سیستم جدید ساخت منوهای Mega Drop-Down برای دات نت نیوک

سیستم جدید ساخت منوهای Mega Drop-Down برای دات نت نیوک

شرکت PackFlash به تازگی سیستم منوی جدید خود را موسوم به Mega Drop-Down Menu ارائه کرده است. با استفاده از این سیستم کاربران می توانند منوهای درختی متعددی برای سایت ها ایجاد کنند.
به گزارش Irandnn به نقل از سایت Benzinga، این منوها به طور پویا صفحات سایت را لیست می کند و مدیریت کاملی بر ویرایش محتوا در اختیار کاربر قرار می دهد.  

سیستم مزبور که 12 ژانویه 2011 (22 دی 1389) معرفی و عرضه شده، شامل ابزار ساخت منو، اسکین های ساده دات نت نیوک و یک ماژول مدیریتی برای مدیریت منوهاست.
مگا منو یا همان منوی درختی - همانطور که از نام آن پیداست - نوع خاصی منوست که امروزه استفاده از آن در سایت های اینترنتی روند شتابانی به خود گرفته است.
در یک دید کلی منوها یکی از مواردی است که علاوه بر زیبایی، انسجام ویژه ای به بخش های مختلف یک وب سایت می دهد.
بر اساس این گزارش منوهای پایین افتادنی مگا (Mega Drop-Down) بر خلاف منوهای پایین افتادنی سنتی، دید وسیعتری ارائه کرده و اطلاعات بیشتری پیش چشم کاربر قرار می دهد.
این امر باعث می شود کاربر اطلاعات مورد نظر خود را با سهولت و سرعت بیشتری بیابد. در دنیای امروز که وبگردان حوصله کمتری دارند و می کوشند با صرف زمان اندک در سایت ها به اطلاعات مورد نظر خود دست یابند، نقش و اهمیت این گزینه به خوبی نمودار می شود.

به گزارش Irandnn راحتی کار با منوهای پایین افتادنی مگا، باعث شده این ابزار به یکی از نامزدهای استفاده در مرورگرهای همراه تبدیل شود.

برچسب ها : : منو, دات نت نیوک
تعداد امتیازات :

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

DnnForge - NewsSearch

گروه ها

آرشیو آموزش

نظرات کاربران

بالا