وریزون درصدد خرید یک شرکت فعال در حوزه رایانش ابری

وریزون درصدد خرید یک شرکت فعال در حوزه رایانش ابری

وریزون (Verizon) یکی از شرکت های مهم مخابراتی و اینترنتی در آمریکا از قصد خود برای خرید شرکت Terremark خبر داد.
به گزارش
Irandnn به نقل از WHIR، Terremark ارائه دهنده خدمات زیرساختی و زیربنایی حوزه فناوری اطلاعات است و وریزون درصدد است با پرداخت یک میلیارد و چهارصد میلیون دلار این شرکت را مالک شود. شرکت Terremark در زمینه ارائه سرویس های رایانش ابری نیز فعالیت دارد.

بنا به اعلام وریزون، این شرکت پیشنهاد مناقصه خرید تمام سهام Terremark را از 10 تا 17 فوریه (21 تا 28 بهمن) عرضه خواهد کرد که طی آن در مجموع 35 درصد کل قیمت پایانی روز معاملاتی قبل برای هر سهم در نظر گرفته می شود. هیئت مدیره Terremark به اتفاق آرا این معامله را تایید و نظر مساعد خود را نسبت به آن ابراز کرده اند.
در صورت عملی شد
ن این خرید کلان، دست شرکت وریزون برای ارائه خدمات ابری قدرتمند و باثبات بازتر خواهد شد و این شرکت خواهد توانست مشتریان تجاری و دولتی خود را بهتر از گذشته پشتیبانی کرده و مورد حمایت قرار دهد. لاول مک آدام (Lowell McAdam) مدیر عامل شرکت وریزون با اشاره به اینکه رایانش ابری، شیوه های مدیریت و گسترش منابع IT را به طور بنیادین تغییر داده است، گفت: این ترکیب (ورود Terremark به وریزون) نقطه عطفی در ارائه سرویس های ابری به شمار می رود.

گفتنی است شرکت Terremark که دفتر مرکزی آن در میامی واقع است، 13 مرکز داده در آمریکا، اروپا و آمریکای لاتین دارد. شرکت وریزون نیز که از آن به عنوان یکی از برترین شرکت های فعال در حوزه ICT یاد می شود،  220 مرکز داده در 23 کشور جهان در اختیار دارد. 

تعداد امتیازات :

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

DnnForge - NewsSearch

گروه ها

آرشیو آموزش

نظرات کاربران

بالا