قبلیقبلیGo to previous topic
بعدیبعدی Go to next topic

راه اندازی بخشهای راهنمای آنلاین و فیلم های آموزشی سایت

شما مجاز به پاسخ به پست نمی باشید.
  • نمايش چاپ
  • پست الکترونيک
صفحه 1 از 212 > >>

عضو جدید

عضو جدید

عضويت:06 اسفند 1391 12:21 ب.ظ

--

راه اندازی بخشهای راهنمای آنلاین و فیلم های آموزشی سایت

06 اسفند 1391 12:21 ب.ظ

سلام

همونطور که در جریان هستید تیم IranDNN در راستای پاسخگویی به نیاز آموزشی علاقه مندان به یادگیری دات نت نیوک، به عنوان مرجع پارسی این پرتال؛ اخیرا اقدام به ترجمه کامل SuperUser Manual DotNetNuke و تولید فیلم های فارسی آموزش دات نت نیوک کرده است. با اینکار تا حد قابل قبولی نیاز کاربران در این زمینه مرتفع گردیده است. البته بخش فیلمهای آموزشی سایت به مرور زمان در حال تکمیل شدن می باشد و با درخواستهای شما عزیزان فیلم های جدید و کاربردی به این بخش افزوده خواهد شد.

در حال حاضر میتوانید با مراجعه به بخش راهنمای آنلاین سایت، نسخه فارسی راهنمای کار با دات نت نیوک برای کاربران ارشد را به صورت دسته بندی شده مشاهده نمایید. در این بخش می توانید از توضیحات مربوط به نصب و ارتقای دات نت نیوک گرفته تا توضیحات مربوط به ماژولهای سفارشی آن مانند ماژولهای اخبار و مقالات، انجمن و غیره را مشاهده نمایید.

همچنین شما می توانید فیلم های مربوط به هرکدام از سرفصلهای این راهنما را در بخش فیلم های آموزشی سایت مشاهده نمایید. این فیلم ها به زبان پارسی و مطابق با سرفصلهای SuperUser Manual DotNetNuke ساخته شده اند. شما می توانید فیلم مربوط به چگونگی نصب دات نت نیوک به صورت لوکال، فیلمهای مربوط به هرکدام از ماژولهای کنسول مدیر و میزبان، فیلمهای مربوط به مبحث مدیریت صفحات و ماژولها، فیلمهای مربوط به ماژولهای پرکاربرد دات نت نیوک و غیره را در این بخش مشاهده کنید. در آینده در این بخش، فیلمهای جامع و سفارشی ای که مروری بر کلیه فیلمهای موجود خواهد بود قرار می گیرد.

امید است که این بخش ها بتوانند در راستای پاسخگویی به نیاز آموزشی کاربران مفید واقع شده و شما عزیزان با نظرات خود ما را در بهبود روند تولید محتوای آموزشی یاری نمایید.
در این تاپیک میتوانید به طور کلی در خصوص فیلمها، راهنمای آنلاین، نحوه استفاده و سوالات و ابهامات احتمالی تان بحث کنید.

0

عضو جدید

عضو جدید

عضويت:16 مرداد 1392 12:07 ب.ظ

--

عطف به: راه اندازی بخشهای راهنمای آنلاین و فیلم های آموزشی سایت

16 مرداد 1392 12:07 ب.ظ

سلام
    میخواستم بدونم امکان دانلود فیلم های آموزشی هست؟ اگه هست چطوری؟
    ممنون

0

عضو جدید

عضو جدید

عضويت:24 مرداد 1392 12:55 ب.ظ

--

24 مرداد 1392 12:55 ب.ظ

سلام
      شرکت Irandnn پکیج هایی را برای آموزش دات نت نیوک آماده کرده است . برای سفارش میتوانید با مدیران فروش تماس بگیرید.

0

عضو جدید

عضو جدید

عضويت:28 مرداد 1392 04:44 ق.ظ

--

28 مرداد 1392 04:44 ق.ظ

با استفاده از این نرم افزار VideoCacheView میتونید ویدئو ها رو از کش مرورگرتون استخراج و ذخیره کنید
        باید صبر کنید کل ویدئو بارگذاری شه و بعد اقدام به ذخیره سازیش کنید
        یه سوال دارم از حضور اساتید
        دات نت نیوک رو روی سرور wamp لوکال میخوام راه اندازی کنم
        ویدیو هم از نت پیدا کردم
        همه روشها رو رفتم
        ولی بعد ساخت دیتا بیس با پی اچ پی مای ادمین،روی لوکال هاست که میزنم ستاپ نصب نمیاد
        رو easyphp هم تست کردم نشد"همه کانفیگ های اپاچی و پی اچ پی رو هم انجام دادم"
        ناگفته نمانه که روی سیستم ویژوال استودیو 2010 کامل نصبه و MS SQL Server هم رو سیستم باهاش نصب شده
        ممنون میشم کمک کنید

0

عضو جدید

عضو جدید

عضويت:30 مرداد 1392 01:22 ق.ظ

--

30 مرداد 1392 01:22 ق.ظ

چه جالب! مثلا اینجا فروم اصلی دات نت نیوکه :))
          خوشحالم فروم پر قدرتی دارین اینقدر زود جواب میدن:))

0
            شما مجاز به پاسخ به پست نمی باشید.
            • نمايش چاپ
            • پست الکترونيک
            صفحه 1 از 212 > >>
            بالا