وبلاگ تیم IranDNN

rss

در این وبلاگ آخرین رویدادهای ما را دنبال کنید و ما را در توسعه یاری دهید.

با این روش به سرعت می‌توانید بررسی کنید که سایت شما در صفحه چندم جستجوی گوگل قرار گرفته‌است.

Specify Alternate Text

قصد دارم برای تعطیلات به کشور دیگری سفر کنم، اما نمیدانم کجا؟ یکی از راه های محدود کردن انتخاب مقصد شما این است که کشف کنید کدام مکان ها به راحتی قابل سفر هستند.

Specify Alternate Text

در نمودار موارد کاربرد سطوح مختلفی وجود دارد که شامل 5 سطح است که عبارتند از: سطوح ابر، بادبادک، دریا، ماهی و صدف. هر چه از سطح ابر به سمت سطح صدف میرویم مورد کاربردها ریزتر و جزئی تر می شوند.

استودیو دانش واتسون : گسترش مدل های سفارشی و آموزش واتسون با هزینه ای کمتر آی بی ام یک شیوه برای توسعه ی اپلیکیشن های هوشمند به واسطه ی Watson Knowledge Studio فراهم کرده است که که اهداف کلیدی آن شامل 1- همکاری و ایجاد اجزاها و ابزارهای مفسر به وسیله Watson Knowledge Studio 2- شناسایی اشاره و روابط در متون بدون ساختار و بررس متون خاص مربوط به یک صنعت 3- هزینه ی توسعه یک سیستم سفارسی تقریبا 80%, کاش یافته است از $3500 در ماه به $800 در ماه.

Specify Alternate Text

هر دو روش از سری روش های چابک هستند و فعالیت های پروژه از رویکردی تکرار شونده استفاده می شود. با این حال، متدولوژی RUP خواستار یک تعریف رسمی از هدف و نقاط عطف پروژه به همراه تاریخ های خاص است. ولی روش اسکرام از بک لاگ پروژه به جای هدف استفاده می کند و این اجازه را می دهد تا در پایان هر تکرار (معمولا هر 4 هفته) دوباره تعریف شوند.

نحوه کار با کتابخانه EPPlus

EPPlus یکی از کتابخانه های دات نت است که کار اصلی آن خواندن و نوشتن فایلهای اکسل با فرمت XLSX در محیط دات نت می باشد. لذا با استفاده از این کتابخانه شما قادر خواهید بود تا فایل های اکسل را مطابق آنچه مدنظر دارید به صورت runtime تولید، ذخیره یا حتی برای دانلود آماده نمایید. همچنین شما می توانید فایل های اکسل موجود را توسط توابع این کتابخانه باز نموده و محتویات آنها را استخراج نمایید.

Specify Alternate Text

فرآیند یکپارچه رشنال، که معمولا با RUP شناخته می شود. روشی است که با هدف تجزیه و تحلیل زمان واقعی بر روی توسعه پروژه ها طراحی شده است. این فرآیند ابداع شد تا اطمینان حاصل شود که نرم افزار و سخت افزار در اولویت های اصلی پروژه قرار گیرند. در این فرآیند تنها کار اصلی به حداقل رساندن ریسک پروژه نیست و باید موارد دیگری راهم در نظر گرفت تا از هم پاشیدگی پروژه جلوگیری کرد. از مزایای اصلی این فرآیند آیتم های زیر را می توان نام برد.

Specify Alternate Text

ویژگی اصلی هر وب سایت پاسخ به سوالات است و بسیاری از وب سایت های از دست رفته این نکته کلیدی را فراموش می کنند. توانایی پاسخ گویی قابلیت وب سایت شما را بالا برده و امکان پیشبرد اهداف را آسان تر می نماید.

سند نمودار مورد کاربرد شامل مواردی است که می توان به دسته بندی موارد کاربرد کمک کند، تا تحلیلگران سیستم به راحتی نیازهای سیستم را بررسی و تحلیل نمایند.

Caching یک راهکار برای ذخیره سازی داده هایی  که مکررا نیاز به فراخوانی آنها است در یک منطقه ذخیره سازی موقت میباشد. این تکنیک کارایی و مقیاس پذیری سایت را به مقدار زیادی افزایش میدهد .  وقتی Chashing  اجرا میشود یه کپی از فایل اصلی در یک محل ذخیره سازی موقت ایجاد میشود و وقتی دفعات بعد که داده کش شده فراخوانی میشود سیستم با سرعت بیشتری نسبت به قبل اقدام به خواندن داده مربوطه میکند بنابراین با توجه به اهمیت این موضوع ASP.NET Core راهکار های مختلفی را برای کش کردن معرفی میکند مانند :  In-Memory Cache, Distributed Cache و Response Cache که در این مقاله تمرکز ما بر In-Memory Cache میباشد.

برچسب‌ها

واتسون Answers ASP.net asp.net core asp.net mvc asp.net webforms bms business management C# captcha EPPlus Excel HotCake In-Memory Caching portal RUP Scrum security code Successful Website support system use case leveling Usecase Model web portal zamanak آموزش مجازی اپلیکیشن های هوشمند ارتباط با مشتری استراتژی سایت استودیو دانش پاسپورت ایران پرتال پرتال مشتریان پرسشنامه پیام صوتی تحصیل در خارج توانایی پاسخ گویی جشنواره خرید آنلاین خودرو خودرو تویوتا دات نت نیوک زددگی زمانک سامانه bms سامانه پشتیبانی آنلاین سطوح ابر سطوح دریا سطوح ماهی سطوح نمودار موارد کاربرد سفر بودن ویزا سند نمودار مورد کاربرد سیستم ثبت سفارش خودرو شهرداری تهران طراحی وب فرآیند یکپارچه رشنال فرق بین متدولوژی RUP و اسکرام فهم زبان طبیعی فکس فکس خودکار گسترش مدل های سفارشی ماژول ماژول استخدام ماژول رزومه متدولوژی RUP متدولوژی اسکرام مخاطبین سایت مدیریت کسب و کار مزایای فرآیند RUP معماری سه لایه معماری نرم افزار میزکار مشتری نرم افزار نرم افزار LMS نرم افزار آموزش مجازی نوآور همراه هات کیک وب سایت موفق ویزا کار کپچا کلمه امنیتی
بالا