قبلیقبلیGo to previous topic
بعدیبعدی Go to next topic
شما مجاز به پاسخ به پست نمی باشید.
  • نمايش چاپ
  • پست الکترونيک

عضو جدید

عضو جدید

عضويت:14 شهریور 1392 04:12 ب.ظ

--

آخرش

14 شهریور 1392 04:12 ب.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید
من تازه با DNN اشنا شدم
واسم یه سوالی پیش اومده
وقتی ما DNN یا جوملا رو نصب میکنیم اگه بخوایم تنظیماتش رو عوض کنیم از پنل مدیریتی این کاررو میکنیم
مثلا در جوملا به این ادرس میریم localhost/myWebSite/Administrator و بعد یوزر و پسوورد رو وارد میکنیمو تنظیمات رو میتونیم انجام بدیم
توی دات نت نیوک هم همینطوریه (یعنی اول یوزر و پسوورد رو میزنیمو بعد میتونیم تنظیمات رو انجام بدیم)
حالا سوال من اینه که آخرش باید به کجا برسیم
یعنی منی که طراح سایت هستم اینطوری تنظیمات رو انجام میدم و میتونیم مطالب جدید هم وارد کنیم
حالا اونی که سایت رو بهش تحویل میدم هم همینکاررو میکنه (یعنی اول یوزرنیم و پسوورد رو وارد میکنه و بعد یکسری تنظیمات انجام میده ویا مطالب جدید وارد میکنه)
یعنی اونی که مدیر سایت هستش هم باید اینکارا رو که ما انجام میدیم بلد باشه ؟
خب منی که طراح سایتم تا کجا باید پیش برم ؟
فرق من با اونی که سایت رو بهش تحویل میدیم چیه ؟

0

New Member

New Member

عضويت:15 شهریور 1392 11:39 ب.ظ

--

عطف به: آخرش

15 شهریور 1392 11:39 ب.ظ

در جواب پاسخ اول شما در دات نت نیوک بر خلاف مثلا جوملا شما مدیریت ماژول را در همان صفحه انجام می دهید

اما تفاوت شما با کاربر سایت
    اگر بخواهیم دسته بندی کنیم می تونیم بگیم که طراحی سایت به سه بخش تقسیم میشه
    1. توسعه دهنده یا developer
    2.طراح یا designer
    3. مدیریت و راهبری و یا administrator

جدا از این ها دانستن دانش فنی مثل استفاده به موقع ابزار ، سئو و یا موتور جستجو و...،کد نویسی html ، css، jc ، و... و دانستن بسیاری از نکات که در طراحی سایت مورد نیاز است جدا از این ها عیب یابی رفع مشکل و پشتیبانی هم موارد بسیار مهم و اینکه پیاده سازی خواسته های مشتری در فضایی مجازی و بسیاری موارد دیگر که در یک جمله نمی گنجد شما را از یک کاربر معمولی سایت را متمایز می کند
    سپاس
    سید مجید مشهدی عباس

0

عضو جدید

عضو جدید

عضويت:19 شهریور 1392 12:30 ب.ظ

--

عطف به: آخرش

19 شهریور 1392 12:30 ب.ظ

نه
      شما منظورم رو اشتباه متوجه شدید
      من میگم منی که دارم سایت رو طراحی میکنم وظایفم چیه ؟
      تا کجا باید پیش برم ؟
      اصلا اونایی که ادمین یک سایت هستند ، ابزارهایی که در اختیارشون قرار میگیره رو کی طراحی میکنه ؟
      اونا هم مثل ماهایی که طراح هستیم این ابزارها رو دارند یا ما باید مشخص کنیم کدوما رو داشته باشند ؟
      فرق ادمین یک سایت با منی که طراح همون سایتم چیه ؟(منظورم اینه که واسه وارد کردن مطالب جدید کاری که اون میکنه چه فرقی داره با کاری که من واسه وارد کردن یک مطلب به سایت میکنم ؟)

0
        شما مجاز به پاسخ به پست نمی باشید.
        • نمايش چاپ
        • پست الکترونيک
        بالا