وبلاگ تیم IranDNN

rss

در این وبلاگ آخرین رویدادهای ما را دنبال کنید و ما را در توسعه یاری دهید.

Specify Alternate Text

فرآیند یکپارچه رشنال، که معمولا با RUP شناخته می شود، روشی است که با هدف تجزیه و تحلیل زمان واقعی بر روی توسعه پروژه ها طراحی شده است. این فرآیند ابداع شد تا اطمینان حاصل شود نرم افزار و سخت افزار در اولویت های اصلی پروژه قرار گیرند. در این فرآیند تنها کار اصلی به حداقل رساندن ریسک پروژه نیست و باید موارد دیگری را هم در نظر گرفت تا از هم پاشیدگی پروژه جلوگیری کرد. مزایای اصلی این فرآیند عبارتند از:

 1. براحتی ریسک ها را حل و فصل می کند.
  فرآیند RUP معمولا به حل و فصل ریسک پروژه ها کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتری ها در راستای موارد مورد نیاز خود قرار گرفته اند. علاوه بر این منابع کمتری برای ادغام فرایندها در توسعه نرم افزارها استفاده می شود.
 2. تغییرات را کنترل می کند.
  این فرآیند هماهنگ سازی اجزای مختلف پروژه که توسط تیم های مختلف انجام می شود را آسان تر می کند. با این حال باید اطمینان حاصل شود که تغییرات را می توان به راحتی کنترل کرد.
 3. در برگیرنده الگوهای انعطاف پذیری است.
  توسعه نرم افزارها به مدیران این فرصت را می دهد تا از فرآیندهای رسیدگی به مشکلات رایج ، مجدد استفاده کنند. از آنجاییکه پروژه ها مشابه هم نیستند، امکان تغییر فرآیندهای خاص به منظور رسیدگی به نیازهای پروژه راه حلی کارآمد است.
 4. تحویل پروژه کارآمدتری دارد.
  در RUP ، فرآیند تحویل کارآمد است و به مدیران پروژه فرصتی برای برنامه ریزی و شروع پروژه را می دهد. فرآیند توسعه، منابع مورد نیاز کل پروژه را در اختیار مدیران می گذارد و بهترین شیوه هایی که در جهان پذیرفته شده است را در طول پروژه استفاده می کند.
 5. از توسعه تکرار شونده حمایت می ­کند.
  سیستم توسعه نرم افزار RUP، در مرحله ای می باشد که اطمینان می دهد در هر فرآیند، تکرار ها قابل اجرا هستند. البته نمی توان گفت فرآیند تکرار همیشه با موفقیت در سازمان ها استفاده شده است. بسیاری از برنامه نویسان این روش را آشفته و پیچیده دانستند. از سوی دیگر، پروژه هایی که نیازمند فن آوری جدیدی هستند به شما اجازه استفاده مجدد فرآیند ها و یا اجزاء را نمی دهد.

نمایش 0 نظر
your Comment will be showing after administrator's approvalb i u quote


Save Comment

برچسب‌ها

واتسون Answers ASP.net asp.net core asp.net mvc asp.net webforms bms business management C# captcha EPPlus Excel HotCake In-Memory Caching portal RUP Scrum security code Successful Website support system use case leveling Usecase Model web portal zamanak آموزش مجازی اپلیکیشن های هوشمند ارتباط با مشتری استراتژی سایت استودیو دانش پاسپورت ایران پرتال پرتال مشتریان پرسشنامه پیام صوتی تحصیل در خارج توانایی پاسخ گویی جشنواره خرید آنلاین خودرو خودرو تویوتا دات نت نیوک زددگی زمانک سامانه bms سامانه پشتیبانی آنلاین سطوح ابر سطوح دریا سطوح ماهی سطوح نمودار موارد کاربرد سفر بودن ویزا سند نمودار مورد کاربرد سیستم ثبت سفارش خودرو شهرداری تهران طراحی وب فرآیند یکپارچه رشنال فرق بین متدولوژی RUP و اسکرام فهم زبان طبیعی فکس فکس خودکار گسترش مدل های سفارشی ماژول ماژول استخدام ماژول رزومه متدولوژی RUP متدولوژی اسکرام مخاطبین سایت مدیریت کسب و کار مزایای فرآیند RUP معماری سه لایه معماری نرم افزار میزکار مشتری نرم افزار نرم افزار LMS نرم افزار آموزش مجازی نوآور همراه هات کیک وب سایت موفق ویزا کار کپچا کلمه امنیتی
بالا