارد، به روز رسانی نسخه پرتال و ماژول می شود.

خدمات ویژه

چنانچه خریدار تمایل داشته باشد برای خود وب سایت یا پرتال سفارشی مطابق با نیاز، نظر و سلیقه خود راه اندازی نماید می تواند از خدمات ویژه شرکت راهبران فن آوری پاسارگاد و در قالب پروژه های راه اندازی وب سایت/پرتال، استفاده کنند.
این روش اجرای پروژه شامل خدمات مشاوره، نیازسنجی، طراحی پوسته سفارشی، سفارشی سازی ماژول ها، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی است.

پشتیبانی محتوایی

خریدارانی که تمایل دارند محتوای وب سایت ایشان به صورت حرفه ای و توسط کارشناسان این مجموعه ثبت و بارگذاری گردد، از این خدمات استفاده می نمایند. خریدار، محتوای مورد نظر خود را با ساختار مورد توافق در اختیار کارشناس مربوطه قرار داده تا نسبت به بارگذاری، چیدمان صفحات، طراحی الگوهای نمایشی و طراحی بنر و المان های گرافیکی اقدام گردد. هزینه این خدمات به صورت نفر/ساعت و در قالب بسته های 100 ساعته ارائه می گردد. هزینه هر نفر/ساعت خدمات پشتیبانی محتوایی مبلغ چهل هزار تومان می باشد.

نحوه خرید

برای خرید پوسته های عمومی، پوسته های جدید، پکیج های اقتصادی، ماژول ها، کارت های گارانتی، بسته آموزشی و بسته های پشتیبانی محتوایی، هم امکان پرداخت آنلاین از طریق فروشگاه سایت وجود دارد و هم می توانید مبلغ مربوطه را به حساب زیر واریز و رسید پرداخت را به این آدرس ایمیل ارسال نمایید.
 • شماره حساب : 0101010159000
 • شماره کارت : 6037 - 9918 - 7755 - 7664
 • به نام آقای مهدی شکوهی – نزد بانک ملی ایران

اطلاعات تماس

بالا