قبلیقبلیGo to previous topic
بعدیبعدی Go to next topic
شما مجاز به پاسخ به پست نمی باشید.
  • نمايش چاپ
  • پست الکترونيک
فرزین ف
عضو جدید
عضو جدید
??? ??: 2

عضويت:18 آبان 1392 07:52 ق.ظ

--

مشکل کلی با dnn

18 آبان 1392 07:52 ق.ظ

دوستان dnn من همیشه با این مجموعه مشکل داشتم و هیچ وقت هم یه راهنمایی درست و حسابی دریافت نکردم. آدرس سایت من http://dvc1.com هست. اولا هیچ مطلبی نمیتونم بهش اضافه یا کم کنم چون پیغام خطای بانک اطلاعاتی میده یه خطای بانک اطلاعاتی. یه فوروم لازم دارم که متاسفانه فوروم مناسبی پیدا نمیکنم نصب کنم. میخوام خود پورتال رو آپدیت کنم که بازم خطا میده و کلا بعد از حدود 4 یا 5 سال باید از خیر همه مطالب که رو هاستم دارم بگذرم. لطفا یکی از دوستانی که مسلط به موضوع پورتال هست محض رضای خدا و همه dnnی ها منو کمک کنه

info@dvc1.com

0
    احسان ملکی زوارم
    عضو جدید
    عضو جدید
    ??? ??: 4

عضويت:18 آبان 1392 10:49 ب.ظ

--

عطف به: مشکل کلی با dnn

18 آبان 1392 10:49 ب.ظ

سلام
    لطفا تصویر خطاهای مربوط به یانک اطلاتی رو که گفتید رو در post پیوست کنید تا بشه تشخصی داد مشکل از کجاست؟

0
      فرزین ف
      عضو جدید
      عضو جدید
      ??? ??: 2

عضويت:18 آبان 1392 11:08 ب.ظ

--

18 آبان 1392 11:08 ب.ظ

مرسی از توجهتون متن خطا اینه:
      خطا: در حال حاضر در دسترس نمی باشد.
      DotNetNuke.Services.Exceptions.ModuleLoadException: Could not find stored procedure 'rahimidvc.DeleteHtmlTextUsers'. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: Could not find stored procedure 'rahimidvc.DeleteHtmlTextUsers'. at System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection) at System.Data.SqlClient.SqlInternalConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection) at System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning(TdsParserStateObject stateObj) at System.Data.SqlClient.TdsParser.Run(RunBehavior runBehavior, SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream, BulkCopySimpleResultSet bulkCopyHandler, TdsParserStateObject stateObj) at System.Data.SqlClient.SqlCommand.FinishExecuteReader(SqlDataReader ds, RunBehavior runBehavior, String resetOptionsString) at System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteReaderTds(CommandBehavior cmdBehavior, RunBehavior runBehavior, Boolean returnStream, Boolean async) at System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteReader(CommandBehavior cmdBehavior, RunBehavior runBehavior, Boolean returnStream, String method, DbAsyncResult result) at System.Data.SqlClient.SqlCommand.InternalExecuteNonQuery(DbAsyncResult result, String methodName, Boolean sendToPipe) at System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteNonQuery() at Microsoft.ApplicationBlocks.Data.SqlHelper.ExecuteNonQuery(SqlConnection connection, CommandType commandType, String commandText, SqlParameter[] commandParameters) at Microsoft.ApplicationBlocks.Data.SqlHelper.ExecuteNonQuery(String connectionString, CommandType commandType, String commandText, SqlParameter[] commandParameters) at Microsoft.ApplicationBlocks.Data.SqlHelper.ExecuteNonQuery(String connectionString, CommandType commandType, String commandText) at Microsoft.ApplicationBlocks.Data.SqlHelper.ExecuteNonQuery(String connectionString, String spName, Object[] parameterValues) at DotNetNuke.Modules.Html.SqlDataProvider.DeleteHtmlTextUsers() at DotNetNuke.Modules.Html.HtmlTextController.CreateUserNotifications(HtmlTextInfo objHtmlText) at DotNetNuke.Modules.Html.HtmlTextController.UpdateHtmlText(HtmlTextInfo objHtmlText, Int32 MaximumVersionHistory) at DotNetNuke.Modules.Html.EditHtml.cmdSave_Click(Object sender, EventArgs e) --- End of inner exception stack trace ---

0
        احسان ملکی زوارم
        عضو جدید
        عضو جدید
        ??? ??: 4

عضويت:10 آذر 1392 10:57 ق.ظ

--

10 آذر 1392 10:57 ق.ظ

مشكل در بانك اطلاعاتي شماست، اين خطا معمولا وقتي رخ ميده كه ماژول درست نصب نشده باشه. بايد يه نفر كه تخصص داره كار شمارو بصورت دستي انجام بده.
        اگر تمايل داشتيد من ميتونم يه نگاهي به سرور و بانك اطاعاتي شما بندازم، اگر سريع رفع شد كه مهمون من باشيد و اگر نه راجع به هزينه با هم صحبت خواهيم كرد.
        اگر تمايل داشتيد اطلاعات سرورتون رو به gmail من ارسال كنيد.

0
          شما مجاز به پاسخ به پست نمی باشید.
          • نمايش چاپ
          • پست الکترونيک
          بالا