جشنواره پرتال های شهرداری تهران و سامانه داوری تولید شده درIranDNN

جشنواره پرتال های شهرداری تهران و سامانه داوری تولید شده درIranDNN
از سال 1392 پروژه ای به سفارش سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در IranDNN کلید خورد که موضوع آن سامانه ای با هدف داوری و ارزیابی پرتال ها و زیرپرتال های شهرداری تهران است.
شهرداری تهران به ازای کلیه مجموعه های تابعه خود اعم از مناطق، محلات، سازمان ها، ادارات کل، شرکت ها و ... زیرپرتال هایی را اختصاص داده است که مسئولیت اطلاع رسانی و تعامل شهروندان و ذینفعان از طریق آنها فراهم می شود.
جشنواره ای به صورت سالانه توسط سازمان فن آوری اطلاعات برگزار می شود و از بین چندصد پرتال و زیرپرتال پرتال های موفق و برتر در حوزه های مختلف معرفی  شده و مسئولین آنها مورد تشویق قرار می گیرند.
فرآیند داوری ای جشنواره برای سالها به صورت دستی انجام می شد اما با ازدیاد پرتال ها و معیار ها و شاخص های ارزیابی و لزوم جهت دهی به پرتال ها در مسیر کارامدی بیشتر، لزوم تولید سامانه ای با هدف داوری جشنواره اهمیت پیدا کرد.
هم اکنون این سامانه با التحاظ کلیه شاخص ها و معیارهای ارزیابی و همینطور در نظر گرفتن امتیازات داوران شناخته شده در هر حوزه و در نظر گرفتن ضرایب و فرمول های تعیین شده در فرآیند داوری و التحاظ متدهای آماری نظیر متد AHP ضمن معرفی پرتال های برتر نقشه راه پیشرفت هر پرتال را برای سالهای آینده روشن می کند.
این سامانه توسط IranDNN تولید امسال مورد بهره برداری قرار گرفت.
برچسب ها : : شهرداری تهران
تعداد امتیازات :

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

DnnForge - NewsSearch

گروه ها

آرشیو آموزش

نظرات کاربران

بالا