پروژه های نرم افزار

یک دهه طراحی، تولید، توسعه و پشتیبانی نرم افزار مبتنی بر وب و خدمات الکترونیک

ده ها پروژه ملی و منطقه ای و سامانه های سازمانی و تجاری نتیجه دانش، تجربه و تخصص در IranDNN
 • check mark
  واحد طراحی و توسعه
 • check mark
  واحد پرتال
 • check mark
  واحد گرافیک
 • check mark
  واحد پشتیبانی

سامانه های مدیریت آموزش مجازی LMS و مدیریت اطلاعات آموزشی EMIS

کارفرما : شهرداری تهران

سال تولید : 1393

مجموعه فرآیندهای آموزشی در شهرداری تهران مستلزم راه اندازی این دو سامانه که هر یک مکمل دیگری است در کل سازمان به صورت یکپارچه بود.
طراحی این سامانه های که از استانداردهای آموزشی لازم نظیر ISO10015 و SCORM تبعیت می کنند به نحوی است که کل فرآیندهای آموزشی از نیازسنجی و برنامه ریزی تا اجرا و ارزیابی اثربخشی را به صورت الکترونیک مهیا می کند.
برگزاری دوره های آموزشی مجازی که امکان برگزاری کلاس مجازی ( بهره گیری از ابزار ADOBE Connect ) را نیز فراهم می کند بر عهده سامانه LMS است که به عنوان بازوی اجرا به کار می رود.
اما در لایه بالاتر سامانه EMIS که یک سیستم اطلاعات مدیریت در حوزه آموزش است ضمن ذخیره کلیه اطلاعات آموزشی پرسنل ( ارتباط با سامانه پرسنلی شهرداری تهران ) مسئولیت کمک در تصمیم سازی لازم در خصوص برگزاری دوره های لازم با توجه به الزامات و سرانه آموزشی مجموعه ها و ساختار سازمانی و سایر پارامترهای تعریف شده را دارد. فاصله شایستگی کارکنان بر اساس دوره های لازم و دوره های گذرانده شده و امتیازات کسب شده نیز احصاء می گردد.
وجود داشبوردها و گزارشات مدیریتی امکان تصمیم گیری در مقیاس کلان ( حدود پنجاه هزار نفر پرسنل ) و اجرای آموزش های لازم را فراهم کرده است.

تصاویری از محیط نرم افزار

نظرات کاربران

کاربران گرامی، لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
ارسال
بالا