مشتریان گروه IranDNN شامل سازمانهای مختلف دولتی و خصوصی با حوزه های مختلف فعالیت می باشند و افتخار می کنیم که توانسته ایم علاوه بر خدمات در زمینه پورتال های سازمانی، راهکارهای خاص برای نیازهای خاص سازمان ها توسعه و اجرا کنیم. پروژه های اجرا شده و سیستمهای در حال استفاده در سازمانهای سراسر کشور و مشتریان راضی بهترین گواهی برای عملکرد ما می باشد.

جستجو

مرکز آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضائیه

توسعه پورتال سازمانی مرکز آمار و فن آ......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/377/stock-vector-black-vector-arrows-231727597.jpg

مرکز آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضائیه

وابسته به : قوه قضائیه

وبسایت : http://www.eadl.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

از سال 1352 تعداد دستگاه ورود اطلاعات IBM3712 جهت ارتباط دفتر آمار و خدمات ماشيني با سازمان بودجه از طريق تلفن اختصاصي مستقر گرديد . سپس بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ايران تا سال 1368 اطلاعات متهمان با استفاده از Main Frame استخراج و به صورت جزوه تكثير و مورد استفاده قرار مي‎گرفت. از سال 1368 تا سال 1378 با مديريت قوه قضاييه سايت كامپيوتر بزرگي در دفتر آمار و خدمات ماشيني نصب و راه‎اندازي شد. سيستم طراحي شده از كامپيوتر سازمان تأمين اجتماعي برروي كامپيوترها نصب گرديد و سيستم آمار و پرسنلي و سيستم ديوان عدالت اداري و ديوانعالي كشور به صورت Online با مركز كامپيوتر در ارتباط بودند. در سال 1378 شوراي عالي انفورماتيك قوه قضاييه زير مجموعه نهاد رياست قوه قضاييه تشكيل شد و دفتر اموررايانه و مديريت سيستم (دفتر آمار و خدمات ماشيني سابق) زير مجموعه شوراي مذكور قرار گرفت كه كليه مصوبات شوراي عالي انفورماتيك قوه قضاييه پس از تصويب توسط دفتر اموررايانه و مديريت سيستم اجرا مي‎گرديد. در سال 1383 با تغيير چارت سازماني دفتر اموررايانه و مديريت سيستم به عنوان معاونت دفتر فني و مهندسي زيرمجموعه معاونت اجرايي قوه قضاييه فعاليت‎هاي خود را ادامه داد و در همان سال پس از تغييير مجدد چارت سازماني قوه قضاييه دفتر اموررايانه و مديريت سيستم به دفتر آمار و انفورماتيك قوه قضاييه تغيير نام داد و زيرمجموعه معاونت حقوقي و توسعه قضايي قرار گرفت و همچنين شورايعالي انفورماتيك نيز با تغيير نام شوراي فن‎آوري اطلاعات و ارتباطات در معاونت مذكور ايجاد گرديد و مصوبات شوراي مذكور توسط دفتر آمار و انفورماتيك به مرحله اجرا گذاشته شد. در سال 1387 نيز تشكيلات دفتر آمار و انفورماتيك پس از تصويب رياست محترم قوه قضاييه تغيير پيدا كرد و به دفتر آمار و فن‎آوري اطلاعات و ارتباطات قوه قضاييه نيز تغيير نام پيدا كرد. درسال 1387 آقای مهندس صدرنوری دبیر شورای فناوری اطلاعات با حفظ سمت سرپرست دفتر مذکور گردید. پس از پایان دوره دوم ریاست قوه قضاییه وانتصاب حضرت آیت ا... آملی لاریجانی به سمت ریاست قوه قضاییه وتوجه ایشان به حوزه فناوری اطلاعات ، دفتر آمار وفناوری اطلاعات باارتقا جایگاه به مرکز آمار وفناوری اطلاعات قوه قضاییه تغییرنام پیدا کرد. وحجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر شهریاری به عنوان رییس مرکز آمار وفناوری اطلاعات منصوب گردیدند. رییس مرکز آمار وفناوری اطلاعات از مسئولان عالی قضایی می باشد ودر کلیه جلسات مسئولان عالی قضایی شرکت می نماید.

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی مرکز آمار و فن آوری اطلاعات

سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران

نصب و راه اندازی پورتال سازمانی، پیاد......

سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران

وابسته به : سازمان حج و زیارت

وبسایت : http://www.haj.ir

 • Currently 5/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

سازمان حج و زیارت یک «سازمان‌ دولتی مستقل» و وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که مسئولیت اجرا و نظارت بر حج تمتع، عمره مفرده، عتبات عالیات عراق، و سفر زیارتی سوریه را بر عهده دارد. سیاست‌گذاری، نظارت، هدایت و اداره امور حج و زیارت عتبات عالیات در خارج از کشور و برقراری ارتباط با کشورهای اسلامی و مجامع بین‌المللی اسلامی در امر حج و زیارت، اهداف این سازمان هستند. شورای عالی حج و زیارت، نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، رییس سازمان حج و زیارت، و حسابرسان ارکان این سازمان را تشکیل می‌دهند.

خدمات انجام شده :

نصب و راه اندازی پورتال سازمانی، پیاده سازی و پشتیبانی پرتال های استانی
راه اندازی پرتال خبری سازمان
طراحی و تولید سامانه بازرسی و شکایات سازمان حج و زیارت

مرکز آمار ایران

پیاده سازی درگاه ملی آمار ایران، طراح......

مرکز آمار ایران

وابسته به : نهاد ریاست جمهوری

وبسایت : http://amar.org.ir

 • Currently 4/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

مرکزآمار ایران وابسته به معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری است. ساختار این مرکز از نظر تشکیلاتی با توجه به فرایند طرحهای آمار گیری یعنی مراحل طرح موضوعی ، تهیه طرح فنی ، اجراء واستخراج و پردازش داده ها طراحی شده وشامل 3 معاونت و يك مركز فناوري است : معاونت طرح‌های آماری و آمارهاي ثبتي معاونت اقتصادي و محاسبات ملي معاونت توسعه منابع، پشتيباني و امور استان ها مركز فناوری اطلاعات و ارتباطات

خدمات انجام شده :

پیاده سازی درگاه ملی آمار ایران، طراحی و تولید سامانه تعاریف و مفاهیم آماری

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی، طر......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/380/ICHTO.jpg

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

وابسته به : نهاد ریاست جمهوری

وبسایت : http://www.ichto.ir

 • Currently 5/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

با انحلال وزارت فرهنگ و هنر در سال 1358 و تشكيل وزارت فرهنگ و آموزش عالي وظائف مربوط به ميراث فرهنگي در وزارتخانه اخيرالذكر متمركز شد. مصوبه 1360/8/27 هيات وزيران موجب شد تا واحدهاي استاني و برخي از واحدهاي فرهنگي كه عمدتا وظيفه معرفي ميراث فرهنگي را بر عهده داشتند از وزارت فرهنگ و آموزش عالي منتزع و در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ادغام شوند، از اين تاريخ تا تصويب قانون تشكيل ميراث فرهنگي كشور عملا دو وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامي و آموزش عالي متكفل امور مربوط به ميراث فرهنگي بودند. ضرورت جلوگيري از انجام وظائف موازي ادغام دستگاه هايي با وظائف مشابه ايجاد مديريت متمركز براي سياستگذاري بهينه موجب شد كه در سال 1364دستگاه هاي اجرايي و پژوهشي متكفل امور ميراث فرهنگي از وزارتخانه هاي ذيربط منفك و در سازمان ميراث فرهنگي كشور وابسته به وزارت فرهنگ و آموزش عالي ادغام شوند. با تصويب قانون اساسنامه سازمان در سال 1367 اهداف و وظائف سازمان قانوناً تعيين و فعاليت هاي مربوط به ميراث فرهنگي از انسجام لازم بر خوردار شد. شوراي عالي ادار ي در جلسه 73/19/1 به پيشنهاد سازمان امور اداري كشور و به منظور افزايش كار آيي سازمان و تمركز در مديريت دستگاه هاي فرهنگي، سازمان ميراث فرهنگي كشور را از وزارت فرهنگ و آموزش عالي منفك و به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ملحق شد. در جلسه علني 23 دي ماه سال 82 مجلس شوراي اسلامي سازمان هاي ميراث فرهنگي ايرانگردي و جهانگردي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي منتزع و بعد از ادغام آن ها سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري با كليه اختيارات زير نظر رياست جمهوري تشكيل مي شود و ادغام اين دو سازمان صورت مي گيرد كه بعد از تصويب اين قانون وظائف حاكميتي سازمان ايرانگردي و جهانگردي به سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري منتقل شد و وظائف اجرايي و تصدي آن با همه امكانات، اعتبارات، نيروي انساني، اموال و دارايي ها و تعهدات در قالب يك شركت دولتي با عنوان شركت توسعه ايرانگردي و جهانگردي به سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري وابسته شد. به منظور حسن اجراي قانون اساسنامه سازمان ميراث فرهنگي مصوب مجلس شوراي اسلامي و مطالعه و تحقيق در آثار باقي مانده از گذشتگان جهت معرفي ارزشهاي نهفته در آنها و همچنين توسعه پژوهشهاي ميراث فرهنگي كشور و حمايت از دستاوردهاي علمي و تحقيقاتي در اين زمينه، با برخورداري از توان علمي از طريق استفاده هر چه مطلوبتر از امكانات بالقوه و بالفعل نيروي انساني كار آزمايشگاه ها و لوازم كتابخانه و ساير وسايل پژوهشي موجود سازمان ميراث فرهنگي وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در اين اساسنامه به اختصار پژوهشگاه ناميده مي شود، تشكيل شد. همچنين با تصويب شوراي عالي اداري در يكصد و سي امين جلسه مورخ 85/1/16 به منظور تقويت و توسعه صنايع دستي كشور و ايجاد هماهنگي با سياست هاي توسعه صنعت گردشگري سازمان صنايع دستي ايران با تمام وظائف، اختيارات، مسئوليت هاي قانوني، داراييها، تعهدات، اعتبارات، امكانات و نيروي انساني از وزارت صنايع و معادن منتزع و در سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري ادغام شد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی، طراحی و تولید سامانه مجوز بند (ب)، راه اندازی پرتال های استانی، طراحی و پیاده سازی پرتال خبری سازمان، طراحی و تولید سامانه ایثارگران

شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه تجاری و صنعتی

طراحی و توسعه پورتال سازمانی، طراحی و......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/381/Freezones.jpg

شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه تجاری و صنعتی

وابسته به : نهاد ریاست جمهوری

وبسایت : http://www.freezones.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شورای هماهنگی شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه تجاری و صنعتی توسط هيات وزيران در تاریخ 10/8/1388بنا به پيشنهاد رئيس جمهور و بمنظور ايجاد هماهنگي ميان سازمانهاي مناطق آزاد تجاري – صنعتي و مناطق ويژه اقتصادي تصويب کرد: شورايي متشکل از رئيس دفتر رئيس جمهور بعنوان رئيس شورا و با حضور وزيران امور اقتصادي و دارايي، بازرگاني و صنايع و معادن و معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري و رئيس مرکز مناطق آزاد تجاري- صنعتي و ويژه اقتصادي بعنوان دبير تشکيل شود. براساس اين مصوبه، وظايف و اختيارات هيات وزيران در قانون چگونگي اداره مناطق آزاد تجاري- صنعتي(مصوب 1372) و اصلاحات بعدي آن و قانون تشکيل و اداره مناطق ويژه اقتصادي(مصوب 1384) به وزيران عضو اين شورا، تفويض مي‌شود. براين اساس، هيات وزيران ‌تفويض اختيار تبصره" 2" ماده "يک" قانون چگونگي اداره مناطق آزاد تجاري- صنعتي و تبصره" 2" ماده "يک" قانون تشکيل و اداره مناطق ويژه اقتصادي يعني ايجاد مناطق جديد و تعيين محدوده آنها را از اين مصوبه استثنا کرده است چرا که ايجاد مناطق جديد بنابه پيشنهاد دولت و تصويب مجلس شوراي اسلامي مجاز خواهد بود. براين اساس تصميم گيري در خصوص امور اجرايي موضوع يادشده به تمام اعضاي شورا به عنوان نمايندگان ويژه رئيس جمهور و تصويب و اصلاح آيين نامه‌ها و مقررات مربوط به موضوع يادشده به وزيران عضو شورا، تفويض مي‌شود. براساس اين مصوبه، تصميمات و مصوبات اکثريت اعضا يا وزيران عضو شورا (حسب مورد) در حکم تصميمات رئيس جمهور و هيات وزيران بوده و با رعايت آيين نامه داخلي هيات دولت قابل صدور است. همچنين دبيرخانه شوراي يادشده در دفتر هيات دولت خواهد بود.

خدمات انجام شده :

طراحی و توسعه پورتال سازمانی، طراحی و پیاده سازی وب سایت خبری شورا

معاونت سیما سازمان صدا و سیما

طراحی، نصب و راه اندازی پرتال داخلی م......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/419/IRIB.jpg

معاونت سیما سازمان صدا و سیما

وابسته به : سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران

وبسایت : http://www.iribtv.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پرتال داخلی معاونت سیما

بانک کشاورزی

توسعه پورتال سازمانی

...

بانک کشاورزی

وابسته به : بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

وبسایت : http://www.bki.ir

 • Currently 5/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانك كشاورزي در بيست و يكم خرداد سال 1312 تاسيس شد. اين بانك هم‌اكنون با پشتوانة هشتاد و یک سال‌ تجربه خدمت‌رساني به عنوان يك بانك پيشرو در زمينه ارائه خدمات بانكي به همه مردم در سراسر كشور در حال خدمت رسانی است. در برخی دوره های زمانی نام بانک دستخوش تحولاتی شده و در برخی مواقع نیز اساس نامه و ماموریت های آن نیز در راستای تامین مالی بخش کشاورزی و زیر بخشهای آن به عنوان یکی از زیر بخش‌های اثرگذار بر اقتصاد کشور و موتور مولد تولید که منجر به رشد اقتصادی می گردد تغییر یا تکمیل شده است. این بانک به منظور حفظ خوداتکایی از اوایل دهه 70 هجری شمسی با حضور موثر در مراکز پولی و مالی کشور و توسعه خدمات شعب شهری خود تلاش كرده است تا از منابع موجود در مراکز تجاری نیز به نفع توسعه بخش کشاورزی بهره جوید. بانک کشاورزی در حال حاضر 1914 شعبه دارد که 1153 شعبه در مناطق روستایی و کشاورزی به ارایه خدمات تخصصی بخش کشاورزی پرداخته و تعداد 761 شعبه نیز در شهرها در امر ارایه خدمات تجاری مشغول به فعالیت هستند و 36 شعبه نيز به ارایه خدمات ارزی و بین المللی مشغول اند.

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی

سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

توسعه پورتال اینترانتی ساعس

...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/382/Naja.jpg

سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

وابسته به : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

وبسایت : http://saas.police.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال اینترانتی ساعس

سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران

طراحی، تولید، توسعه و پشتیبانی سامانه......

سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت : http://tmicto.tehran.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

هدف سازمان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران جهت رسیدن به چشم انداز تعیین شده اهداف زیر را سرلوحه عملکرد خویش قرار داده و جهت رسیدن به این اهدف ماموریتها و برنامه های خود را تنظیم نموده است. • رضايت مشتريان درون سازماني • رضايت مشتريان برون سازماني • بهبود فرآيندهاي درون سازماني و برون سازماني با استفاده از IT • بهبود مديريت اطلاعات سازمان با استفاده از IT • كاهش هزينه هاي مديريت IT • مديريت سرمايه هاي IT شهرداري ماموریت سازمان راهبری و تعیین سیاستها و خط مشی های کلان بکار گیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهرداری تهران • بكارگيري فناوري اطلاعات براي ارائه بهترين خدمات الكترونيك (eServices) به شهروندان و شهرداري ، با رويكرد بهينه سازي معيارهايي مانند : سرعت ، دقت ، صحت ، قابليت اطمينان ، امنيت ، هزينه ، كيفيت . • تدوين خط مشي ها و استانداردها ، جهت اولويت بندي سرمايه گذاريهاي شهرداري ، در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات ، براي حصول بيشترين هماهنگي در بخش هاي مختلف . • تحقيق و توسعه در حوزه ICT براي ايجاد راهكارهاي جديد سازماني و شناسائي فرصت هاي بالقوه ، به منظور پاسخگوئي به نياز شهر و شهروندان و بهبود كارائي و اثربخشي فرآيندهاي شهري با استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات . • تامين ، هماهنگي و بكارگيري زير ساخت مناسب براي پشتيباني از خدمات الكترونيك با استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات . • ايجاد ارتباط و مشاركت علمي ، تحقيقاتي و اجرائي در زمينه ICT با ساير مراكز دانشگاهي ، سازمانها و شركتهاي مرتبط براي بهبود و ارتقاء سطح دانش فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري . • ايجاد ، بروز رساني و نگهداري بانكهاي اطلاعاتي و پردازش آمار و اطلاعات مورد نياز شهرداري در زمينه مديريت شهري از طريق بكارگيري سيستمهاي اطلاعاتي مناسب.

خدمات انجام شده :

طراحی، تولید، توسعه و پشتیبانی سامانه های متنوع نرم افزاری (مدیریت آموزشی LMS شهرداری تهران، سامانه EMIS، طراحی، سامانه مدیریت کارگران شهرداری تهران، سامانه داوری شهرداری تهران، سامانه جشنواره شکوفا، سامانه بانک اطلاعاتی حوزه امور مجلس، سامانه برنامه سفر شرکت مترو تهران، سامانه ثبت نام دفاتر نوسازی و ...)

شهرداری های مناطق شهر تهران

توسعه پورتال های سازمانی مناطق یک، دو......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/410/Shahrdari.jpg

شهرداری های مناطق شهر تهران

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت : http://ccia.tehran.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

روابط عمومی، مدیریت ارتباطات سازمان است. در عصر ارتباطات باید به الزامات روابط عمومی مدرن توجه و راهکارهای تحقق آن را بررسی کرد و از روش علمی برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی و فرهنگ سازی در جهت تحقق اهداف مدیریت شهری به ویژه شهروندمداری، مشارکت معنادار مردم و محله محوری استفاده کرد. سنجش افکار عمومی و ارزیابی و تفسیر آن جهت علاقه و اهداف سازمان، شناساندن سازمان به مردم و هم چنین ارائه انتظارات و خواسته های مردم به سازمان اساس کار روابط عمومی است. وظیفه روابط عمومی اطلاع یابی، اطلاع شناسی و اطلاع رسانی، اهتمام به روابط بین الملل با شکل دهی هسته های مشورتی در زمینه های مختلف، استفاده اصولی از رسانه ها، دوسویه جریان مبادله پیام و توجه با بازخورد کلان نگری در انجام وظایف و تاثیرگذاربودن، اولویت ارتباطات مردمی در کنار توجه همزمان به روابط عمومی داخلی است در دنیای متغیر و رقابتی امروز، تنها سازمانی توفیق خدمت دارد که نسبت به رسانش همگانی دانش با ایجاد روابطی مستمر با سازمانهای همگن و شبکه های تولید و توزیع اطلاعات، تلاشی پیگیر دارد. مرکز ارتباطات به عنوان نهادی پایه و کلیدی موثردر سرنوشت سازمان با رویکرد ارتباط‌مداری و دانایی‌محوری به شمار می رود که با تلاشی هدفمند برای ایفاد برنامه‌ای منتج از فرهنگ جهادی در جهت تحقق منافع مردم و شهرداری است که با بررسی مداوم و پیگیری رویدادهای اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی مرتبط با مدیریت شهری و کسب اطلاع تمام جریان که در چگونگی فعالیتهای شهرداری است.

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال های سازمانی مناطق یک، دو، چهار، هفت، نه، ده، دوازده، سیزده، پانزده، هجده و نوزده، روابط عمومی شهرداری تهران، خبرگزاری شهر، سازمان نوسازی شهرداری تهران، شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، اداره تشکلیلات آموزش شهرداری تهران، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

سازمان اتکا

طراحی و توسعه پورتال سازمانی و شرکت ه......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/388/ETKA.jpg

سازمان اتکا

وابسته به : ستاد کل نیروهای مسلح

وبسایت : http://www.etka.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

With more than half a century experience in Macro and Micro producing and economic activities, ETKA organization is currently regarded as one the biggest and most reliable trading organizations in the Islamic Republic of Iran. As a holding company, ETKA has made its goal to apply professional management to its business activities through holding the shares of more than seven specialized companies that cover a wide range of activities. Mission Making a profit and meeting the necessary needs in order to become a superior Holding company in the region. Major Objective Increasing the financial value of the company through Maximizing constant return on the investment. Values Achieving Economic Breakthrough. Seeking end results. Looking at future markets. Pioneering. Keeping up with religious beliefs and moral values. So far ETKA Organization has managed to gain an enormous share of the domestic market. To keep its customers and share holders highly satisfied and to increase trade practices, ETKA Organization has relied on its experiences as well as skilled staff and top management systems like supply chain and increasing developments of using cutting edge technologies in different industries.

خدمات انجام شده :

طراحی و توسعه پورتال سازمانی و شرکت های تابعه

مرکز ملی فرش ایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمان......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/434/INCE.jpg

مرکز ملی فرش ایران

وابسته به : وزارت صنعت، معدن و تجارت

وبسایت : http://www.incc.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

بر اساس مصوبه شوراي عالي اداري به شماره 5169/1901 مورخ 20/1/1382 همه امور مربوط به سياست‌گذاري، برنامه‌ريزي، نظارت، هدايت و حمايت صنعت فرش دستباف، امور تحقيقاتي و پژوهشي مربوط به آن و تهيه ضوابط و الزامات فني توليد و صادرات و اقدامات حمايتي مربوط به آن از كليه دستگاه‌هاي دولتي جدا و در حوزه مركزي وزارت بازرگاني با عنوان «مركز ملي فرش ايران» تجميع شد. اهداف حفظ و اعتلاي مقام و جايگاه والاي فرش دستباف ايران به عنوان يك ميراث گرانقدر فرهنگي و هنري در سطح ملي و بين المللي از طريق نظارت، هدايت و حمايت، تشكل‌هاي مختلف مردمي، هنرمندان، بافندگان، صادركنندگان و همه دست اندركاران در عرصه اين صنعت و هنر ملي، حمايت از توسعه صادرات اين محصول در سطح جهان و تلاش در جهت حفظ موقعيت اقتصادي و معرفي موثر اين محصول با ارزش. وظايف 1- برنامه‌ريزي، سياستگذاري، هدايت، حمايت و نظارت به منظور: الف ـ ساماندهي امور مربوط به تامين مواداوليه مرغوب توليد و تجارت فرش دستباف. ب ـ رقابت پذيري، ايجاد تقاضاي جديد و ترويج فرهنگ سفارش پذيري براي فرش دستباف در بازارهاي جهاني با حفظ اصالت‌هاي آن و پيشنهاد قوانين و مقررات تشويقي در اين حوزه. ج ـ حفظ، احيا و ارتقاي جنبه‌هاي هنري و فرهنگي فرش دستباف. 2ـ انجام مطالعات و پژوهش‌هاي مرتبط با هنر‌ـ صنعت فرش دستباف به منظور شناسايي مشكلات موجود و ارايه راه حل‌هاي مناسب در زمينه‌هاي مناسب در حوزه‌هاي مواداوليه، توليد و تجارت با بهره گيري از ظرفيت‌هاي موجود. 3ـ سياستگذاري، بسترسازي و نظارت براجراي برنامه‌هاي آموزشي فرش دستباف از طريق بهره‌مندي از مراكز آموزشي موجود و حمايت از تبديل ظرفيت‌هاي بالقوه به بالفعل. 4ـ شناخت نقاط ضعف و قوت و فرصت‌ها و تهديدها درباره مسايل فني‌، هنري، اجرايي اقتصادي، اجتماعي و مديريتي هنر ـ صنعت فرش دستباف ايران با تكيه بر رويكرد علمي و پژوهشي و اصالت‌هاي تاريخي و فرهنگي آن. 5ـ بسترسازي و فراهم كردن زمينه‌هاي لازم جهت ايجاد، توسعه و تقويت تشكل‌هاي صنفي و مدني در سطوح منطقه‌اي و ملي. 6ـ تهيه و تدوين و پيشنهاد لوايح، مقررات و دستورالعمل‌هاي اجرايي مورد نياز به منظر و بهبود و اصلاح وضعيت هنر ـ صنعت فرش دستباف. 7ـ حمايت از بافندگان، توليدكنندگان، بازرگانان و نيروهاي خلاق و نوآور در هنر ـ صنعت فرش دستباف. 8ـ توسعه همه جانبه اطلاع رساني تخصصي و كاربردي از طريق تهيه، تدوين و انتشار كتب، مقالات نشريات و بانك‌هاي اطلاعاتي با استفاده از فناوري اطلاعات. 9ـ برگزاري و يا مشاركت در نمايشگاه‌ها، مجامع ، جشنواره‌ها و همايش‌هاي علمي در داخل و خارج كشور و فراهم كردن زمينه‌هاي لازم براي فعاليت بخش خصوصي در اين عرصه. 10ـ انجام فعاليت‌هاي تبليغاتي به منظور شناساندن ابعاد مختلف فرش دستباف با استفاده از رسانه‌هاي مختلف و بسترسازي به منظور فعال شدن بخش‌هاي خصوصي. 11ـ برنامه‌ريزي و سياستگذاري به منظور بازاريابي و توسعه بازارهاي موجود در سطح بازارهاي داخلي و خارجي براي فرش دستباف.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت حفاری شمال

برنامه نویسی ، طراحی پوسته و نصب پورت......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/548/NDCO.jpg

شرکت حفاری شمال

وابسته به : وزارت صنعت، معدن و تجارت

وبسایت : http://www.ndco.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شركت حفاري شمال در سال 1377 به موجب مصوبه هيأت مديره شركت ملي نفت ايران به عنوان يكي از شركت‌هاي بالادستي صنعت نفت به ثبت رسيد و فعاليت خود را از ابتداي دهه 80 شمسي بر پايه فن‌آوري‌هاي نوين و مديريت دانش محور آغاز كرد. اين شركت در سال 1387 و براساس سياست‌هاي اصل 44 قانون اساسي( ابلاغي رهبر معظم انقلاب) به شركت سهامي عام تغيير ماهيت داد و در سال 1388 پذيره نويسي سهام آن در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد. حفاري شمال در حال حاضر با مالكيت 9 دستگاه سكوي حفاري خشكي نيمه‌سنگين و 3 دستگاه سكوي حفاري دريايي پايه‌دار جزو پيشگامان صنعت حفاري مدرن در ايران و منطقه خاورميانه است. حفاري شمال همچنين با مديريت و راهبري دستگاه فوق مدرن نيمه شناور ايران اميركبير (كه در مالکیت شرکت نفت خزر است) موفق شد در سال 1390 حفاري در يك ميدان عظيم هيدروكربني را در آبهاي ايراني درياي خزر به اتمام رسانده و به آرزوي يكصد ساله ايران در كشف منابع انرژي در اين منطقه واقعيت بخشد. اين شركت در حال حاضر خدمات فني و حفاري گسترده‌اي را در زمينه حفاري، خدمات دريايي، سيمانكاري و اسيدكاري، حفاري انحرافي، نمودارگيري از چاه‌ها، راندن لوله‌هاي جداري، ابزار و لوازم در گردش، مهندسي گل و سيمان ، پسماند حفاري، چاه‌پيمايي ، كنترل عمليات حفاري ( Mud Logging ) و ... را به شركت‌هاي بزرگ و معتبر ايراني و بين المللي ارائه مي كند. شركت حفاري شمال افتخار دارد كه تمامي فعاليت‌هاي اجرايي- عملياتي و فني خود را بدون بهره گيري از متخصصان غير ايراني و صرفاً با تكيه بر دانش، مهارت و تخصص كاركنان ايراني انجام مي دهد و در اين مسير همواره بر رشد و توسعه دانش تخصصي صنعت حفاري به جوانان و دانش پژوهان ايراني تأكيد داشته است. در حال حاضر شرکت حفاری شمال تنها شرکت حفاری ايراني است که در فراسوی مرزهای کشور فعالیت می كند و نمادي از اقتدار علمي و توسعه يافتگي صنعت حفاري ايران قلمداد مي گردد، این شرکت موفق شد با رعایت قوانین و مقررات بین‌المللی HSE رکورد کار بدون حادثه را بر روی دستگاه حفاری ایران خزر کسب نماید، همچنین حفاری شمال تنها شركت دارنده ربات عملياتي كنترل از راه دور (ROV ( Remotely Operated Vehicle براي حفاري در آبهاي عميق در منطقه آسيا و خاور ميانه است.

خدمات انجام شده :

برنامه نویسی ، طراحی پوسته و نصب پورتال سازمانی

شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمان......

شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

وابسته به : شرکت نفت

وبسایت : http://www.ioptc.org

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور

طراحی و توسعه سامانه سفارش و صدور برگ......

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور

وابسته به : وزارت کشور

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

به منظور‌فراهم آوردن زمینه انسجام و هماهنگی و مساعدت در کلیه سازمانهای حمل و نقل همگانی سراسرکشور و نیز ایجاد نظام برنامه ریزی و تامین نیازهای کلی به استناد بند 6 ماده 11 اساسنامه اصلاحی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، اساسنامه مذکور مشتمل بر سه فصل ، سی ماده، هفده تبصره تهیه و در مورخ 4/10/86به تصویب رسید که طی ابلاغیه شماره01/1/64521 مورخ 4/12/86 از سوی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور و ریاست سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به استانداریهای سراسر کشور ابلاغ گردید و سپس دفترهماهنگی حمل و نقل و ترافیک سازمان شهرداریها با دعوت از مدیران عامل سازمانها ی حمل و نقل همگانی در مورخ 26/2/87 اقدام به برگزاری اولین مجمع عمومی نمود و مدیران عامل سازمانهای مذکور از میان خود پنج نفر به عنوان عضو اصلی هیات مدیره و دو نفر عضوعلی البدل و یک نفر بازرس انتخاب نمودند.

خدمات انجام شده :

طراحی و توسعه سامانه سفارش و صدور برگ و برچسب معاینه فنی خودرو

دفتر حضرت آیت الله بروجردی

طراحی و راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/408/Alaviboroujerdi.jpg

دفتر حضرت آیت الله بروجردی

وابسته به : دفتر

وبسایت : http://www.alaviboroujerdi.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی

سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی

طراحی و توسعه پورتال سازمانی

...

سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی

وابسته به : سازمان بسیج

وبسایت : www.basijasatid.ir

 • Currently 1/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

سازمان بسیج اساتید کشور در راستای خدمات ثمربخش خویش فعالیت‌های شایان ذکری را در حوزه‌های پژوهشی و فرهنگی به اجراء می‌گذارد که اهم فعالیت‌های علمی پژوهشی آن را می‌توان چنین برشمرد: سازماندهی گروه‌های علمی، انتشار کتاب، فراخوان مقاله، راه‌اندازی و اداره سایت سازمان، تنظیم تفاهم‌نامه با دستگاه‌های دولتی و برگزاری همایش‌های علمی. در زمینه فعالیت‌های فرهنگی این سازمان نیز می‌توان به مواردی چون فعالیت‌های مراکز قرآن و عترت، انتشار نشریه هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه، برگزاری نشست‌های فرهنگی و صدور بیانیه در رابطه با مسائل مهم و حساس کشوری اشاره کرد. در آئین‌نامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره اهداف و وظایف بسیج اساتید، راهکارها و نکات سودمندی مندرج گردیده که به مواردی از آن‌ها اشاره می‌شود: 1.تحقق دستورات و رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها 2.بسط فرهنگ و تفکر بسیجی در هیئت‌های علمی دانشگاه‌ها 3.دفاع از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی 4.کمک به ایجاد زمینه مناسب برای تلاشهای علمی و پژوهشی 5.ارتقای اندیشه و توسعه خدمت به کشور در دانشگاهها 6.کمک به ارتقای معرفت و آگاهی دینی و تحقق وحدت حوزه و دانشگاه 7.مشارکت در انجام تحقیقات مورد نیاز کشور از طریق برقراری ارتباط و همکاری با سازمان‌ها و نهادهای دولتی، خصوصی و دانشگاهی مقام معظم رهبری بر توسعه سازمان بسیج اساتید کشور تأکید نموده و فرموده‌اند: «من توصیه‌ام این است که هر چه ممکن است مجموعه‌ی اساتید بسیجی را با همین نام توسعه بدهید.

خدمات انجام شده :

طراحی و توسعه پورتال سازمانی

سازمان جمع اوری و فروش اموال تملیکی

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی

......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/391/Tamliki.png

سازمان جمع اوری و فروش اموال تملیکی

وابسته به : وزارت امور اقتصاد و دارائی

وبسایت : http://www.tamliki.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

جمع آوري و فروش كالاهاي متروكه و قاچاق كه پيش از انقلاب اسلامي از وظايف گمرك بود پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران، با تصويب لايحه قانوني شماره 84310 مورخ 18/12/1358 شوراي انقلاب و آئين نامه اجرايي آن به كميته اي متشكل از نمايندگان بنياد مستضعفان ، جهادسازندگي، بنياد مسكن و دادستاني كل كشور واگذار شد. با تصويب قانون جمع آوري و فروش كالاي متروكه، قاچاق و ضبطي قطعيت يافته و كالاي قاچاق بلاصاحب و صاحب متواري مصوب 11/11/1361 و آئين نامه اجرايي آن مصوب 25/2/1362 هيأت وزيران، اين امور به مركز جمع آوري و فروش كالاهاي مذكور مستقر در وزارت امور اقتصادي و دارايي منتقل شد و عملاً در تاريخ 6/7/1362 مركز ذكر شده تشكيل گـرديد. بدليل ضرورت ساماندهي هرچه بيشتر امور و ادغام تشكيلات موازي مركز جمع آوري و فروش كالاهاي متروكه از يك سو ودفتر اجرايي تبصره 35 قانون بودجه سال 1368 و تبصره 28 قوانين بودجه سالهاي 1369 و 1370 از سوي ديگر منجر به تقديم لايحه قانون تأسيس سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليكي به مجلس شوراي اسلامي شد. قانون مذكور در 24/10/1370 به تصويب مجلس و در تاريخ 7/11/1370 به تأييد شوراي نگهبان قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران رسيد و از اواخر سال 1371 سازمان تشكيل گـرديد. سازمان يكي از شركتهاي دولتي تابعه وزارت امور اقتصادي و دارايي است كه از جايگاه حقوقي و استقلال مالي برخوردار است. هدف اصلي از تشكيل سازمان عبارتست از تمركز كليه امور مربوط به جمع آوري ، نگهداري ، اداره و فروش اموالي كه به موجب قانون به تملك ،‌ تصرف ، تحت توقيف و يا مديريت دولت در مي آيد. در حقيقت با تشكيل سازمان دو واحد اداري موازي ( مركز كالاي متروكه و دفتر اجرايي تبصره 28 قانون بودجه ) در هم ادغام و وظايف آن در سازمان جديدالتاسيس تمركز يافت و از سويي امور مشابهي كه توسط دستگاهها و سازمانهاي اجرايي و يا دادگستري انجام مي شد ، به سازمان منتقل گرديد .

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی

سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران

طراحی، تولید و پشتیبانی سامانه مدیریت......

سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

بر اساس ماده (2) اساسنامه سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی، هدف از تشکیل این سازمان ایجاد تسهیلات لازم در امر تهیه و توزیع میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی است. این تسهیلات در جهت حمایت از تولیدکنندگان صورت می گیرد تا بتواند مسیر حرکت محصولات را از تولید به توزیع با اصول صحیح هدایت کند. برای نیل به اهداف فوق، در اساسنامه وظایفی به شرح زیر در اساسنامه در نظر گرفته شده است: 1. احداث میدان مرکزی میوه و تره بار به منظور تأمین تسهیلات لازم جهت معاملات میوه و تره بار و تغذیه بازارهای روز 2. ایجاد سردخانه ها و انبارهای مورد نیاز در مجاورت میدان 3. ایجاد و توسعه بازارهای روز میوه و تره بار، ایجاد بازارهای فروش موقتی و جایگاههای موقت و نیز گسترش میدان مرکزی و بازارهای روز میوه و تره بار 4. مطالعه و بررسی در مورد ایجاد صنایع و تأسیسات جنبی میدان مرکزی مانند کارخانجات تولید جعبه و بسته بندی و ... 5. جلب نظر واحدهای دولتی، بخش خصوصی و بانک ها و همچنین همکاری با تعاونی های مربوطه در امر تهیه و توزیع محصولات 6. حفظ، نگهداری و تعمیر ساختمانها، تأسیسات و تجهیزات میدان بر اساس آیین نامه مالی سازمان 7. تعیین سیاست های کلی و تنظیم برنامه ها از طریق اخذ آمار و اطلاعات مربوط به ورود و خروج محصولات 8. توجه به میزان عرضه محصولات و نرخ گذاری آنها از طریق کمیته نرخ گذاری

خدمات انجام شده :

طراحی، تولید و پشتیبانی سامانه مدیریت کارگران

سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران

توسعه پورتال سازمانی

...

سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت : http://parks.tehran.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

وظایف اهداف و وظایف سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهر تهران - اعمال نظارت عالي در جهت ارتقاء كمي و كيفي فضاي سبز شهر تهران در قالب گروه‌هاي كارشناسي (ناظرين فضاي سبز- حفظ نباتات- بهداشت و محيط زيست) - نظارت عالي بر عملكرد پيمانكاران شاغل در بخش فضاي سبز شهر تهران - طراحي, اجرا و نظارت بر پروژه‌هاي پارك‌ها و فضاهاي سبز - توليد و خريد و فروش گل و گياه و درخت و درختچه زينتي - طراحي, اجرا و نظارت بر عمليات آبرساني فضاي سبز شهري - جنگل‌كاري, توسعه و نگهداري جنگل‌هاي دست كاشت در قالب طرح عظيم كمربند سبز پيرامون شهر تهران - اجراي طرح‌هاي آموزشي و پژوهشي - تهيه آمار و اطلاعات مربوط به پارك‌ها و فضاهاي سبز - ايجاد تمهيدات لازم براي تهيه شناسنامه درختان از طريق مناطق شهرداري - اقدامات لازم در زمينه ارتقاء سطح دانش و بينش فني كاركنان فضاي سبز شهر تهران - ايجاد ارتباط با مراكز علمي و دانشگاهي و ساير سازمان‌ها و اشخاص ذيربط داخل و خارج كشور - تشكيل كميته‌هاي برنامه‌ريزي آب و خاك و فضاي سبز, دفع آفات و بيماري‌هاي گياهي و بررسي آلودگي‌ها - تدوين آئين‌نامه‌هاي مربوط در ارتباط با طرح جامع فضاي سبز - بررسي اراضي و املاك مناسب و پيشنهاد تغيير كاربري آنها به منظور تامين اهداف سازمان - بازسازي فضاي متروك يا فرسوده بافت شهري و يا فضاهاي فرسايش يافته همجوار شهر و استفاده از آنها جهت تامين پارك و فضاي سبز و تفريحي مورد نياز با توجه به قوانين و مقررات مربوط با تصويب موردي شوراي سازمان - بررسي و پيشنهاد مقررات, معيارها, آئين‌نامه‌ها و بهينه‌هاي مناسب حفظ و گسترش فضاي سبز جهت تصويب مراجع ذيربط - شناسايي گونه‌هاي موجود درختي و درختچه‌اي و تهيه نقشه پراكندگي آنها در شهر تهران - بررسي و شناسايي گونه‌هاي بومي درختي و درختچه‌اي تهران - بررسي سازگاري اكولوژيكي گونه‌هاي گياهي زينتي با اقليم شهري و تعيين گونه‌هايي كه نسبت به آلودگي‌هاي زيست محيطي حساسيت و يا مقاومت دارند - تعيين مناطق زيست محيطي شهر تهران در رابطه با مسائل گياهي - فراهم آوردن تمهيدات لازم جهت كمك به اشخاص حقيقي و حقوقي در ارتباط با ايجاد فضاي سبز

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران

توسعه پورتال سازمانی...

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت : http://taxi.tehran.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

مأموریت: استاندارد سازی عملکرد و جايگاه تاکسی ايجاد سازوکارهماهنگ تاکسيرانی حذف پديده مسافربر شخصی قابليت اعتماد به تاکسيرانی سازگاری تاکسيرانی با محيط زيست

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی

سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران

طراحی، نصب و توسعه پورتال اینترانتی...

سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت : http://tdmmo.tehran.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

1- ايجاد بانك اطلاعاتی مكانيزه و به روز از ساختمان‌ها، تأسيسات، پل‌ها، معابر، مراكز گاز، برق،‌ آب ،مخابرات و كليه مراكز صنعتی ، شيميايی و غير شيميايی خطرناك و يا جابجايی اين‌گونه مواد در سطح شهر و اعمال روش‌های كنترل ، نظارت و بازرسی به پيمانكاران ، مشاوران و كليه افرادی كه به هر طريقی خدمات فوق را در شهر تهران انجام می‌دهند ، ارتباط با مراكز اطلاعاتی و مديريت شبكه اطلاعات . 2- انجام يا سفارش انجام مطالعات ، تحقيقات و پژوهش‌های كاربردی به منظور پشتيبانی كارشناسی در زمينه مهندسی زلزله ، زلزله‌شناسی مهندسی ،‍زمين‌شناسی مهندسی و ژئوتكنيك ، ايمنی و استاندارد شهری ، ژئوفيزيك مهندسي و مديريت بحران در گستره تهران بزرگ . 3- انجام يا سفارش انجام پروژه‌های مقاوم‌سازی و بهسازی لرزه‌ای بافت شهری ،‌ساختمان‌ها ،‌پل‌ها ،‌شريان‌های حياتی و مستحدثات شهری در راستای كاهش خطرپذيری شهر . 4- انجام يا سفارش انجام مطالعات ريز پهنه‌بندی لرزه‌ای شهری . 5- هماهنگی و نظارت بر فعاليت‌های سازمان‌های مرتبط با مديريت بحران حوادث جوی شامل سيل ، آب‌گرفتگی و طوفان . 6- هماهنگی و نظارت بر فعاليت‌های سازمان‌های مرتبط با حوادث انسان‌ساز شامل آتش‌سوزی، ايمنی نمايشگاه‌ها و ورزشگاه‌ها و هر گونه مراكز تجمع جمعيت . 7- تهيه و تدوين مقررات و دستورالعمل‌ها و آئين‌نامه‌های مربوط به تقويت توان مديريت بحران شهر تهران، ايمن‌سازی و كنترل ايمنی و مقاومت لرزه‌ای ساختمان‌ها ، پل‌ها ، تأسيسات و به طور كلی محيط شهری جهت كاهش خطر پذيری . 8- برقراری ارتباط ، همكاری همه‌جانبه و بهره‌گيری از تجربيات :‌الف ـ مراكز علمی ، تحقيقاتی و اجرايی ذيصلاح در داخل و خارج از كشور جهت ارتقاء و به روز رسانی سيستم مديريت بحران . ب ـ ستاد عالی پيشگيری و مديريت بحران در حوادث طبيعی و سوانح غير مترقبه كشور، ستاد حوادث و سوانح غير مترقبه (وزارت) كشور ، استان‌ها و ستادهای معين مديريت بحران شهر تهران . ج ـ وزارت‌خانه‌ها ، نهادها و دستگاه‌های كشور و لشكری مرتبط با امر مديريت بحران .

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و توسعه پورتال اینترانتی

استانداری استان البرز

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی...

استانداری استان البرز

وابسته به : وزارت کشور

وبسایت : http://www.p-alb.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی

اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان البرز

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازم......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/407/Rahdari Alborz.jpg

اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان البرز

وابسته به : سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

وبسایت : http://www.alborz.rmto.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

اهداف كلي و راهبردهاي كلان بخش حمل و نقل جاده‌اي 1-ارتقاء سطح ايمني و برقراري تسهيلات امدادرساني در شاخه‌هاي مختلف حمل و نقل, 2-استفاده از موقعيت جغرافيايي كشور در افزايش ميزان ترانزيت كالا و مسافر و توسعه همكاري‌هاي منطقه‌اي و بين‌المللي از طريق تعريف و ايجاد دالان‌هاي ( كريدورهاي) حمل و نقل بين‌المللي و تجهيز پايانه‌هاي مرزي بمنظور رشد حمل و نقل ترانزيت 3-ايجاد بستر مناسب حقوقي و قانوني براي خصوصي‌سازي و جلب مشاركت سرمايه‌هاي داخلي و خارجي به فعاليت‌هاي مختلف حمل و نقل 4-كاهش هزينه‌ها، اقتصادي نمودن فعاليت‌ها، افزايش بهره‌وري، توسعه كيفي منابع انساني و ارتقاء كيفيت خدمات در بخش حمل و نقل 5-ايجاد شفافيت در حساب‌هاي مالي در راستاي تعيين مابه‌التفاوت بار مالي تعرفه‌هاي تكليفي و رقابتي (تمام شده و اعمال سياست‌هاي اجتماعي) و دريافت بهاي خدمات ارائه شده در حمل و نقل جادهاي بمنظور بازرگاني نمودن خدمات حمل و نقل 6-اولويت دادن به امر نگهداري و بهسازي زيربناها نسبت به اجراي طرح‌ها و پروژه‌هاي جديد و ارتقاي سطح آموزش بهبود روشهاي نگهداري، سرمايه‌گذاري در زمينه توسعه ظرفيت تعميرگاه‌هاي ناوگان و تامين قطعات بمنظور افزايش كيفيت نگهداري و ضريب ايمني 7-گسترش فعاليت‌هاي بازرگاني و بازاريابي در حمل و نقل جاده‌اي 8-گسترش حمل و نقل چند وجهي، تركيبي و كانتينري و برقراري تناسب در حمل و نقل جاده‌اي 9-توسعه زيربناهاي بخش بر اساس تقاضاي حمل و نقل و تاكيد بر توجيهات فني – افتصادي و حذف گلوگاه‌هاي محدود كننده سرعت ، ظرفيت و ايمني و بكارگيري فناوري مطلوب در شبكه‌هاي موجود با هدف افزايش بهره‌وري و ظرفيت 10-استفاده از تجهيزات و ناوگان با فنآوري جديد در حمل و نقل جاده‌اي و تخصيص منابع حاصله از صرفه‌جويي استهلاك ناوگان و مصرف انرژي (تقليل آلودگي محيط‌ زيست و افزايش ايمني) 11-بهبود و گسترش فنآوري‌هاي اطلاعات، اصلاح روشها و مكانيزه كردن سيستم‌ها و ايجاد زمينه تبادل الكترونيكي اطلاعات 12-گسترش تامين اجتماعي، تكميل و تعميم پوشش بيمه‌اي در فعاليت‌هاي مختلف حمل و نقل جاده‌اي 13-گسترش مطالعات و تحقيقات علمي و كاربردي در فعاليت‌هاي مختلف حمل و نقل جاده‌اي بمنظور بهبود نظام مديريت، برنامه‌ريزي اجرا و نظارت و تخصيص بهينه منابع 14-كاهش زمان اجراي پروژه‌هاي زيربنايي، نگهداري و بهره‌برداري (توسعه و نوسازي ناوگان) 15-بازسازي نيروي انساني موجود، جذب و آماده‌سازي و سازماندهي نيروهاي متخصص درحمل و نقل جاده‌اي

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازمانی

اداره کل امور مالیاتی استان لرستان

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازم......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/397/maliat-logo.png

اداره کل امور مالیاتی استان لرستان

وابسته به : سازمان امور مالیاتی

وبسایت : http://www.lortax.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازمانی

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازم......

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

وابسته به : وزارت راه و شهرسازی

وبسایت : http://www.bhrc.ac.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

وظایف مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازی، به عنوان تنها سازمان رسمي و مسئول، وظيفه مهم و خطير تحقيق و بررسي مسائل مربوط به ساخت و ساز را در كشور بر عهده داشته و اهداف و وظايفي را مطابق با اساسنامة خود به شرح زير در دستور كار دارد. طبق ماده 1 اساسنامه، هدف از تاسیس مرکز عبارت است از: تدوين و اجراي برنامه‏هاي مطالعاتي و تحقيقاتي در مورد ساختمان و مسكن به طور متمركز به عنوان روش‌ها و فنون مختلف و جديد ساخت و ساز، تهيه و تدوين ضوابط و آيين‏نامه‏ها و دستورالعمل‌هاي كاربردي آنها، صدور گواهي فني براي توليدات مصالح، راهنمايي‏هاي لازم در اجراي برنامه‏هاي خانه‏سازي، توليدات ساختماني متناسب با احتياجات كشور، با در نظر گرفتن شرايط اقليمي و مقتضيات محلي و صنعتي نمودن ساختمان در كشور طبق ماده 2 اساسنامه وظایف مرکز عبارت است از: 1- تحقيق و بررسي در مسائل مربوط به ساختمان (مصالح، مهندسي طراحي محيط و فعاليت‌هاي ساختماني) با استفاده از دستگاه‌هاي فيزيكي و آزمايشگاهي به شرح زير: الف) بررسي كيفي و كمي مصالح ساختماني سنتي به منظور شناخت خواص مكانيكي و فيزيكي مصالح مذكور براي استفاده بهتر و اقتصادي‏تر در ساختمان‌هاي روستايي و شهري ب) مطالعه و اظهارنظر درباره كاربرد مصالح ساختماني جديد كه قبلا در كشور وجود نداشته و يا مورد استفاده نبوده است. ج) بررسي مشكلات مربوط به طرح و روشهاي ساختماني و تجزيه وتحليل هزينه ساختمان و اجزاي متشكل به منظور يافتن طرق مختلف جهت احداث ساختمان‌هاي مورد اطمينان با صرف هزينه كمتر د) مطالعه و تحقيق درباره طرح ساختمان‌هاي مقاوم در برابر زلزله و ساير عوامل مخرب ه) بررسي و اظهارنظر در مورد ساختمان‌هاي صنعتي و پيش‏ساخته و يا پيش‏سازي قطعات ساختماني و روش‌هاي توليد آنها و) بررسي شيوه‌‏های مديريت ساختماني به منظور انتخاب و ارائه شيوه‏هاي مناسب براي بالا بردن بازده توليد ساختمان و مسكن ز) بررسي شرايط محلي نقاط مختلف كشور اعم از شرايط فيزيكي (آب و هوا، شرايط جغرافيايي و غيره) با شرايط اجتماعي و اقتصادي به منظور استفاده در تحقيقات ساختماني و مهندسي محيط ح) مطالعه و تحقيق به منظور تهيه و تدوين استانداردها، معيارها و ضوابط و آيين‏نامه‏هاي علمي و فني و اجرايي مربوط به ساختمان و مسكن، با توجه به شرايط اقليمي، اقتصادي، اجتماعي و فيزيكي با همكاري مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي و پيشنهاد استانداردها براي تصويب مراجع مربوط ط) بررسي و ارزشيابي روش‌هاي ساختماني در خانه‏سازي شهري و روستايي در مناطق مختلف كشور، به منظور تهيه پروژه‏هاي تيپ براي احداث خانه‏هاي نمونه 2ـ انتشار و توزيع نتايج حاصل از تحقيقات و پژوهش‌هاي فوق به شرح زير: الف) انتشار كتاب‌ها، گزارش‌ها و مجلات فني مربوط به امور ساختمان و مسكن و انتشار مجموعه‏هاي فني در مورد مصالح و لوازم ساختماني موجود در كشور ب) تشكيل كنفرانس، سمينار و دوره‏هاي آموزشي با همكاري سازمان‌هاي مربوط د) تأسيس مراكزي از جمله مركز اطلاعات و مدارك ساختماني دركشور با همكاري سازمان‌هاي مربوط ه) انجام آزمايش‌هاي فني و ارائه خدمات تحقيقي و همچنين صدور گواهينامه‏هاي فني براساس آزمايش‌هاي انجام شده در مورد مصالح و روش اجراي ساختمان و تهيه لوازم ساختماني جديد براي مؤسسات و افراد متقاضي در مورد وسايل ساختمان و مسكن، در مقابل دريافت حق‏الزحمه ز) همكاري با مؤسسات تحقيقاتي مشابه خارجي با رعايت قوانين و مقررات مربوط

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازمانی

شرکت فارمد تجهیز

طراحی و پیاده سازی وب سایت ...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/550/Farmedtajhiz.jpg

شرکت فارمد تجهیز

وابسته به :

وبسایت : http://www.farmedtajhiz.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

فارمد، ساختار سازمانی و کارایی بالای آن این اطمینان خاطر را به تمام مخاطبان، محققان، سرمایه گذاران و پرسنل می دهد که با مجموعه ای با قوام، مستحکم و با برنامه در ارتباط می باشند. تجربه چندین سال فعالیت مفید، مثبت و هدفمند نشان از آن دارد که فارمد قابل اتکاترین مجموعه حال حاضر در این حیطه است که برنامه مشخص و مدونی را دنبال می نماید. این ساختار متشکل از بخش فنی، تحقیق و توسعه و تولید، فروش، آموزش ...

خدمات انجام شده :

طراحی و پیاده سازی وب سایت

موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران

برنامه نویسی و طراحی وب سایت ...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/551/Muses.jpg

موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران

وابسته به :

وبسایت : http://www.irstm.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

موزه علوم و فناوري ج.ا.ا در تكميل نهادهاي مرتبط با توسعه نظام علم و فناوري كشور ايجاد شده است. اين موزه با نمايش پايه هاي دانش و تحول فناوري، مأموريت دارد نسبت به هم افزايي دانش، اشاعه تفكر علمي، ارتقاي سطح زندگي و تعالي روح انسان قدم بردارد. موزه علوم و فناوري ج.ا.ا در افق چشم اندازكشور، سازماني است پويا كه تلاش دارد به مردم و دانش پژوهان در سرتاسر كشور كمك نمايد تا به ظرفيت هاي كامل خود آگاهي يافته و از دانش خود براي خلاقيت و نوآوري براي يك زندگي بهتر استفاده نمايند.اين هدف سرلوحه كار و فعاليت هاي ما بوده و به ما كمك مي كند تا با برنامه ريزي هاي مناسب و نيز بهره گيري از منابع انساني دانش مدار و امكانات موثر، دستيابي به اين مهم را امكان پذير نماييم. به ترتيبي كه بتوانيم اولين موسسه اطلاع رساني علمي و آموزشي مشاهده محور ملي در كشور، در حد بهترين در منطقه و داراي جايگاه معتبري در جهان باشیم.

خدمات انجام شده :

برنامه نویسی و طراحی وب سایت

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

طراح، نصب و توسعه پورتال سازمانی...

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

وابسته به : وزارت جهاد کشاورزی

وبسایت : http://www.abrii.ac.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

اهداف و وظايف اساسي: سياست گذاري و تعيين اولويت هاي تحقيقات فن آوريهاي نوين، مهندسي ژنتيك، زيست شناسي مولكولي و علوم وابسته با هماهنگي و همكاري واحدهاي مربوطه. تهيه و بهينه‌سازي طرح جامع بيوتكنولوژي كشاورزي جمهوري اسلامي ايران انجام تحقيقات بنيادي و كاربردي زيست فناوري در جهت حل مشكلات بخش كشاورزي و بهبود كيفي و كمي محصولات كشاورزي تحقيق در زمينه روش‏هاي جديد بيوتكنولوژي و كاربرد آنها از جنبه‏هاي اقتصادي- اجتماعي، فرهنگي و اخلاقي، مسائل زيست محيطي و زيست ايمني و قابليت اجراي آنها در ايران پژوهش در زمينه شناخت مواد اوليه، امكانات و استعدادهاي قابل بهره برداري با استفاده از روشهاي زيست شناسي مولكولي، بيوتكنولوژي و مهندسي ژنتيك، نانوتكنولوژي، علوم هسته اي كشاورزي و هوافضا كشاورزي در كشور. پژوهش در زمينه بهبود فرآورده ها و عمليات كشاورزي با استفاده از فن‏آوري زيستي و تلاش در جهت استفاده از اين فناوري به منظور تامين سلامت بيشتر محيط زيست. هدايت ، تصويب و نظارت بر اجراي تحقيقات فن‏آوريهاي نوين پژوهشکده و مناطق وابسته. ثبت اختراعات، اكتشافات و ابداعات مرتبط با تحقيقات فن آوريهاي نوين كشاورزي در مراجع داخلي و اخذ امتياز در كشورهاي مختلف. حفظ حقوق متقابل (تعيين حقوق مالكيت معنوي) پژوهشکده و افرادي كه به نحوي با اين پژوهشکده در ارتباط هستند. بررسي و اعلام نظر در خصوص پيش نويس معاهدات بين‏ المللي كه به نحوي با حقوق مالكيت معنوي كشاورزي و فن آوريهاي نوين مرتبط هستند و تهيه نظريه كارشناسي و ارائه آن به مراجع ذيربط. پژوهش در مورد جنبه هاي ايمني زيستي، اجتماعي، اخلاقي، فرهنگي و مذهبي كاربرد فن‏آوري زيستي و فن‏آوريهاي جديد در زمينه كشاورزي همكاري و ارتباط مستمر با موسسات مشابه، ساير موسسات تحقيقاتي تحت پوشش سازمان تحقيقات و آموزش كشاورزي، دانشگاهها و ساير مراكز علمي داخلي، خارجي و بين‏ المللي از طريق تبادل اطلاعات، اجراي طرحهاي تحقيقاتي مشترك و بازديد و تشكيل گردهمائي ها و نشست هاي مشترك و غيره. بررسي و ارائه نظرات كارشناسي درخصوص خريد و انتقال دانش فني فناوري‌هاي نوين به داخل تشويق بخش خصوصي به سرمايه گذاري و تامين آزمايشگاههاي فن‏آوريهاي نوين كشاورزي و ارائه خدمات و نظارت عاليه بر حسن انجام امور. برنامه‏ ريزي در مورد ايمني زيستي انجام هر نوع تحقيقات مهندسي ژنتيك (گياهان و جانوران و ريزسازواره‏ ها) با رعايت ملاحظات ايمني زيستي به طور انحصاري همكاري در زمينه عقد قرارداد، تفاهم ‏نامه و همكاري جهت اجراي پروژه‏ هاي مشترك (در زمينه‏ بيوتكنولوژي كشاورزي و ساير موارد مرتبط با اهداف پژوهشكده) با موسسات مرتبط داخلي و خارجي ارتقاء و هدايت كاربردي تحقيقات بيوتكنولوژي در ساير موسسات وزارت جهاد كشاورزي تفويض برخي تحقيقات بيوتكنولوژي با نظارت پژوهشكده به ساير موسسات تحقيقاتي نظارت بر انجام تحقيقات بيوتكنولوژي در سازمان تحقيقات و آموزش كشاورزي براي جلوگيري از هدر رفتن نيرو و امكانات نظارت بر نحوه اجراي سياست‏هاي متخذه در خصوص نحوه اجراي قوانين و مقررات ملي و بين‏ المللي مورد پذيرش دولت جمهوري اسلامي ايران كه به نحوي به فعاليت‏هاي بيوتكنولوژي کشاورزي (در سطح ملي يا بين ‏المللي) مرتبط است همكاري در تربيت نيروي انساني متخصص براي توسعه تحقيقات بيوتكنولوژي ارائه خدمات مشاوره اي به اشخاص حقيقي و حقوقي بر اساس نتايج فعاليت هاي علمي و پژوهشي انجام شده در پژوهشکده فعاليت در جهت هماهنگ نمودن پژوهش هاي ژنتيكي كشور همراه با سيستم پيش آگاهي در منابع ژنتيك كشاورزي. تهيه و تصويب دستورالعملها براي سلامت تحقيقات و توليدات ارگانيسم يا گياهاني كه مواد ژنتيكي آنها تغيير يافته با هماهنگي شوراي عالي سياست گذاري. تحقيق و بررسي در زمينه اثرات كارهاي پژوهشي كه به افزايش توليد در سطح كشور منجر شده است.

خدمات انجام شده :

طراح، نصب و توسعه پورتال سازمانی

جهاد دانشگاهی

توسعه پورتال جامع شهر قرآن...

جهاد دانشگاهی

وابسته به : وزارت علوم

وبسایت : http://www.qurancity.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال جامع شهر قرآن

مرکز مطالعات منطقه ای پاسداری از میراث فرهنگی

توسعه پورتال سازمانی...

مرکز مطالعات منطقه ای پاسداری از میراث فرهنگی

وابسته به : یونسکو

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی

شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران

وابسته به : وزارت بازرگانی

وبسایت : http://www.iranfair.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

مأموریت شرکت شركت سهامي نمايشگاههاي بين المللي جمهوري اسلامي ايران به منظور تحقق اهداف و سياستهاي توسعه تجارت و معرفي دستاوردها و توليدات عرصه هاي مختلف كسب و كار كشور از طريق ارائه طيف كاملي از خدمات نمايشگاهي و رويدادهاي مرتبط تجاري به مجريان نمايشگاهي ، مشاركت كنندگان و بازديد كنندگان در عرصه جهاني ، با تاكيد بر استانداردهاي بين المللي در راستاي تحقق چشم انداز بيست ساله كشور مقدس جمهوري اسلامي ايران گام برخواهد داشت. شركت سهامي نمايشگاههاي بين المللي جمهوري اسلامي ايران در اين مسير با تكيه بر پيشينه اي ارزشمند ، از فناوري نوين بهره خواهد گرفت تا ضمن ايجاد تصويري مثبت از عملكرد خود در جامعه وپايبندي به تعهدات ، شرايط مناسبي را براي رشد و تعالي سرمايه هاي انساني و دستيابي به توسعه پايدار فراهم نمايد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت مدیریت شبکه برق ایران

طراح، نصب و توسعه پورتال سازمانی...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/383/IGMC.jpg

شرکت مدیریت شبکه برق ایران

وابسته به : وزارت نیرو

وبسایت : http://www.igmc.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

اهداف و موضوع فعالیت شرکت مدیریت شبکه برق ایران راهبری و پایش بهره برداری از شبکه تولید و انتقال برق کشور به منظور حفظ پایایی و امنیت شبکه و تامین مطمئن برق کشور. فراهم ساختن امکان دسترسی به شبکه برق کشور برای متقاضیان اعم از دولتی و غیر دولتی به منظور خرید، فروش و جابجایی (ترانزیت) برق. برقراری شرایط برای خرید و فروش رقابتی برق و ایجاد، اداره و توسعه بازار و بورس برق. اتخاذ تدابیر و انجام اقدامات لازم در راستای حصول اطمینان از تامین برق، گسترش مشارکت بخش غیر دولتی و توسعه رقابت در تولید و توزیع برق در چهارچوب سیاست های وزارت نیرو.

خدمات انجام شده :

طراح، نصب و توسعه پورتال سازمانی

شرکت برق منطقه ای تهران

توسعه پورتال سازمانی...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/384/3.jpg

شرکت برق منطقه ای تهران

وابسته به : شرکت توانیر - وزارت نیرو

وبسایت : http://www.trec.co.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

اهداف كلي برنامه هاي مذكور عبارتند از: تأمين برق مطمئن و مورد نياز مشتركان، بهره برداري بهينه و اقتصادي از تأسيسات برق، راهكارهاي عملي براي افزايش كارائي كاركنان، كاهش هزينه ها، بهبود مديريت مصرف، صرفه جوئي و استفاده منطقي از انرژي برق، نيل به خودكفائي و اداره اقتصادي تأسيسات برق، گسترش تحقيقات و آموزشهاي كاربردي و ....در جهت تحقق اهداف ذكر شده شركت برق منطقه اي اقداماتي به شرح زير را به انجام رسانده و در حال ادامه راه براي رسيدن به اهداف تعيين شده در برنامه سوم توسعه است: بهبود برنامه هاي نگهداري و تعميرات نيروگاههاي زير پوشش، اصلاح و متعادل نمودن شبكه هاي انتقال، فوق توزيع به منظور كاهش تلفات، تسريع در عمليات برقراري انشعابهاي متقاضيان جديد، تأمين برق مشتركان با ولتاژ و فركانس استاندارد، اصلاح سيستم محاسبه و وصول بهاي برق مصرفي مشتركان، تأمين تجهيزات شبكه هاي توزيع از صنايع داخلي، آموزش و رشد سطح دانش كاركنان، ايجاد واحدهاي ارتباط مردمي براي آگاهي از نقطه نظرها و خواسته هاي مصرف كنندگان برق، بهبود روشهاي خبردهي و خبرگيري نظير راه اندازي تلفن گويا، استقرار سيستمهاي سخت افزاري و نرم افزاري و .... آمار و ارقام ارائه شده خود گواه صادقي است از پيشرفتهاي حاصل شده كه در طي سالهاي گذشته به ويژه در سالهاي اخير با تلاش و كوشش مديران و كاركنان برق تهران و شركتهاي وابسته به دست آمده است. اميد است اطلاعات ارائه شده در اين كتابچه گوياي حقايقي روشن از فعاليتهاي انجام شده برق تهران در طي سالهاي گذشته بوده و پاسخگوي نيازهاي اطلاعاتي كليه علاقه مندان باشد. در پايان به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش خستگي ناپدير كليه مديران عاملي كه با قبول مسئوليت كمر همت به خدمت مردم بسته و بي گمان عملكرد هر يك از آنان به سهم خود در شكل گيري و سازماندهي برق تهران مؤثر بوده، بي مناسبت نيست با درج تصوير، اسامي و مدت تصدي آنها در اين كتابچه، ياد و خاطره آنها را هميشه زنده نگه داشته و براي آناني كه اكنون در قيد حيات نيستند از خداوند متعال طلب رحمت و آمرزش نموده و براي آناني كه در قيد حيات بوده و برخي از آنها در راه خدمت به مردم هنوز هم دست از تلاش برنداشته اند آرزوي تندرستي و توفيق روز افزون نمائيم.

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی

شرکت برق منطقه ای هرمزگان

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی...

شرکت برق منطقه ای هرمزگان

وابسته به : شرکت توانیر - وزارت نیرو

وبسایت : http://www.hrec.co.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی

شرکت مدیریت تولید برق زرند

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت مدیریت تولید برق زرند

وابسته به : وزارت نیرو

وبسایت : http://www.zarkpp.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت مدیریت منابع آب ایران

طراحی و توسعه پورتال سازمانی و معاونت ها...

شرکت مدیریت منابع آب ایران

وابسته به : وزارت نیرو

وبسایت : http://www.wrm.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و توسعه پورتال سازمانی و معاونت ها

شرکت آب منطقه ای تهران

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/387/THRW.jpg

شرکت آب منطقه ای تهران

وابسته به : وزارت نیرو

وبسایت : http://www.thrw.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

مجوز تاسیس باستناد ماده 3 قانون تاسيس وزارت آب و برق مصوب 16/2/1342 و ماده 2 قانون تاسيس شركتهاي بهره برداري از اراضي زير سدها مصوب 3/2/1347 ، شركت‌سهامي سازمان آب منطقه اي تهران تاسيس گرديد. و نظر به ماده 197 قانون تجارت و ماده 6 آئين نامه همان قانون خلاصه‌شركت نامه واساسنامه شركت سهامي‌سازمان‌آب‌منطقه‌اي‌تهران‌كه ازتاريخ1/1/1348 تاسيس گرديده بود مشتمل بر 46 ماده و4 تبصره در تاريخ 3/4/1349 تحت شماره 14024 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي براي اطلاع عموم در روزنامه رسمي كشور به شماره (575) مورخ 1ر11ر1348 آگهي شد. موضوع فعاليت شركت طبق اساسنامه موضوع فعاليت شرکت عبارت است از شناخت , مطالعه , توسعه, حفاظت , بهره برداري بهينه از منابع آب, توليد انرژي برق آبي , ايجاد , توسعه, بهره برداري و نگهداري ازتاسيسات و سازه هاي آبي(به استثناي تاسيسات و سازه هاي مربوط به آب و فاضلاب ) و برق آبي در چارچوب تکاليف مندرج در قوانين و مقررات مربوط به سياستهاي وزارت نيرو .

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و توسعه پورتال سازمانی

سازمان منطقه آزاد قشم

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازم......

سازمان منطقه آزاد قشم

وابسته به : نهاد ریاست جمهوری

وبسایت : http://www.qeshm.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازمانی

سازمان منطقه آزاد ارس

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازم......

سازمان منطقه آزاد ارس

وابسته به : نهاد ریاست جمهوری

وبسایت : http://www.arasfz.org

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

اهداف سازمان منطقه آزاد ارس حضور موثر در ترتيبات منطقه­ اي. ايجاد تمهيدات براي گسترش خدمات ترانزيتي. توسعه توليدات صنعتي و معدني با توجه به مزيتهاي منطقه به ويژه در زمينه تامين انرژي. توسعه بازرگاني و حضور در بازارهاي جهاني. توسعه گردشگري. توسعه آموزش عالي و فن­آوري­هاي جديد. بهره­ برداري بهينه از امكانات و مزيت­ها در جهت گسترش توليد و نوآوري در بخش كشاورزي. ايجاد فضاهاي نوين كالبدي نمايانگر چهره­اي نو از جمهوري اسلامي ايران. ماموريت های سازمان منطقه آزاد ارس تقويت هم‌پيوندي اقتصاد­هاي ملي و بين‌المللي با الويت قفقاز جنوبي در راستاي احراز جايگاه اول كشور در منطقه و بستر­سازي و تمرين در راستاي الحاق به سازمان تجارت جهاني. تبديل منطقه مرزي مربوط، به يك قطب علمي در سطح بين­­المللي و آزمايشگاه بهره‌گيري مناسب از قابليتها و مزيتهاي سرزمين اصلي بر پايه دانش به­منظور افزايش توليد ناخالص ملي. گسترش شيوه‌هاي نوين معيشت و فعاليت و ساماندهي استقرار جمعيت و فعاليتها و فراهم­سازي امكانات ورزشي، آموزشي، تفريحي و درماني با نگاه فرا ملي. جذب سرمايه گذاري هاي داخلي و خارجي در زمينه هاي خاص مطالعه و سياست گذاري شده با موضوعات گوناگون صنعتي و معدني، كشاورزي و منابع طبيعي، مسكن و شهرسازي، بازرگاني، گردشگري، اقتصاد انرژي، آموزشي، پژوهشي، ICT و خدماتي، در يك فضاي رقابتي با توجه به امكانات و پتانسيل هاي ويژه منطقه از جمله بهره‌گيري مناسب از قابليتهاي ترانزيتي كشور در دالانهاي ارتباطي شرقي- غربي و شمالي- جنوبي و رعايت اصول توسعه پايدار و حفظ محيط زيست.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازمانی

سازمان منطقه آزاد ماکو

طراحی و توسعه پورتال سازمانی...

سازمان منطقه آزاد ماکو

وابسته به : نهاد ریاست جمهوری

وبسایت : http://www.makufz.org

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و توسعه پورتال سازمانی

سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

طراح، نصب و توسعه پورتال سازمانی...

سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

وابسته به : نهاد ریاست جمهوری

وبسایت : http://www.bsez.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراح، نصب و توسعه پورتال سازمانی

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال نمایشگاه ......

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

وابسته به : نظام صنفی رایانه ای کشور

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال نمایشگاه الکامپ 1389

شرکت فروشگاههای زنجیره ای اتکا

طراحی و راه اندازی پورتال سازمانی...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/389/ETKA Stores.JPG

شرکت فروشگاههای زنجیره ای اتکا

وابسته به : سازمان اتکا

وبسایت : http://www.etkastores.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی پورتال سازمانی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

توسعه پورتال سازمانی...

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

وابسته به : دانشگاه آزاد اسلامی

وبسایت : http://www.iau-tnb.ac.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی

انجمن پینت بال جمهوری اسلامی ایران

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازم......

انجمن پینت بال جمهوری اسلامی ایران

وابسته به : وزارت ورزش و جوانان

وبسایت : http://www.paintball.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

انجمن پینت بال جمهوری اسلامی ایران در سال 1381 تاسیس و دارای فدراسیون جهانی (UPBF) می باشد. هدف انجمن رشد و توسعه ورزش پینت بال در تمامی رده های سنی از 11 سال به بالا در میان آقایان و بانوان می باشد. انجمن پینت بال ایران در سیستم جهانی پینت بال آسیا (PALM) از اهمیت ویژهای برخوردار است. از دستاوردهای این انجمن در طی 9 سال تلاش: راه اندازی پینت بال در بیش از 20 استان کشور و بیش از 57 باشگاه در سراسر ایران. راه اندازی و سازمان دهی پینت بال در سازمان های نظامی و انتظامی کشور. راه اندازی لیگ پینت بال در سال 1389،1388،1387 و 1390 در دو دسته (برتر و دسته 2) با پخش زنده تلویزیونی از طریق شبکه 3 سیما. معرفی پینت بال به کمیته جهانی المپیک و فراهم آمدن حضور در مسابقات کیوشینگ تایوان در ماه جولای 2009 میلادی (تیر ماه 1388) و حضور تیم اول لیگ به عنوان تیم ملی و کسب مقام سوم این دوره پس از آلمان (قهرمان) و استرالیا (نایب قهرمان). کسب مقام قهرمانی آسیا د 3 دوره، 2007،2006 و 2010 میلادی. حضور در جام جهانی به عنوان نماینده آسیا و کسب مقام 5 جهان در سال 2008 میلادی. شرکت در مسابقات جهانی PALM در جزیره کیش اسفند ماه 1387 و رسیدن به فینال مسابقات در مقابل برترین تیم جهان از آمریکا بنام IRONMAN و کسب نایب قهرمانی این دوره از مسابقات. داوری در مسابقات جهانی فرانسه 2008 و اقیانوسیه و آسیا، و مسابقات شرق اروپا در ترکیه، و سر داوری لیگ پینت بال امارات. کمک به برگزاری لیگ پینت بال امارات. برگزاری دوره های کلاسهای داوری بین المللی با حضور مدرسین جهانی پینت بال. ارائه طرح پیشنهادی کنفدراسیون پینت بال غرب آسیا به دبیر محترم کمیته ملی المپیک ، جناب آقای افشارزاده در بهمن 1389.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازمانی

بنیاد تعاون ناجا

طراحی محیط چندرسانه ای ...

بنیاد تعاون ناجا

وابسته به : ناجا

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی محیط چندرسانه ای

کمیته ملی معدن ایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

کمیته ملی معدن ایران

وابسته به : کمیته

وبسایت : http://www.incwmc.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

تا سال 1993 (1372) هر چند که محققین معدن کشور در کنگره های جهانی معدن شرکت می نمودند ولی کشور ما حضوری در کمیته IOC نداشت. عدم حضور افرادی در کشور ما که از نظر وجود ذخائر متنوع معدنی یک کشور غنی بشمار می آید در پیکره این نهاد بین المللی در پوشش منطقه ای این نهاد خلایی ایجاد نموده بود بنا به پیشنهاد قائم مقام معاونت معدنی وقت وزارت معادن و فلزات (آقای مهندس الماسی) و موافقت وزیر محترم معادن وفلزات (جناب آقای مهندس محلوجی) از طرف هیات اعزامی به کنگره جهانی معدن در مادرید درخواست عضویت در IOC (توسط آقای دکتر افتخار نژاد) مطرح گردید و مورد پذیرش قرار گرفت. وزارت معادن و فلزات در مقام متولی جامعه معدنی ایران افرادی را جهت عضویت در IOC معرفی و با توجه به سوابق تجربی و مدیریتی دو نفر از افراد معرفی شده در هفتاد و یکمین نشست IOC بررسی و مورد پذیرش قرار گرفت ( مهندس الماسی – دکتر افتخار نژاد ) . البته در اغلب کشورها که فاقد کمیته ملی معدن هستند سازمانهای مسئول در بخش معدن به عنوان متولی جامعه معدنی کشور خود عمل می نمایند. در سالهای بعد با پذیرش دو نفر دیگر در بخش معدن (آقایان دکتر شیخی کاریزکی و مهندس حمیدی انارکی) کمیته ملی تکمیل و آقای مهندس الماسی بعنوان رئیس کمیته ملی IOC معرفی گردید. کمیته ملی برای معرفی جهانی بخش معدن کشور برگزاری نشست سالانه IOC در تهران را درخواست نمود ولی بدلیل قدمت عضویت و داوطلبین کشورهای دیگر این درخواست تحقق نیافت و بالاخره بعد از تکرار مجدد در هفتاد و نهمین نشست IOC در لیسبون هشتادمین نشست IOC در تهران در آبانماه سال 1378 مورد تصویب قرار گرفت. این نشست با شرکت 39 نماینده از کشورهای عضو و تعدادی شرکت کننده از مقامات کشور به مدت سه روز ( 17 تا 19 آبانماه سال 1378 ) با موفقیت انجام گرفت. در این فرصت کم برگزارکنندگان با تلاش فراوان، شرکت کنندگان را با دستاوردهای معدنی و توان معدنی کشور آشنا نموده و مورد استقبال قرار گرفت.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

انجمن شرکت های لیزینگ ایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

انجمن شرکت های لیزینگ ایران

وابسته به : لیزینگ

وبسایت : http://www.ailc.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

کانون زبان ایران

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازم......

کانون زبان ایران

وابسته به : وزارت آموزش و پرورش

وبسایت : http://www.ili.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب، توسعه و پشتیبانی پورتال سازمانی

بیمه حافظ

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

بیمه حافظ

وابسته به : گروه اقتصاد سابین

وبسایت : http://www.hafezinsurance.co

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شرکت بیمه حافظ (سهامی عام) اولین شرکت بیمه خصوصی است که به استناد ماده 28 الحاقی به قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1378 و تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران مورخ 02/06/1379 پس از طی تشریفات قانونی و با مجوز بیمه مرکزی ایران در تاریخ 18/02/1381تاسیس گردید . ازجمله عوامل موثر در تاسیس شرکت بیمه حافظ نیاز مبرم بازار تقاضا در ایران و علی الخصوص در مناطق آزاد تجاری و صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی به خدمات کیفی بیمه "با برآورد شرایط مناسب پیش روی در مناطق آزاد در سال تاسیس بیمه حافظ بوده است" . مؤسسين شرکت بيمه حافظ از مديران ارشد و کارشناسان خبره صنعت بيمه می باشند که قريب 4 دهه در شرکتهای بيمه دولتی و بيمه مرکزی جمهوری اسلامی ايران حضور فعال و دائمی داشته اند و پس از خصوصی سازی صنعت بيمه در بخش خصوصی به فعاليت خود در سطوح مختلف مدیریتی ادامه داده اند. از جمله اهداف شرکت بيمه حافظ ايجاد آرامش خاطر برای مشتريان بازار بیمه و جلب رضايت آنها از طريق برقراری ارتباط مناسب و باور ارزش آنان و آن نيز تامين خواسته ها ونيازهای آنان می باشد. شرکت بیمه حافظ با استفاده از تجارب مدیران ، مشاوران و کارشناسان طراز اول صنعت بیمه کشور و همکاری نزدیک با بزرگترین بازارهای جهانی اتکائی قادر است کمکهای ارزنده ای در امر ارزیابی و انتقال ریسک و توزیع مجدد جهانی آن در جهت حفظ و حراست از سرمایه های ملی و سرمایه گذاریهای آینده در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور و فراتر از آن در کلیه سرزمین های دور و نزدیک جهان بنماید . استفاده از دانش روز دنیا برای انتقال ریسک ، تنوع در عرضه انواع خدمات رایج بیمه ای دنیا در ایران و ایجاد اطمینان نهائی برای امنیت سرمایه گذاری ملی و بین المللی درایران بخشی از خدمات شرکت بیمه حافظ میباشد که برای انجام آن از فعالین شبکه فعال نمایندگی و کارگزاران رسمی بیمه در کشور بهره میگیرد . شرکت بیمه حافظ در راستای نيل به اهداف خود و با استفاده از ابزارهای انتقال ریسک ازطریق کارگزاران معتبر بین المللی و شرکتهای اتکائی طراز اول جهان که سهم عمده ایدر بیمه های مهندسی و پیمانکاری و انرژی در تمام مناطق دنیا از جمله در ایران دارند موفق گردیده در مدت کوتاهی علاوه بر فعالیتهای عادی بیمه گری خود در مناطق آزاد و مناطق ویژه کشوردرکلیه رشته های بیمه متداول ، تعدادی از پروژه های پارس جنوبی ( منطقه ویژه اقتصادی عسلویه ) و سایر مناطق ویژه اقتصادی را بیمه نماید که از آن میان بیمه مهندسی فازهای 4و5 پارس جنوبی و همچنینفازهای 6و7و8 پارس جنوبی و پروژه دارخوین ، و پروژه مهندسی انبارهای نفتی شناور درخلیج فارس (STX) و بیمه عملیاتی کلیه تاسیسات واسکله های پتروشیمی ماهشهر واقع در بندر امام خمینی را که عمدتا با مشارکت و همکاری مقاطعه کاران صاحب نام بین المللی انجام پذیرفته و یا در حال انجام است میتوان نام برد که از آن میان مقاطعه کارانی همچون JGC ، ENI ، Linde و ..... قابل ذکر میباشند .

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت خودرو سرویس شهر

توسعه پورتال سازمانی...

شرکت خودرو سرویس شهر

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت : http://khodroservice.tehran.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

امروزه يكي از معيارهاي توسعه هر كشوري، ميزان و چگونگي بهره مندي از حمل و نقل روان، ايمن و پر سرعت است. زيرا موجب استفاده بهينه از انرژي، حفظ محيط زيست و نيز افزايش ضريب آرامش رواني و سلامت جاني شده و بهره‌گيري مطلوب از موقعيت سرزميني و گسترش حجم مبادلات تجاري ملي و بين‌المللي را در پي خواهد داشت. با گسترش دامنه كسب و كار و لزوم جابجايي سريع و نيز پاسخگويي به تنوع و نياز بازار مالي داخلي و خارجي، دستيابي هر چه سريعتر به استانداردهاي جهاني در حمل و نقل ( درون و برون شهري) امري اجتناب ناپذير است. به همین منظور معاونت مالی و اداری شهرداری تهران درسال 1371 و در راستای توجه به استعدادهای بخش خصوصی، با هدف برنامه ريزي و افزایش بهره وري و کارايي، کيفيت و رقابت پذيري، نوآوري و استفاده از آخرین فناوري‌ها در صنعت حمل و نقل و در جهت کاهش هزینه‌های سرویس و خدمات خودروهای ملکی شهرداری و حذف نیروی انسانی مرتبط، اقدام به برون سپاری بخش عمده ای ازنیروی انسانی و سرمایه مرتبط با بخش حمل و نقل ستادی در اختیار خود با تاسیس شرکت خودرو سرویس شهر نمود. اساسنامه شرکت در چهل و دو ماده و چهار تبصره در مجمع عمومی مورخ 1371/5/21 تصویب و پس از طی مراحل قانونی درمورخ 1371/5/27 تحت شماره 92186 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی بمدت نامحدود و سهامی خاص به ثبت رسیده و آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی مورخ 1371/6/12 به شماره 11411/6 و در روزنامه جمهوری اسلامی مورخ 1371/10/13 تحت شماره م الف 34397 درج گردیده است. سرمایه شرکت 12.631.000.000 ریال منقسم به 12631 سهم یک میلیون ریالی و با نام بوده که به موجب مجمع عمومی فوق العاده، مورخ 1389/12/14 مراتب افزایش سرمایه طی روزنامه رسمی مورخ 1390/2/22 به شماره17222 ثبت و آگهی شده است.

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی

شرکت ارتباط مشترک شهر

توسعه پورتال سازمانی...

شرکت ارتباط مشترک شهر

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت : http://sitesharing.tehran.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

مأموریت: بکار گیری فناوری های جدید برای ارائه خدمات بهتر و ایمن به شهروندان زیبا سازی ، استتار و اختفای دکل ها و سایت های BTS شناسایی و ساماندهی دکل های همجوار ضابطه مند نمودن صدور مجوز سایت و دکل

خدمات انجام شده :

توسعه پورتال سازمانی

شرکت پیام رسا

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت پیام رسا

وابسته به : شهرداری تهران

وبسایت : http://payamrasa.tehran.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

گروه پژوهشی صنعتی آریانا

طراحی، نصب و راه اندازی و پشتیبانی پورتا......

گروه پژوهشی صنعتی آریانا

وابسته به : آریانا

وبسایت : http://www.arianagroup.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

گروه پژوهشي صنعتي آريانا از سال 1376 با مشاركت جمعي از دانش آموختگان مهندسي صنايع دانشگاه صنعتي شريف فعاليت خود را در حوزه مشاوره مديريت و مهندسي صنايع آغاز نمود. با گذشت زمان و با توجه به راهبردهاي انتخابي اعضا، كسب و كار گروه به شاخه‌هاي محدود‌تري تقسيم گرديد و به تدريج مراكز مجزا در حوزه‌هاي زير بوجود آمدند: تقسيم‌بندي فوق به صورت مجموعه‌هاي مستقل اين فرصت را در اختيار گروه پژوهشي صنعتي آريانا قرار داد تا ضمن تقويت عملكرد تخصصي هر يك از مراكز و تسريع روند رشد آنها، از هم‌افزايي اثر بخش هر يك از اين كسب و كارها براي سايرين بهره‌گيري شود. ماموريت گروه توانمند سازی مدیران و سازمان های ایرانی برای رقابت در کلاس جهانی راهبرد محوري و ارزش‏هاي بنيادين گروه • شناخت و تحليل نيازها و خواسته‌هاي واقعي مشتريان و ذينفعان سازمان و تلاش در جهت پاسخگويي به آنها؛ • ايجاد و حفظ ارتباط «برنده - برنده» و با دوام با مشتريان و ذي‌نفعان سازمان؛ • خلاقيت و نوآوري؛ • بهبود مستمر عملكرد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی و پشتیبانی پورتال سازمانی

شرکت ایران فاوا گسترش

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت ایران فاوا گسترش

وابسته به : ایران خودرو

وبسایت : http://www.iranfava.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شركت ايران فناوري اطلاعات و ارتباطات گسترش (سهامی خاص) با هدف ارایه راه حل های فناوری اطلاعات در جهت كمك به بهره‌ وري و ارتقاي توانمندي و سود آوري صنايع كشور با سهام مشترك شركت ايران خودرو، شركت مگفا (نماينده سازمان گسترش و نوسازي صنايع) و شركت تام ايران خودرو تاسيس شده است. با توجه به گسترش کاربرد فن‌آوری اطلاعات در عرصه صنعت و روند شرکت‌ها به سوی جهانی ‌شدن، این شرکت ارایه راهکارهای پیشرفته فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات را در دستور کار خود قرار داده است و مي كوشد با تمركز بر حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات، وظيفه يكپارچه سازي سيستمها، مديريت پروژه ها و خدمات فني و مشاوره اي را عهده دار شود. این شرکت از زمان تاسیس خود در سال 1384 بر استفاده از مشاوران و همکاران تجاری مجرب خارجی و داخلی و کسب تجربه پروژه‌های بزرگ انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو تاکید داشته است. به‌ این ترتیب، با وجود گذشت زمان اندک از تاسیس، به تجارب و دانش سودمندی دست یافته و اکنون می‌تواند شرکت‌ها و موسسات دیگر را در ارتقا ءتوانمندی و سود آوری یاری نماید. از پروژه هاي انجام شده توسط شركت ايران فاوا گسترش مي توان به پياده سازی SAP/ERP سازمان مالي و كارخانه تندر 90 ايران خودرو اشاره كرد . همچنین این شرکت به منظور توسعه فعالیتهای خود در حوزه تولید محصولات نرم افزاری اقدام به راه اندازی سامانه صدور و پرداخت الكترونيكي قبوض آب و برق وزارت نيرو در 6 كلان شهر (تهران،كرج،مشهد،تبريز،شيراز و اصفهان) نموده است و این سامانه درحال حاضر در فاز بهره برداری می باشد. از دیگر اقدامات شرکت در راستای فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشاوره، تامين، تجهيز و پشتيباني پروژه هاي سخت افزاري در گروه صنعتي ايران خودرو می باشد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت سرمایه گذاری ایرانیان اطلس

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت سرمایه گذاری ایرانیان اطلس

وابسته به : بانک انصار

وبسایت : http://www.iranianatlas.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

محصولات ، خدمات و اقدامات شركت : شركت ايرانيان اطلس، خدمات و محصولات خود را مشتمل بر سرمايه گذاري ، طراحي و اجراي پروژه هايي با كاربري اداري ، تجاري و اقامتي ، ساخت مجتمع هاي مسكوني و شهرك سازي ، در اقصي نقاط كشور ارائه داده است . این مجموعه محصولات خود را با استفاده از آخرين و مدرنترين فناوري ها ، تجهيزات ، روش ها و بهره گيري از سامانه هاي نوين مديريتي و فني در حوزه هاي مختلف طراحي ، اجرا و فروش در بازارهاي رقابتي ارائه مي نمايد . چراکه توجه به ابعاد فنی ، هنری ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی در طراحی ساختمان ها و پروژه های هدف و پافشاری بر رعایت کامل تامی فرایند هایی که به طراحی و خلق یک اثر ماندگار ساختمانی منجر می شود جزو اصول و پایه های تفکر مدیران و کارکنان شرکت ایرانیان اطلس است . فعالیتهای ایرانیان اطلس به طور کلی به 4 بخش تقسیم می گردد: 1-ساخت و ساز 2- ارائه خدمات 3- سرمایه گذاری درصنعت ساختمان و املاک 4- مشارکت شركت افتخار دارد كه تا كنون حدود900،000 متر مربع پروژه ساختماني را با موفقيت اجرا نموده و در حال حاضر نيز تعداد 16 پروژه مجموعاً به مساحت 1.700.000متر مربع را در دست طراحي و اجرا دارد و بدین وسیله نقش به سزايي در رشد و بالندگي صنعت ساختمان كشور ايفا نموده تا جايگاه ممتازي را در بين شركت هاي معتبر اين صنعت بدست آورده است .

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

گروه اقتصاد سابین

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

گروه اقتصاد سابین

وابسته به : سابین

وبسایت : http://www.sabingroup.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

گروه اقتصاد سابین (SABIN) یک شرکت هلدینگ است که دامنه وسیعی از خدمات مالی را از طریق شرکت‎های وابسته خود عرضه می دارد. این گروه در حوزه‎های تأمین منابع‎مالی و سرمایه‎گذاری، بانکداری تجاری، بیمه، لیزینگ، بانکداری سرمایه‎گذاری، مدیریت دارائی و ثروت، کارگزاری، بازرگانی و تجارت از جایگاهی استراتژیک برخوردار است. گروه اقتصاد سابین همچنین از همکاری استراتژیک با صنایع پتروشیمی، شرکت‎های سرمایه‎گذاری، شرکت‎های تجاری و ITC برخوردار است. مأموریت ها: ایجاد اطمینان و امنیت خاطر از طریق عملکرد درست و امانتداری. کسب اعتبار به وسیله عملکرد متعهدانه. پاسداری از اقتدار خود با کسب مستمر موفقیت. ارائه خدمات عالی به مشتریان در سطح بین الملل. تشکیل مشارکت های موفق. ارزش ها: به اعتماد، درستکاری و مسئولیت پذیری در سازمان خود ارج می نهیم. به دستیابی به تعالی و کسب موفقیت پایبندیم. تمام توان خود را در راه توسعه از طریق خلق ارزش به کار می گیریم. خود را با سرمایه انسانی خردمند و با تجربه تجهیز می کنیم. اهداف استراتژیک: بالاترین دستاوردها را برای ذینفعان خود خلق کنیم. عالیترین سطح خدمات و ارزش را برای همکاران و مشتریانمان بیافرینیم. شبکـه بیـن المللـی خـود را بـرای کسـب جـایگـاه قـدرتمندانه و توسعه فعالیت‎های بانکی، تجاری، مدیریت دارائی و سرمایه گذاری در منطقه استقرار دهیم. حضور بین المللی خود را به عنوان یک نقش آفرین کلیدی در مراکز مالی جهان توسعه دهیم.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت بهره برداری و تعمیراتی مپنا

طراحی محیط چندرسانه ای معرفی شرکت...

شرکت بهره برداری و تعمیراتی مپنا

وابسته به : گروه مپنا

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی محیط چندرسانه ای معرفی شرکت

گروه شرکت های ایتوک

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی گ......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/414/ITOK.jpg

گروه شرکت های ایتوک

وابسته به : ایتوک ایران

وبسایت : http://www.itokgroup.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

ITOK GROUP was founded with the aim of providing engineering services at international standards and developing new technologies for the Oil, Gas & Petrochemical sectors. Its objectives include transfer of the most up-to-date technical know-how and joining reputable & capable international companies for establishing long term relationships. ITOK GROUP expertise consists of research & development, engineering and technical services, consultancy, project management, project development, EPC contracting, investment and project financing. ITOK GROUP has offices in Austria, United Kingdom and UAE. ITOK GROUP enjoys the cooperation of about 500 qualified experts, and uses various qualified sub contractors to perform multitude of projects around the world. The GROUP has received an ISO9001:2000 Certificate from Moody Auditing Institution.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی گروه ایتوک

شرکت توسعه عمران بیمه

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت توسعه عمران بیمه

وابسته به : بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

وبسایت : http://www.cicd-co.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

طبق ماده 3 اساسنامه موضوع فعاليت شركت عبارت است از: 1) توسعه بخش ساختمان و عمران شهری و روستایی در زمینه های مسکونی، تجاری، اداری، خدماتی، صنعتی، آموزشی، شهرسازی، معماری، توریستی، اقامتی، ورزشی، تفریحی در داخل و خارج از کشور از طریق تأمين سرمايه و منابع مالي. 2) احداث، مدیریت، طراحی، مباشرت و مشارکت در ساخت واحداث کلیه واحدهای ساختمانی و املاک موضوع بند 1. 3) تحصیل وام و اعتبار از سیستم بانکی ، مؤسسات مالی و اعتباری داخل و خارج از کشور در راستای تحقق موضوع فعالیت و اهداف شرکت. 4) تاسیس یا مشارکت در تأسیس شرکتها و مؤسسات در اجرای موضوع فعالیت شرکت و سرمايه گذاري در سهام سایر شرکتها و نیز انجام عملیات مجاز بازرگانی مرتبط با موضوع شرکت. 5) سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در امور و طرح­های تولیدی و فروش مصالح، ماشین آلات و ادوات ساختمانی 6) عرضه خدمات مطالعاتی، پژوهشی و مشاوره­ای در زمینه مدیریت و تامین مالی کلیه فعالیت­های مربوط به بخش ساختمان و توسعه عمران شهری و روستایی. 7) خرید و فروش املاک و مستغلات. 8) بازاریابی، اجرای سیستم مالکیت زمانی، پیش­فروش و فروش واحدهای ساختمانی در دست احداث و ساخته شده. 9) مبادرت به انتشار اوراق مشارکت و سایر اوراق بهادار پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی در راستای تامین منابع مالی پروژه­های مورد سرمایه­گذاری. 10) اخذ و اعطای نمایندگی و ایجاد شعبه در داخل و خارج از کشور. مبادرت به انجام کلیه عملیاتی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم برای تحقق اهداف شرکت لازم و مفیدو مجاز بوده یا در جهت اجرای موضوع شرکت ضرورت داشته باشد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

پایانه کانتینری بندرعباس اریا

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

پایانه کانتینری بندرعباس اریا

وابسته به : وزارت راه، مسکن و شهرسازی

وبسایت : http://www.bact.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت توسعه سیلوها

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت توسعه سیلوها

وابسته به : جهاد نصر

وبسایت : http://www.tosee-siloha.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شرکت توسعه سیلوها در پاییز سال 1365 متولد و دوران رشد و تکامل خود را آغاز کرد . در تاریخچه تأسیس و رشد و نمو شرکت توسعه سیلوها، نخست به گامهایی می رسیم که برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و رها شده توسط متخصصین خارجی قبل از انقلاب اسلامی برداشته شده است . در این مسیر سعی براین شد تا طوق وابستگی به بیگانگان را از گردن خود پاره کرده و آستین همت را بالازده و خود برای خود و دیگران بسازیم و بهره ببریم . این شرکت بصورت حرفه ای و تخصصی در اجرای طرحهای بزرگ ساختمانی و صنعتی همچون سیلو ، نیروگاه، کارخانه سیمان ، برج های خنک کن، سد، نفت و گاز، پتروشیمی، دودکش، پل، مراکز فرهنگی و ورزشی، ساختمانهای مرتفع و سایر پروژه های صنعتی سنگین نقش بسزایی دارد . زمینه اصلی امور اجرایی شرکت توسعه سیلوها، طرحهای بزرگ ساختمانی و صنعتی همچون سیلو ، نیروگاه، کارخانه سیمان ، برج های خنک کن، سد، نفت و گاز، پتروشیمی، دودکش، پل، مراکز فرهنگی و ورزشی، ساختمانهای مرتفع و سایر پروژه های صنعتی سنگین می باشد .

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

دفتر استودیوی طراحی پورشه در ایران

طراحی وب سایت رسمی استودیو در ایران...

دفتر استودیوی طراحی پورشه در ایران

وابسته به : گروه پورشه

وبسایت : http://www.pdsworks.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی وب سایت رسمی استودیو در ایران

شرکت ایرتویا نماینده رسمی تویوتا در ایران

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت...

شرکت ایرتویا نماینده رسمی تویوتا در ایران

وابسته به : تویوتا

وبسایت : http://www.irtoya.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت

شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو در ایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو در ایران

وابسته به : رنو

وبسایت : http://www.neginkhodro.com/

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت سباآسانبر نماینده رسمی KONE در ایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت سباآسانبر نماینده رسمی KONE در ایران

وابسته به : کانه

وبسایت : http://www.sabalift.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت سرم سازی ایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت سرم سازی ایران

وابسته به : سرم سازی ایران

وبسایت : http://www.iranserum.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

در میان این جامعه فعال" شرکت سهامی خاص سرم سازی ایران" گام های استواری برداشته تا تندرستی شما را با سلامت تغذیه ، بهبودی و بهزیستی شما را با اثربخشی و بی ضرری داروهای گیاهی و شیمیایی و شادابی و زیبایی شما را با محصولات آرایشی – بهداشتی منطبق با دانش روز ، بیش از گذشته فرآهم آورد. شرکت سهامی خاص سرم سازی ایران به سال 1360 در تهران ثبت گردید و در شهر صنعتی البرز قزوین پایگذاری گردید و در نخستین گام های خویش به تولید اقلام گوناگون دارو و درمان و پزشکی مانند انواع سرم ، دستکش های جراحی و معاینه ، سند ، سرنگ ، انژوکت و.... پرداخت . با آغاز جنگ تحمیلی و مشکلات بر آمده از آن همچون کمبود مواد اولیه و تحریم ها ، تولیدات و فعالیت آن به کمترین میزان کاهش یافت. از سال 1370 و با پایان جنگ ، شرکت سهامی خاص سرم سازی ایران با توانی بیش از پیش فعالیت های خویش را در پهنه شاخه های دارو ودرمان ، تغذیه و بهداشت و آرایش از سرگرفت و امروزه در شهرهای اصفهان ، گرمسار و نیشابور دارای تاسیسات تولیدی بوده و یا در حال تاسیس می باشد. شرکت سهامی خاص سرم سازی ایران می کوشد تا با بهره گیری از توان کارشناسان داخلی و خارجی ، بهترین محصولات را برابر با دانش و نیازمندی های شناخته شده روز جهان ، برای مصرف کنندگان ایرانی و خارجی فرآهم آورد. شرکت سهامی خاص سرم سازی ایران ، بازدید شما از تارنمای خویش را فرخنده و گرامی داشته و به شما خوش آمد می گوید ، باشد که بهره گیری از دستاوردهای ما ، پیوسته یادآور لحظه هایی خوش برای شما باشد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت برق لامع

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت...

شرکت برق لامع

وابسته به : برق لامع

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت

گروه نظم پویان

طراحی و راه اندازی پورتال سازمانی گروه...

گروه نظم پویان

وابسته به : نظم پویان

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی پورتال سازمانی گروه

شرکت آتی سازان شرق

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت...

شرکت آتی سازان شرق

وابسته به : آتی سازان

وبسایت :

 • Currently 3/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت

شرکت چاشنی

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت چاش......

شرکت چاشنی

وابسته به : چاشنی

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت چاشنی

انتشارات علم عمران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال فروشگاه آ......

انتشارات علم عمران

وابسته به : انتشارات

وبسایت : http://www.elme-omran.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

ارائه آيين‌نامه‌ها‌ و استانداردهاي‌هاي مختلف ساختماني در دهه‌‌هاي اخير نشانگر توجه به اهميت صنعت ساخت و ساز مي‌باشد. زلزله‌خيزي ايران و مشكلات فراوان ناشي از بروز بلاياي طبيعي از عوامل مهمي است كه توجه ما را به اين نكته جلب مي‌كند كه از ساخت و ساز سنتي به سوي ساخت و ساز صنعتي و علمي حركت نماييم. اين حركت در سالهاي اخير شروع شده و با جديت بيشتري دنبال مي‌شود. يكي از اهرمهاي اصلي اين حركت، ارائه آموزشهاي مناسب و تربيت افراد متخصص با وجدان كاري است. در اين راه بهره‌گيري از كتابهاي مرجع مناسب و نرم‌افزارهاي تحليل و طراحي مفيد مي‌باشد. نشر علم عمران در سال 1382 با هدف ارائه كتابهاي كاربردي در زمينه مهندسي عمران و توليد نرم‌افزارهاي مهندسي سازه در داخل كشور تأسيس شد. ارائه چند كتاب مختلف در سال اول و مشورت با برخي از اساتيد صاحب‌نظر باعث شد تا تجربه‌هاي مناسبي براي چاپ مجموعه‌هاي بعدي فراهم گردد. يكي از نكات مهمي كه به آن توجه داريم، ارائه كتابهاي علمي مناسب به نحوي است كه يادگيري مطالب آن آسان بوده و همچنين در سطح استانداردهاي صنعت چاپ نيز باشد. از ديگر فعاليتهاي اين مجموعه توليد نرم‌افزارهايي است كه مطابق با استانداردهاي داخلي كشور باشند. هم‌اكنون نشر علم عمران در ابتداي راه است و اين مسير پاياني ندارد. در اين راه علاقه‌منديم تا از نظرات، پيشنهادات و انتقادات سازنده شما بهره‌مند شويم تا با رفع نواقص خود به هدف اصلي نزديكتر گرديم. همچنين نشر علم عمران از نويسندگاني كه قادر به ارائه كتابهاي تخصصي كاربردي در زمينه مهندسي عمران هستند دعوت به همكاري مي‌كند تا دانسته‌هاي علمي خود را به صورت مناسب در اختيار همگان قرار دهند. سايت اينترنتي نشر علم عمران www.elme-omran.com، وسيله ارتباطي است كه منعكس كننده عملكرد اين مجموعه بوده تا شما با ديد بهتري بتوانيد با ما ارتباط برقرار كنيد. همچنين پست الكترونيك نشر علم عمران info@elme-omran.com آماده دريافت نظرات، پيشنهادات و انتقادات شما دوست عزيز در مورد عملكرد نشر علم عمران و محصولات آن مي‌باشد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال فروشگاه آنلاین

شرکت دانش پردازان

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت دانش پردازان

وابسته به : سباآسانبر

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت توسعه کارگزاری عظیم خودرو

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت توسعه کارگزاری عظیم خودرو

وابسته به : عظیم خودرو

وبسایت : http://www.azimkhodro.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

ماموریت: شرکت عظیم خودرو خدمات منحصر به فردی در زمینه کارگزاری لیزینگ عملیاتی و هماهنگی بین کارخانه تولید کننده و منابع مالی به مشتریان ارائه می نماید و بر این باور است که پیش از هر چیز زمینه را برای برخورداری مشتریان از خدمات شرکت و رضایت مندی آنها را فراهم نمایند. ما با تمام توان می کوشیم تا: • بالاترین سهم از بازار استان تهران را در مرحله اول در اختیار داشته باشیم و در مرحله بعدی سهم بالای بازار کل کشور را کسب کنیم، • حداکثر رضایت مندی در مشتریان خود را که دریافت کنندگان خدمات کارگزاری لیزینگ عملیاتی میباشند ایجاد کنیم، • در صحنه رقابت و سود آوری جزء 2 شرکت برتر کارگزاری لیزینگ عملیاتی در ایران باشیم، •افزایش سطح علمی و تخصصی کارکنان، ایجاد انگیزه، مشارکت پرسنل، وحفظ و نگهداری کارکنانی که از نظر توانایی، اخلاق و تعهد به سازمان دارای ویژگی ممتاز هستند و ایجاد محیط کار خلاق و پویا از ویژگیهای شرکت عظیم خودرو می باشد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت تدبیرگران بهساز ملت

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت تدبیرگران بهساز ملت

وابسته به : بانک ملت

وبسایت : http://www.tbmellat.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

تاریخچه شرکت : به استناد تصویبنامه شماره 21/2895 مورخ 30/4/88 هیئت مدیره محترم بانک ملت ، شرکت تدبیرگران بهساز ملت در تاریخ 22/12/88 تحت شماره 369739 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری به ثبت رسید . حسب اساسنامه و تصویبنامه یاد شده ، اهم فعالیت شرکت در چهار بخش شامل اخذ اطلاعات و تهیه گزارش اعتباری ( نظریه کارشناسی ) ، کارشناسی و انجام ارزیابی اموال ( وثایق ) ، کارشناسی و ارزیابی فنی مالی اقتصادی طرح ها و سرمایه گذاری و همچنین نظارت بر حسن اجرای تسهیلات مصوب مورد تاکید قرار گرفته است . در اجرای بخش اول ، فرآیند اخذ اطلاعات و تهیه گزارش اعتباری مشتریان ، از تاریخ 12/4/1389 با ارائه خدمات مذکور به کلیه شعب مدیریت منطقه 3 تهران آغاز و تا تاریخ 20/9/89 به ترتیب کلیه شعب مناطق تهران تحت اجرای خدمات و فرآیند مذکور قرار گرفتند و در تداوم ، دفتر شرکت در مراکز استانهای خراسان رضوی ، آذربایجان شرقی و خوزستان تا تاریخ 16/11/90 راه اندازی و تا پایان فروردین ماه سال 91 نیز دفاتر استانهای اصفهان و فارس راه اندازی خواهد گردید. در اجرای بخش دوم فعالیت شرکت، به استناد تصویبنامه هیئت مدیره محترم بانک، فرآیند ارزیابی وثایق مشتریان از تاریخ 20/10/89 آغاز وخدمات مذکور درحال حاضر به کلیه شعب مستقر در استان تهران ارائه میگردد و در تداوم، 5 استان بزرگ کشورنیز در سال 91 تحت پوشش فرایند یاد شده قرار خواهند گرفت .

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت مهندسی و مشاوره ای پارس اولنگ

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت مهندسی و مشاوره ای پارس اولنگ

وابسته به : پارس اولنگ

وبسایت : http://www.parsolang.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت تأمین تابلو

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت تأمین تابلو

وابسته به : تآمین تابلو

وبسایت : http://www.tamintablo.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شرکت تامین تابلو با بيش از 35 سال تجربه در سال 1355 با هدف خدمت به صنعت برق كشور و تلاش در جهت خودكفايي صنعتي تاسيس و فعاليت خود را در زمينه طراحي و ساخت انواع تابلوهاي فشار ضعيف و متوسط (فيكس و كشويي) ، كنترل ، مارشالينگ پست ، تابلوهاي اصلاح ضريب قدرت و اجراي پروژه هاي نيرو رساني آغاز نمود . اين شركت با چشم انداز خودكفايي در صنعت تابلو سازي و بيانيه ماموريت تامين كليه نيازهاي صنايع مختلف در حوزه تابلوهاي برق فشار ضعيف (فيكس، پلاگين ، كشويي) ، فشار متوسط كشويي ( تا 24 كيلوولت ، تا 36 كيلوولت)، تابلوهاي خازني ، تابلوهاي كمپكت ، تابلوهاي توزيع ( پلاگين و Busmounted) و تابلوهاي حفاظت و كنترل پست هاي توزيع و انتقال نيرو از سال 1355 تا كنون درحال اجراي پروژه هاي موفق تخصصي در قالب استانداردهاي فني معتبر جهان مي باشد. گواهينامه هاي بين المللي : گواهينامه ليسانس از شركت ABB در زمينه توليد تابلوهاي فشار متوسط كشويي نوع UNISAFE تا 24 کیلو ولت گواهينامه ليسانس از شركت ABB در زمينه توليد تابلوهاي فشار متوسط كشويي نوع UNIGEAR - ZS2 تا 36 کیلو ولت گواهينامه ليسانس از شركت ABB در زمينه توليد تابلوهاي فشار متوسط كشويي نوع TTSWITCH تا 24 کیلو ولت گواهينامه تايپ تست تابلوهاي فشار متوسط تا 36 كيلو ولت از آزمايشگاه بين المللي CESI ايتاليا

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

لبنیات رامک

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت رام......

لبنیات رامک

وابسته به : گروه رامک

وبسایت : http://www.ramak-bita.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

موفقیت های روز افزون شرکت رامک و اعتماد مصرف کنندگان به محصولات این شرکت موجب گردید که سرمایه گذاران گروه دلتا تصمیم به تولید انواع بستنی براساس نیازهای جامعه بگیرند . در این راستا در سال 1383 شرکت بستنی رامک بیتا تاسیس و کارخانه این شرکت شهریور ماه سال 1387 با ظرفیت تولید بیش از 1/500/000 قطعه در روز مورد بهره برداری قرار گرفت . محصولات رامک پس از تولید برای رسیدن به خانه های شما لحظه شماری می کند. حفظ زنجیره سرمایش در توزیع لبنیات و بستنی نقش حیاتی دارد. شرکت رامک جهت حفظ سلامت و کیفیت محصولات خود کلیه فرآورده ها را توسط ناوگان مجهز به سیستم سردخانه و کنترل دما توزیع کرده و با نظارت بر شرایط نگهداری کالا در مراکز فروش نهایت سعی خود را در ارائه مطلوب محصولات خود به مصرف کنندگان می نماید ، تا لحظات زیبای شما را دلچسب تر و با نشاط تر از همیشه نماید .

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت رامک بیتا

شرکت روغنکشی خرمشهر

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت روغنکشی خرمشهر

وابسته به : سازمان اتکا

وبسایت : http://www.khoec.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شرکت روغنکشی خرمشهر با دارا بودن پنج واحد تولیدی عظیم مفتخر است سهم مهمی در رشد و بالندگی کشور در حوزه بهره برداری از میوه و دانه های روغنی ، تصفیه روغن و تولید انواع محصولات شوینده و فراورده های جانبی ایفا نماید. کارخانجات این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه به عنوان اولین پیشگامان صنایع غذایی و بهداشتی ، دارای سابقه درخشان در تولید انواع روغنهای نباتی خوراکی و شوینده ها در عرصه بازارهای داخلی و خارجی می باشند. این کارخانجات عبارتند از: کارخانه روغنکشی شماره یک ورامین واقع در شهرستان ورامین از توابع استان تهران با ظرفیت روزانه 400 تن بهره برداری از انواع دانه های روغنی و 150 تن تصفیه و بسته بندی روغن نباتی خوراکی. کارخانه روغنکشی شماره دو ورامین واقع در استان تهران با ظرفیت 100 تن بسته بندی در روز . کارخانه گنجه رودبار واقع در استان گیلان با ظرفیت 40 تن تصفیه و بسته بندی انواع روغنهای نباتی و روغن زیتون در روز . کارخانه روغنکشی خرمشهر واقع در استان خوزستان با ظرفیت روزانه 1000 تن بهره برداری از انواع دانه های روغنی . کارخانه شوینده سبا ( گلیسیرین و صابون ) واقع در استان تهران با ظرفیت تولید 55 تن انواع محصولات شوینده در روز

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت مزرعه نمونه

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت مزرعه نمونه

وابسته به : سازمان اتکا

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت فخرایران

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت فخرایران

وابسته به : سازمان اتکا

وبسایت : http://www.fakhriran.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شرکت فخرایران در سال 1337 تأسیس و در سال 1341 با خطوط کامل تولیدی برای انواع پارچه­های سیستم پنبه­ای شامل ریسندگی، بافندگی، چاپ، رنگرزی و تکمیل، بسته­بندی و تأسیسات و امکانات جانبی به بهره برداری رسید. اکنون در پنجمین دهه فعالیت مستمر و نقش آفرینی در عرصه تولید منسوجات و پوشاک، شرکت فخرایران با درک و تمرکز برتحولات جهانی و داخلی در محیط تولید و تجارت، جهت گیری خود را به سمت نیازهای امروز مصرف کنندگان و مشتریان قرارداده است و با اجرای برنامه های تحول بر توسعه و تعالی روز افزون همه ارکان شرکت اهتمام ورزیده است. ساختارسازمانی، شیوه های مدیریت بر منابع و مشارکت­ها، رویکرد بازاریابی و نحوه پاسخ به نیازهای روزآمد و تنوع بازارمصرف درسطح شرکت و اجزای تابعه آن هماهنگ با اهداف و راهبردهای کسب و کار مجموعه تعریف و تدوین گردیده است و فرایندهای اجرایی نیز منطبق برآرمان و ماموریت بازنگری و بهبود یافته­اند. شرکت فخرایران ازسال 1386با استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد بین المللی ایزو 9001 همه فرایندهای اصلی، پشتیبانی و مدیریتی خود را تحت کنترل قرار داده و ارتقای سطح بهره وری عملیاتی را درسطوح مختلف سازمانی مداوماً پایش می­نماید. این شرکت اولین تولید کننده منسوجات نظامی در کشور بوده و از شرکت­های تابعه سازمان اتکا است. یکی از اهداف و ماموریت­های این شرکت عرضه با کیفیت­ترین منسوجات خانگی و پوشاک به عموم مردم بالاخص خانواده محترم نیروهای مسلح در فروشگاه­­های زنجیره­ای اتکا می­باشد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت پانیذفام

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت پانیذفام

وابسته به : سازمان اتکا

وبسایت : http://www.panizfam.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شركت قند پانيذفام بعنوان يكي از صنايع مهم و استراتژيك كشور در راستاي تحقق اهداف مهم سازماني و همگام با تلاشگران صحنه كار و توليد و باكسب سهم بازار حدود 10% در سطح كشور و توليد سالانه حدود 150000هزار تن قند و شكر از چغندر و شكرخام نقش مهمي را در توليد قند و شكر مورد نياز كشور كه از جمله كالاهاي حساس و مهم در سبد مصرف خانوار مي باشد را برعهده دارد. كارخانجات تحت پوشش آن شامل كارخانه قند مياندوآب واقع در استان آذربايجان غربي با ظرفيت 1800 تن چغندر در روز ، كارخانه قند اسلام آباد واقع در استان كرمانشاه با ظرفيت 1500 تن چغندر در روز و كارخانه قند فسا با ظرفيت 800 تن چغندر در روز واقع در استان فارس بوده و همچنين اين شركت داراي 40% سهام كارخانه قند پارس نيز مي باشد. محصولات توليدي: 1- محصولات اصلي شركت بشرح ذيل مي باشد: 1-1- قند ( قند كله و قند خرد شده در اوزان و بسته بنديهاي متنوع ) 1-2- شكر ( در اوزان و بسته بنديهاي متنوع ) 2- محصولات فرعي : شركت قند پانيذفام علاوه بر محصولات اصلي با توجه به فرآيند توليد و در راستاي استفاده بهينه از مواد مصرفي و رعايت مسائل زيست محيطي اقدام به توليد محصولات فرعي بشرح ذيل نموده است: 1- ملاس جهت مصرف در صنايع تكميلي از جمله صنايع تخميري 2- تفاله خشك وتر جهت استفاده در خوراك دام ضمناٌ اين شركت با در اختيار داشتن سردخانه اي با ظرفيت 6000 تن در شهرستان استهبان استان فارس قابليت نگهداري انواع محصولات باغي و بسته بندي آنها را دارا مي باشد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت اهرم پروژه

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت اهرم پروژه

وابسته به : اهرم پروژه

وبسایت : http://www.ahromproject.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت کنترل فرآیند پویا

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت...

شرکت کنترل فرآیند پویا

وابسته به :

وبسایت : http://www.cfp-co.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

کنترل فرایند پویا یکی از تامین کنندگان پیشرو در درایو سیستم در ایران را به صنایع و زیر برنامه می باشد : سیستم های انتقال مواد ، صنعت خودرو ، پمپ ها ، صنعت سیمان ، جرثقیل ، پتروشیمی صنعت ، فناوری محیط زیست ، Biogas طرح ، جدا ، فرودگاه فناوری ، فاضلاب درمان گیاهی ، دستگاه چاپ ، صنایع غذایی ، آشامیدنی صنعت ، صنعت فولاد ، صنعت الوار و چوب کار می کند ، نمایش فیلم ماشین ، در راه کابل فناوری

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت

شرکت کیش مدیفارم

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت...

شرکت کیش مدیفارم

وابسته به :

وبسایت : http://www.kishmedipharm.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شرکت داروسازی کیش مدیفارم (سهامی خاص) شرکت داروسازی کیش مدیفارم (سهامی خاص) در سال 1381 با کمک و ياری جمعی از متخصصین صنعت دارویی کشور در منطقه آزاد کیش تاسیس گردید. فاز اول این کارخانه در سال 1382 به بهره برداری رسیده و محصولات مختلف دارویی را در اشکال محلول، شامپو و لوسیون به بازار عرضه نمود. فاز دوم توسعه شرکت در سال 1385 شامل خطوط تولید محصولات دارویی نیمه جامد نظیر انواع کرم، ژل و پماد راه اندازی و تولیدات آن روانه بازار های داخلی و صادراتی گردید.

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت

شرکت روبش صنعت

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت...

شرکت روبش صنعت

وابسته به :

وبسایت : http://www.rubesh.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شرکت مهندسان مشاور روبش صنعت گستر متخصص در ارایه خدمات طراحی مهندسی و خرید کالا در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. این شرکت با برخورداری از توانمندی ویژه در طرح های توسعه و نوسازی صنعتی در مجتمع های پروسسی، نیروگاهها و نیز سایر کارخانجات و صنایع تولیدی و صنعتی بعنوان اولین شرکت مهندسی مشاور در ایران می باشد که علاوه بر در اختیار داشتن نفرات با تجربه، مجهز به تکنولوژی اسکن سه بعدی لیزری بوده و با ارایه این خدمات در محیط های صنعتی و شهری، گام در مسیری متفاوت گذاشته است. تهیه مدلها و نقشه های As Built از مجتمع های پالایشگاهی و پروسسی، نیروگاهها، سکوهای نفتی، کارخانجات و مراکز صنعتی، پروژه های راه سازی و صنایع ریلی و انواع پروژه های عمرانی و شهری تخصص ماست.

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت

شرکت توسعه شبکه های فولادی آسیا

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت...

شرکت توسعه شبکه های فولادی آسیا

وابسته به :

وبسایت : http://www.tashfa.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

از زمان تشکیل شرکت توسعه شبکه های فولادی آسیا (تشفا) در سال 1387 تاکنون،این شرکت به واسطه حضور در پروژه های بزرگ در کشور شناخته شده است. در این مدت کوتاه این شرکت توانسته است همکاری خوبی در پروژه های مختلف داشته باشد از جمله شرکت ملی گاز ایران، شرکت تام ایران خودرو،شرکت توسعه مهندسی سایپا(seeco)،پتروشیمی (مبین،فن آوران،کرمانشاه،دماوند،تهران و ...)،پروژه های فولاد (بافت ،میانه ،مبارکه ،سبا و ...)،پروژه های سیمان (سامان غرب ،سپاهان ،فارس نو،بهبهان ،شهر کرد و ...)،پروژه های پالایشگاهی(پالایشگاه تهران ،پروژه بنزین سازی پالایشگاه اصفهان و بندر عباس و ....) فاز های مختلف پارس جنوبی ،سکو های نفتی هنگام و رشادت ،انبار نفت شیرازو ماهشهر،شهرداری تهران،اصفهان،اراک و.... این شرکت در حال حرکت به سمت نوآوری و اشتغال زایی در جمهوری اسلامی ایران می باشد. در این راستا با استفاده از فن آوری های مدرن (تولید گریتینگ به روش جوش مقاومتی و شبکه های توری کششی)در مقابل تکنیک های قدیمی (گریتینگ های دست ساز و توری های مفتولی بافته شده ) به عنوان یک تولید کننده شناخته شده مطرح گردیده و امیدوار است در این راستا خدمات لازم را به صنعت ایران اسلامی برساند. شرکت توسعه شبکه های فولادی آسیا ( تشفا) مفتخر است که برای اولین بار در ایران گریتینگ به روش الکتروفورج را بر اساس استاندارد های بین المللی تولید نماید. الكتروفورج پيشرفته ترين تكنولوژي توليد گريتينگ فلزي و يك روش كاملا خودكار مكانيكي و الكترونيكي مي باشد. در اين روش به جاي استفاده از جوشكاري دستي، از عبور جريان الكتريكي بالا به مدت چند ثانيه استفاده مي كنند، تا اينكه دماي محل جوش به دماي نقطه ذوب نزديك شود، سپس با وارد كردن فشار مكانيكي به محل اتصال، تسمه و ميلگرد در محل برخورد درهم فرو رفته و به صورت يك پارچه درآید و جوشي يكنواخت را با توجه به استاندارد هاي مورد نظر تشكيل دهد. •محل کارخانه در شهرک صنعتی امیر کبیر ( کاشان ) به مساحت 14000 متر مربع می باشد . • این شرکت توانایی طراحی ، تولید و نصب انواع گریتینگ مورد نیاز صنایع را در داخل و خارج از کشور دارد. • نموده استISO9001-2008 این شرکت درجهت حصول اطمینان از کیفیت محصولات خود اقدام به اخذ و اجرای استاندارد مدیریت کیفیت.

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت

شرکت پرشین استاندارد

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت...

شرکت پرشین استاندارد

وابسته به :

وبسایت : http://www.persianstandard.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

پرشین، نامی بزرگبرندی متفاوت‌تر از آنچه تصور می‌نمایید. نامی برگرفته از اساطیر ایرانی از سرزمین پارت‌ها و مادها و پارس‌ها. به خویش می‌بالیم كه زندگی برتر را به همتایانمان عرضه نمودیم و با بهره‌گیری از دانش و فن جهان كنونی به همراه فرهنگ این مرز و بوم، محصولاتی متفاوت را برای شما به ارمغان آوردیم. پرشین با ذوق، استعداد و فناوری كارشناسانش همواره می‌كوشد تا به دست ساخته‌های خویش روحی در خور عظمت پارسیان بدمد و خوشبختانه با توكل بر خداوندگار، توانسته‌ایم پیشرو در ایرانمان باشیم. شاید هزار و سیصد و هفتاد و هشت خورشیدی، تولدی دیرهنگام برای صنعتی باشد، لیك در این صنعت نوین، طفولیت را به جهشی بزرگ، طی نمودیم و اكنون خود را در اوج منزلت می‌دانیم. همواره می بالیم به ایرانیانی كه دست ساخته‌های هموطنانشان را ابتیاع می‌نمایند، كه نه تنها تفاوتی با همتایان ممالك دیگر ندارند بلكه گوی سبقت را از آنان نیز ربوده‌اند. محصولات پرشین می‌تواند تجربه‌ای متفاوت باشد از لذت و این مهمان خانه شما میزبانی خواهد شد از برای آرامشتان جوانی را در كهنسالی تجربه كنید و احساس سیالیت و غوطه‌وری را در دوران شباب. خویش را به آب بسپارید كه ذاتش پاكی است و نتیجه‌اش آرامش. خدای را سپاس كه به مدد اذهانی شكوفا و دستانی پرتوان توانستیم به آنچه كه می‌خواهیم و می‌خواهید جامه عمل بپوشانیم و تولید نمودیم آنچه كه تصور ساختنش، شاید زمانی محال بود. كارنامه اعمالمان را در ساخته‌های خود عرضه نمودیم و امید مهمان خانه‌ی هر ایرانی شویم.

خدمات انجام شده :

طراحی و راه اندازی وب سایت رسمی شرکت

شرکت پترو نوژان پارسه

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

شرکت پترو نوژان پارسه

وابسته به :

وبسایت : http://www.pnp.co.ir

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شرکت مهندسی مشاور پترو نوژان پارسه در زمينه تهيه ، مشاوره و آموزش نرم افزارهاي تخصصي مهندسي و استانداردهاي صنعتي فعاليت خود را از سال 1388 آغاز نموده است و تا کنون با شرکت هاي بسياري از جمله انرژي اتمي، پالايش نفت آبادان، پالايش نفت تهران، پالايش نفت تبريز، پالايش نفت بندر عباس، پالايش نفت شيراز، پالايش نفت شمال، پالايش گاز سرخون و قشم، پالايش گاز خانگيران، مجتمع گاز پارس جنوبي، شركت نفت و گاز پارس، شركت ملي گاز ايران، پتروشيمي تبريز، پتروشيمی اراک، پتروشيمي شيراز، پتروشيمي زاگرس، پتروشيمي غدير، پتروشيمي اصفهان، پتروشيمي بندر امام، پتروشيمي خارک، پليمر کرمانشاه، پتروشيمی کرمانشاه، پتروشيمي بوعلي ، پتروشيمی نوری، پتروشيمی اميرکبير، پتروشيمی پارس، پتروشيمي فجر، پليمر آرياساسول، منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس، سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران، مرکزتحقيقات مواد معدني يزد، شرکت بين المللي پيمانکاران عمومي ايران ، منطقه ويژه صنايع معدني خليج فارس، فاتح صنعت کيميا، آسفالت طوس، سيمان فيروزکوه ، سيمان کرمان ، سنگ آهن گل گهر ، پترو ايران، هيرگان انرژي ، دمافين ، ماشين سازي منگان، ماشين سازی تبريز، مهندسی فيروزا، مديريت طرح هاي صنعتي ايران ، شركت مهندسي موادكاران، شهرک علمي تحقيقاتي اصفهان ، مسنا ، صانير، توانير ، پژوهشگاه نيرو، ذوب آهن اصفهان ، سازمان توسعه ي برق ايران، برق منطقه اي تهران، برق منطقه اي هرمزگان ، شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ايران، بيمارستان ميلاد، توربوكمپرسور نفت آسيا ، سازنده توربوکمپرسور ،مايع سازي گاز طبيعي ايران ، دانشگاه خواجه نصير و شرکت هاي مشاور مهندسي ازجمله شرکت مهندسان مشاور سازه، پترو فرآيند ، مهندسين مشاور ناموران ، نارگان ، مهندسين مشاور ستيران ، مهندسين مشاور اوج پژوهش صنعت ، مپنا بويلر، پترو ساديان ، طرح انديشان ، تسديد ، مهندسان مشاور تهران رايمند ، ايتوک ايران ، سروش انرژي پويا ، آبيران ، ژرف سازه ، نفت سرو ،شركت مهندسي همكوش افرا و .... درخصوص موارد ذکر شده همکاري داشته است . اين شرکت در زمينه استانداردهای مهندسی، صنعتی و نظامی تجربيات چندساله خود را در قالب نرم افزاری با نام Standard Manager ارائه نموده که توسط مهندسين اين شرکت طراحی و پیاده سازی شده و هم اکنون در بسیاری از مراکز ذکر شده در حال استفاده می باشد.

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

مهندسین مشاور موننکو ایران

طراحی و پیاده سازی پرتال سازمانی...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/546/Monenco.jpg

مهندسین مشاور موننکو ایران

وابسته به : شرکت مپنا

وبسایت : http://www.monenco.com

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

شركت مهندسين مشاور موننكو ايران در سال 1352 با سرمايه گذاري مشترك بين بخش خصوصي ايران و شركت مهندسي مونترال از كشور كانادا تاسيس و فعاليت خود را با تمركز در صنعت برق ايران آغاز نمود. در حال حاضر سهام‌داران عمده موننكو ايران شامل شركت مپنا، شركت AMEC (انگليس) و شركت مديريت مهندسي و فناوري مير (متعلق به كاركنان) مي‌باشند. شركت موننـكو ايران با برخورداري از نيروي انساني متخصص و مجرب و پشتوانه‌ي علمي و تجربي شناخته شده، با استفاده از ابزارها و سيستم‌هاي روز دنيا و استانداردهاي بين‌المللي و تاكيد بر اصل رضايت مشتري طـي ساليان دراز مبادرت به ارائـه خدمات مهندسـي براي توسعه بخش‌هاي صنعتـي كشور نموده و توانسته است سهم قابل ملاحظه‌اي در بازارهاي داخلي كسب نمايد به نحوي كه هم اكنون تنها شركت مهندس مشاوره‌اي است كه در بين 400 شركت‌ برتر ايران قرار دارد. توسعه و بالندگي از طريق بازنگري اهداف، تدوين برنامه‌ها، اولويت‌بندي فعاليت‌ها و بهبود مستمر سرمشق موننكو ايران در 40 سال گذشته بوده است. دستيابي به اين اهداف، نيازمند ترويج فرهنگ تعالي، حفظ و بهبود ارزش‌ها و اصول اخلاقي شركت و رعايت مسئوليت‌هاي اجتماعي است.تنوع و كيفيت خدمات در كنار پرسنل مجرب شركت، ارايه خدمات مشاوره‌اي را در خارج از كشور امكان‌پذير نموده و فرصت‌هاي مناسبي را جهت ارائه توانمنديهاي متخصصين كشور در ساير كشورها پديد آورده است و مي توان با افتخار بيان كرد كه موننكو ايران هم‌اكنون در رتبه 144 بين شركتهاي مهندس مشاور برتر جهان ميباشد. حوزه فعاليتهاي موننكو بازه وسيعي از خدمات مهندسي، مشاوره‌اي و نظارت را شامل مي‌شود كه عبارتند از: نيروگاه‌هاي سيكل تركيبي و حرارتي انرژيهاي تجديدپذير و توليد همزمان آب و برق توليد پراكنده خطوط انتقال برق پستهاي فشارقوي مخابرات اسكادا،مراكز ديسپاچينگ و شبكه هاي هوشمند حمل و نقل ريلي مطالعات شبكه برق مطالعات سيستم و انرژي نفت و گاز و معدن معماري، سازه، راه‌سازي و شهرسازي فعاليت شركت (Monenco Consulting Engineers (MCE در سال 1389 در كشور عمان به منظور تمركز بر بازارهاي هدف خاورميانه، و در سال 1390 شركت موننكو نيجريه (Monenco Engineering Limited (MEL در كشور نيجريه به منظور دسترسي به بازار آفريقاي مركزي و با مشاركت شركتهاي محلي آغاز گرديد و در سال 1391 نيز موفق به نفوذ در بازار نفت و گاز بنگلادش شده است و طبق برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته و قراردادهاي منعقد شده بزودي فعاليت‌هاي مشابه در كشور عراق جهت توسعه نفوذ در بازار آن كشور نيز آغاز خواهد شد. خدمات مهندسي و مشاوره شركت موننكو ايران عبارتند از : امكان‌سنجي طرح‌ها و پروژه‌ها طراحي مفهومي، پايه و تفصيلي مهندسي عمومي و فصل مشتركها بازبيني و صحه‌گذاري مدارك كنترل مهندسي اسناد، فرآيندها و تجهيزات مديريت، برنامه‌ريزي و كنترل طرح‌ها و پروژه‌ها نظارت بر مراحل اجرا، نصب، راه‌اندازي و بهره‌برداري تهيه و تنظيم استانداردها، ضوابط و معيارهاي فني مطالعات موضوعي در زمينه‌هاي شبكه و سيستم هاي انرژي توسعه طرحهاي جامع برگزاري دوره هاي آموزشي تخصصي و انتقال دانش فني تهيه اسناد مناقصه و مشخصات فني بررسي و ارزيابي پيشنهادها نظارت آزمونهاي آزمايشگاهي، ميداني و كارخانه‌اي خدمات فني و مهندسي افزايش كارايي و بهبود بهره‌برداري از طريق بازسازي مشاوره سرمايه گذاري

خدمات انجام شده :

طراحی و پیاده سازی پرتال سازمانی

دانشکده فنی سما اندیشه

طراحی، نصب و راه اندازی پوسته پورتال آمو......

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/547/Sama.jpg

دانشکده فنی سما اندیشه

وابسته به : دانشگاه آزاد اسلامی

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پوسته پورتال آموزشکده فنی سما

سازمان پدافند غیرعامل کشور

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

سازمان پدافند غیرعامل کشور

وابسته به : سازمان پدافند

وبسایت :

 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی

شرکت تولیدی آرین ماهتاب گستر

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی...

http://www.irandnn.ir/Portals/0/PropertyAgent/583/Files/549/Mahtaab.jpg

شرکت تولیدی آرین ماهتاب گستر

وابسته به :

وبسایت :

 • Currently 5/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

درباره :

پیش بینی توسعه اقتصادی کشور و در نتیجه نرخ رشد بالای مصرف برق در سال های آتی همراه با محدودیت های سرمایه گذاری بخش دولتی، لزوم مشارکت بخش خصوصی در عرصه صنعت برق را بیش از پیش ایجاب می نماید. شرکت ماه تاب گستر اولین شرکت خصوصی ایرانی است که با تکیه بر توانایی و تجربیات متخصصین ایرانی، در راستای تحقق سیاست¬های اجرائی اصل ۴۴ قانون اساسی و برنامه های توسعه ای دولت جمهوری اسلامی ایران و با حمایت وزارت محترم نیرو، از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه تولید، توزیع و فروش انرژی الکتریکی در داخل و خارج از کشور آغاز نموده است. این شرکت هم اکنون مالک تمام یا بخشی از ۸ نیروگاه با قدرت تولیدی ۲۶۳۶ مگاوات برق می باشد

خدمات انجام شده :

طراحی، نصب و راه اندازی پورتال سازمانی
بالا