برگزاری نشست یک روزه آموزش الکترونیکی در کانادا

  • 25 دی 1395
  • Article Rating
برگزاری نشست یک روزه آموزش الکترونیکی در کانادا

با توجه به استقبال جهانی نسبت به مقوله آموزش آنلاین، مقامات ایالت انتاریو (Ontario) واقع در جنوب کانادا، تصمیم به برگزاری نشستی یک روزه با حضور کارشناسان و اعضای گروه eCampusOntario گرفته‌اند.

eCampusOntario یک سازمان غیرانتفاعی است که با هدف توسعه آموزش الکترونیکی، فراهم‌آوری امکان دسترسی بهتر به منابع آموزشی و ایجاد بهترین تجربه‌های یادگیری برای دانشجویان ساکن در ایالت انتاریو و دیگر نقاط جهان تاسیس شده است.

تاریخ راه‌اندازی eCampusOntario به سال 2015 باز می‌گردد و در حال حاضر 44 کالج و دانشگاه انتاریو در آن عضویت دارند.

بر این اساس قرار است امسال نمایشگاه و همایش eLearning در 17 ژانویه (28 دی 1395) با حضور صاحب‌نظران حوزه یادگیری الکترونیکی از اعضای eCampusOntario و نیز مهمانان خارجی برگزار شود.

به گزارش وب‌سایت CNW، این نشست فرصت منحصر به فردی است که طی آن فعالان این عرصه می‌توانند با یکدیگر شبکه‌سازی کرده و ضمن به نمایش گذاشتن آخرین دستاوردهای خود، برای ایجاد بهترین برنامه‌های آنلاین با یکدیگر همکاری نمایند.

Dean Lloyd مدیر بازاریابی و ارتباطات eCampusOntario با اشاره به رشد سریع آموزش آنلاین گفت ما اینجا هستیم تا موسسات عضو خود را و نیز دانشجویان انتاریو را برای طی کردن هر گام در این مسیر یاری رسانیم.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کنفرانس در سایت eCampusOntario مراجعه نمایند.

 

تعداد امتیازات :

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

DnnForge - NewsSearch

گروه ها

آرشیو آموزش

نظرات کاربران

بالا