«محتواهای خلاقانه»، کلید موفقیت سایت ها

«محتواهای خلاقانه»، کلید موفقیت سایت ها

امروزه همزمان با فراگیر شدن چتر اینترنت و رشد استفاده از ابزار ارتباطی، همه روزه شاهد برپایی سایت های بسیاری در جهان هستیم.
مسلماً در پهنه وسیع و شلوغ فضای سایبر، دارنده یک سایت حتی بدون اینکه خودش بداند ممکن است با چند سایت و سازمان دیگر در رقابت و تزاحم باشد.

بر همین اساس امروزه ضرورت استفاده از ایده های جذاب و بکر در طراحی سایت ها و نیز بهره گیری از محتواهای خلاقانه برای بالا بردن ارزش و بازدید وب سایت ها، امری کاملاً پذیرفته شده است.
اگرچه طراحان وب به هنگام برپایی سایت ها ممکن است بیشتر به شکل و شمایل سایت و به عبارت دیگر به ساختار آن توجه نشان دهند ولی در این خصوص، محتوا نیز از تاثیرگذاری انکارناپذیری برخوردار است.

به گزارش Irandnn به نقل از News By Company، امروزه تمام شیوه های تجارت و همه سازمان ها چه کوچک و چه بزرگ، به وب سایت نیاز دارند. با توجه به تغییر و توسعه ای که در سطح جهان شاهد هستیم، استفاده از وب سایت ها به عنوان ابزاری برای ارائه و تبلیغ محصولات و سرویس های گوناگون شرکت ها روز به روز گسترش بیشتری پیدا می کند.

در این دهه که آن را عصر اطلاعات نامیده اند، سلیقه مشتری ها و فروشندگان تغییر یافته و شیوه های کسب و کار نیز دستخوش تغییرات عمده ای شده است.
بر همین اساس یکی از کلیدهای پیشرو بودن سایت های اینترنتی، استفاده از محتواها و مطالبی است که علاوه بر رعایت جنبه مفید بودن آن، از خلاقیت و ابتکار نیز در نحوه ارائه آنها استفاده شده باشد.

با استفاده از این شیوه کاربران اینترنتی که اغلب فرصت کمی برای خواندن متون دارند و درنگ آنها در سایت های ناآشنا ممکن است از چند ثانیه تجاوز نکند، در سایت های خلاق مقداری بیشتر تامل می نمایند و این، به نوبه خود سایت را یک قدم به اهداف خویش نزدیک می کند.

تعداد امتیازات :

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

DnnForge - NewsSearch

گروه ها

آرشیو آموزش

نظرات کاربران

بالا