ضمن تشکر از تعامل شما کاربر عزیز با این انجمن، شورای سیاست گذاری سایت به منظور حفظ چارچوب فنی و تخصصی و لزوم رعایت موازین اخلاقی و قانونی در مشارکت کاربران، اقدام به تدوین قوانین مشارکت در انجمن ها نموده است. از شما کاربر محترم تقاضا می شود برای مشارکت در مباحث انجمن به موارد زیر توجه داشته باشید. در صورت عدم رعایت این موارد و تکرار آن پس از اخطارهای مدیران انجمن، مطالب ثبت شده توسط کاربر حذف و در نهایت حساب کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

1- کلیه کاربران می بایست در هنگام ثبت نام، اطلاعات و مشخصات صحیح خود را وارد کنند و در انتخاب نام کاربری دقت نمایند. استفاده از کلمات نامناسب در نام کاربری موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد.

2- استفاده از کلمات نا مناسب در پیغام های ارسال شده توسط کاربر موجب مسدود شدن حساب کاربری ایشان خواهد شد.

3- پیغام های کاربران باید صرفاً در حیطه موضوعات مرتبط با نرم افزار DotNetNuke باشد و نباید حاوی عبارات غیر مرتبط حتی در حوزه نرم افزارهای دیگر باشد درضمن کاربران باید  از درج عباراتی نظیر كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ،چند سوال ، هر كي ميتونه جواب بده، نياز به پاسخ فوري، چطوري ميتونم، چند سوال و ... . در متن پیغام خود خود داری نموده و صرفاً از عبارات کوتاه و کلمات کلیدی موضوع استفاده شود.

4- در صورت بهره برداری از اطلاعات خاص در متن پیام خود، ذکر نام منبع اطلاعات الزامی است.

5- توجه داشته باشید پیام شما حتماً در انجمن مربوط به موضوع پیام مطرح شود و از ارسال پیام در انجمن ها غیر مرتبط خود داری کنید.

6- برای طرح چند سؤال از یک ارسال استفاده نشود و تا حد ممکن برای طرح هر موضوع از یک پیام مستقل استفاده شود.

7- این انجمن یک انجمن علمی است لذا حفظ ادب و استفاده از جملات مناسب در تعامل با سایر کاربران از اهمیت زیادی برخوردار بوده و کاربران نباید تحت هیچ شرایطی از جملات غیر اخلاقی که موجب توهین و یا سوء برداشت سایرین شود استفاده کنند.

8- کاربران در پاسخ گویی به پیامها باید به خلاصه نویسی و جلوگیری از ورود به مباحث حاشیه ای توجه داشته و در صورتی که دانشی نسبت به مباحث طرح شده ندارند از اظهارنظر و طولانی کردن مباحث بپرهیزند.

9- چنانچه کاربران خارج از محیط انجمن به تبادل اطلاعات و یا هر نوع تعامل دیگر بپردازند، هیچ مسئولیتی متوجه وب سایت نخواهد بود.

10- در صورتی که به هر دلیل پیامی از کاربر حذف شد، کاربر می تواند با ارسال پیام خصوصی به مدیر انجمن و یا مسئولین سایت، علت را جویا شود. توجه داشته باشید طرح این موضوع در انجمن ها خلاف قوانین بوده و در صورت مشاهده موضوع، پیامها حذف خواهد شد.

11- چنانچه از کاربر یا کاربرانی موردی خلاف قوانین انجمن سر بزند، سایر کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به مدیر انجمن یا مسئولین سایت موضوع را اعلام کنند تا پس از بررسی، تصمیم لازم در خصوص کاربر خاطی اتخاذ گردد.

12-  این انجمن ها با هدف پاسخگویی به مشکلات و نیاز اطلاعاتی کاربران در خصوص نرم افزار DotNetNuke ایجاد شده اند و تلاش مدیران انجمن ها در جهت پاسخگویی به این موارد است اما چنانچه پیام های کاربران بدون پاسخ بماند، مدیران مسئولیتی در قبال پاسخگویی به این مشکلات ندارند.

13- توجه داشته باشید بسیاری از سؤالات به صورت تکراری طرح می شوند لذا سعی کنید قبل از طرح هر موضوع با صرف زمان محدود و جستجوی موضوعات بررسی کنید که موضوع مورد نظر شما قبلاً مطرح نشده باشد. در بیشتر موارد با جسجتوی مطالب انجمن ها به پاسخ مورد نظر خود خواهید رسید.

14- در صورت مشاهده هر نوع لینک دانلود که حاوی مطالبی با محدودیت حقوق کپی رایت باشد، بلافاصله نسبت به حذف آنها اقدام لازم صورت می گیرد.

15- تا حد امکان سعی شود از اعلام تشکر و ارسال پیامهای چند کلمه ای که نظم موضوعات را به هم می زند خودداری گردد.

16- از کاربران درخواست می شود به هیچ وجه اطلاعات کاربری سایت ها و سایر سرویس های آنلاین خود را در اختیار سایر کاربران نگذارند. در صورتی که کاربری با در اختیار داشتن این اطلاعات موجب ایجاد اشکال در سایت شما گردد، مسئولیتی متوجه این سایت نخواهد بود.

17- ارسال هر نوع پیام تبلیغاتی مرتبط یا غیر مرتبط توسط کاربران و در انجمن ها خلاف قوانین انجمن می باشد. به این منظور فضای جداگانه ای در وب سایت دیده شده است و در صورت بروز این تخلفات، پیام ها سریعاً حذف خواهد شد.

18- استفاده از بیش از یک نام کاربری در انجمن ها مجاز نبوده و در صورت مشاهده این موضوع کلیه جساب های کاربری کاربر حذف خواهد شد.

19- این انجمن، یک تالار گفتگوی عمومی بوده و تیم مدیریت سایت مسئولیتی در قبال پشتیبانی اختصاصی مشکلات کاربران ندارد و در صورت تاخیر و یا عدم پاسخگویی پستها توسط تیم مدیریت هیچ مسئولیتی متوجه تیم Irandnn نمی باشد.

20- مسئولیت انطباق عملکرد کاربران با قوانین انجمن بر عهده مدیران انجمن ها است لذا سایر کاربران مجوز اعلام نظر و یا تذکر به دیگر کاربران را ندارند.

21- چنانچه لینک دانلود نرم افزاری توسط کاربران عادی انجمن ها ارائه شود، مسئولیت استفاده از نرم افزار بر عهده کاربران خواهد بود.

بالا