SEARCH
اخطا در بارگذاری ماژول یک یا چند ماژول در این صفحه بارگذاری نشده است. این ممکن است موقتی باشد. لطفا صفحه را بازیابی نمایید (کلید F5 را بفشارید). درصورتی که مشکل همچنان باقی مانده بود لطفا به مدیر سایت اطلاع دهید.

خدمات طراحی گرافیک

طرح های ما را جستجو کنید، انتخاب نمایید!شاید یکی از امتیازات و نقاط کلیدی تمایز راهبران با سایر مجموعه های فعال در حوزه وب توجه این شرکت به مقوله گرافیک و واسط کاربری ( GUI ) است. تخصص و دانش فنی در حوزه توسعه نرم افزار اگرچه بسیار ارزشمند است اما زمانی یک نرم افزار از استقبال مناسبی برخوردار خواهد شد که واسط گرافیکی کاربرپسندی داشته باشد. چه بسیار نرم افزارهایی که علیرغم پشتوانه قدرتمند منطق برنامه نویسی، به دلیل ضعف و نارسایی محیط کاربری با شکست روبرو شده اند.
راهبران با شناخت این نقطه حساس در مسیر توسعه نرم افزار، واحد گرافیک خود را به موازات واحد فنی با نیروی متخصص و خلاق تقویت نموده و به تبع آن خروجی پروژه های خود را تا حد امکان بهینه نمود.
حاصل این ریزبینی در عرصه پورتال، پوسته های منحصر به فردی است که در فهرست پروژه های راهبران وجود دارد و در عرصه نرم افزار و ماژول، طراحی متناسب و اصولی فرم ها، پنل های مدیریتی و گزارشات است که سعی شده است در نهایت سادگی از جاذبه بصری کافی نیز برخوردار باشد و در طول مدت کاربری کمترین خستگی را در کاربر ایجاد نماید.
لازم به ذکر است طراحی گرافیک در حوزه وب زمانی ارزش واقعی خود را خواهد داشت که طرح حاصله با کیفیت مناسب در قالب فایل HTML و CSS تولید شده باشد و در این حوزه نیز انطباق کامل با استانداردهای موجود ( W3C ) داشته باشد و از نظر کیفی در مرورگرهای استاندارد مورد بررسی قرار گرفته و با تمامی آنها سازگار باشد.
بر خلاف نرم افزارهای مبتنی بر ویندوز، ساختار گرافیکی نرم افزارهای مبتنی بر وب از حیث نوع طراحی و حجم طرح آنچنان حساس هستند که کوچکترین بی توجهی در طراحی می تواند تأثیرات کلیدی در سطح رضایت کاربر از نرم افزار داشته باشد.
پوسته های سفارشی راهبران از تکنولوژی XHTML بهره می برند و به دلیل ساختار غیر جدولی ( Table less ) از سرعت بارگذاری بسیار بالاتری برخوردار هستند که این مهم در کنار جاذبه بصری، کیفیت اجرا را چندین برابر می نماید.

انتخاب گروه

عنوان

رنگ غالبسبک

اطلاعات تماساطلاعات تماس

  • آدرس : تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از خیابان مطهری، کوچه منصور، پلاک 22، واحد B
  • تلفن : 88109730 - 88109755 - 88109682 - 88109273 - 88109545
  • فکس : 88727632
  • ایمیل پشتیبانی : Support@IranDnn.ir
  • ایمیل فروش : Sales@IranDnn.ir

استانداردها و گواهینامه هااستانداردها و گواهینامه ها

  • شورای عالی انفورماتیک کشور
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • سازمان نظام صنفی رایانه کشور

عضویت در خبرنامهعضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه IranDNN از خبرها و وقایع مطلع شوید.