کاربر محترم:
توجه داشته باشید متناسب با نوع خرید شما محصولات بین 1 تا 3 روز کاری از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.
ترتیب نمایش تعداد
Ventrian اخبار و مقالات
Ventrian اخبار و مقالات
این سامانه به خوبی امکانات یک خبرگزاری آنلاین را به عنوان بهترین، سریعترین و در دسترس ترین رسانه دیجیتال در اختیار هر مجموعه ای قرار می دهد. طراحی منعطف سامانه باعث شده است تا یک خبرگزاری بتواند با تکیه بر امکانات نرم افزار هر نوع ساختار مدیریت و نمایش خبر را بر اساس نیاز خود تعریف نماید در عین حال روابط عمومی یک سازمان یا شرکت نیز می تواند از این سامانه به عنوان ابزار اطلاع رسانی خود در حوزه وب، استفاده کند. ساختار گردش خبر از مرحله تولید تا تأیید و نمایش قابل تعریف است که این مهم در کنار کاربری آسان، سرعت و دقت فرآیند ثبت خبر را افزایش می دهد. توسعه پذیری، افزودن کاربری های جدید به سامانه و ساختار منحصر به فرد سفارشی سازی در این سامانه از وجوه تمایز این نرم افزار است.
مشاهده خرید   
2,200,000 ریال
IRANDNN استخدام آنلاین
IRANDNN استخدام آنلاین
با استفاده از این ماژول امکان جذب نیرو و منابع انسانی برای مشاغل مورد نیاز در یک مجموعه به صورت آنلاین فراهم می شود. در این ماژول کاربران طی 5 مرحله شرح کاملی از اطلاعات فردی، سوابق تحصیلی و شغلی و مهارت های خود را به همراه اطلاعاتی که مجموعه جهت استخدام به آنها نیاز دارد را ثبت می کنند. کاربر می تواند با مراجعه مجدد به رزومه خود آن را به روز کند. مدیر سیستم نیز با ورود به کارتابل خود می تواند رزومه ها را مشاهده نموده و بر اساس مشاغل فیلتر نماید. پس از بررسی رزومه ها و فیلتر نمودن بر اساس سایر پارامترها نهایتاً متقاضیان حائز صلاحیت انتخاب می شوند.
مشاهده خرید   
4,000,000 ریال
DreamSlider اسلاید شو
DreamSlider اسلاید شو
دریم اسلایدر ابزاری قدرتمند برای ساخت اسلایدرهای پیشرفته ویژه طراحان وب می باشد. توسط دریم اسلایدر می توانید انواع مختلفی از محتوا، تصاویر و ماژول ها را به صورتی کاربرپسند نمایش و مدیریت نمایید.
مشاهده خرید   
3,500,000 ریال
DNN UI اسلایدر خبری
DNN UI اسلایدر خبری
ماژول اسلاید خبری ابزاری قدرتمند و پرکاربرد برای نمایش اخبار و وِیژه سایت شما در قالب اسلایدر می باشد. این ماژول آخرین اخبار ارسال در ماژول اخبار و مقالات را به شکل اسلایدهای آرام در صفحات شما به حرکت در می آورد. سهولت استفاده، محیط کاربرپسند، طراحی پیشرفته و داشتن قالبهای متنوع از ویژگیهای بارز این ماژول می باشد.
مشاهده خرید   
1,200,000 ریال
Active Modules انجمن ( تالار گفتگو )
Active Modules انجمن ( تالار گفتگو )
این ماژول با هدف ایجاد گروه های خاص اعم از گروه های فنی ، علمی ، فرهنگی و ... به کار می رود و با امکاناتی که دارد می تواند به عنوان یک جامعه تخصصی مجازی استفاده شود.
مشاهده خرید   
5,000,000 ریال
IRANDNN برگزاری آزمون آنلاین
IRANDNN برگزاری آزمون آنلاین
برگزاری آزمون آنلاین با تعریف سطوح دسترسی کاربران به آزمون ها. این ماژول از دو بخش کلی تشکیل شده که بخش اول اختصاص به تعاریف اولیه سؤالات و بانک سؤال دارد و در بخش دوم امکان تعریف آزمون و تنظیمات آن و برگزار آزمون دیده شده است.
مشاهده خرید   
5,000,000 ریال
IRANDNN پشتیبانی آنلاین ( Help Desk )
IRANDNN پشتیبانی آنلاین ( Help Desk )
این ماژول یک سامانه کامل و جامع برای پشتیبانی آنلاین، گزارش خطا، ارائه درخواست همراه با پیگیری پاسخ و ارتباط با مشتریان می باشد که برای اهداف دیگری نظیر تکریم ارباب رجوع و سامانه انتقادات و پیشنهادات نیز به کار می رود.
ماژول پشتیبانی آنلاین ابزاری برای ارتباط کاربران، مشتریان و نمایندگان با بخشهای مختلف شرکت یا سازمان می باشد. در این سامانه کاربر درخواست خود را در قالب تیکت و با انتخاب گروه موضوعی مورد نظر ارسال می نماید. بدین صورت تیکت بر اساس گروه انتخاب شده به کاربر مرتبط در سازمان ارجاع داده می شود. در این سامانه با تعریف همه مشتریان و مجموعه پروژه های هریک و همنیطور اختصاص نماینده مشتری به پروژه و با تعریف مدت پشتیبانی و تعداد تیکت قابل ارسال توسط نماینده مشتری، نمایندگان مشتریان می توانند درخواست های خود را متناسب با تعاریف صورت گرفته و بر اساس پروژه مورد نظر به بخش پاسخگو در شرکت یا سازمان ارسال نمایند.
مشاهده خرید   
10,000,000 ریال
DNN GO پوسته 14133
DNN GO پوسته 14133
پوسته 14133 یک پوسته کامل به همراه طیف ماژول ها و منوی خاص خود با قابلیت Responsive و طراحی مدرن
مشاهده خرید   
3,500,000 ریال
IranDNN پکیج اقتصادی A
IranDNN پکیج اقتصادی A
پکیج اقتصادی A با دارا بودن طیف کامل ماژول ها به همراه سرویس هاست و پوسته عمومی ابزار کاملی برا راه اندازی سایت های شرکتی و شخصی است
مشاهده خرید   
7,190,000 ریال

صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   
بالا