شاید یکی از مهمترین دغدغه های دانش آموختگان رشته های مرتبط با IT ورود به بازار کار و تجارت است به طوری که هم موقعیت کاری مناسب با تخصص خود را بدست آورند و هم در کنار درآمدزایی ایده آل ، راه رشد و ارتقای موقعیت و تجربه را ایجاد کنند.
در حوزه برنامه نویسی .NET امروز شرایطی دست داده است که هم بی بدیل است و هم حوزه وسیع و بکری را فراهم آورده که متخصصین این امر را مجذوب خود کرده و کارشناسان زیادی را در اقصی نقاط دنیا به سمت خود کشانده . این موقعیت ، تولید Framework جامعی است به نام Dotnetnuke .
به دلیل کد باز نرم افزار ( Open Source ) توسعه آن در زمینه های هسته مرکزی ، ماژول ها و پوسته برای همه میسر بوده و هر متخصصی بسته به نیاز یا سفارش ، آن را متناسب با نظر خود توسعه می دهد. مهمترین مزیت این پلت فرم نزدیکی آن به بازار تجارت است چراکه حول این محور بازارهای بزرگی از فروش ماژول و پوسته ، خدمات توسعه و پشتیبانی ، طراحی انواع پرتال و وب سایت با کاربری های متفاوت و ... در داخل و خارج از کشور وجود دارد.

مهمترین فاکتوری که ورود به این حوزه را توجیه می کند اقبالی است که در یکی دو سال اخیر نسبت به این نرم افزار در ایران شکل گرفته و سازمان ها ، مؤسسات و شرکت های بزرگی آن را به عنوان بستر اتوماسیون اداری خود انتخاب و به کار گرفته اند.از جمله بزرگترین این سازمان ها می توان به شهرداری تهران ( و تمامی مناطق و شرکت های تابعه ) ، قوه قضائیه و ... اشاره کرد. به علاوه ایرانیان بسیاری در این حوزه محصولات خود را در بازار جهانی عرضه و به فروش می رسانند که خود مبین وسعت این بازار می باشد.

   
موسسه کهکشان نور (محل برگزاری دوره های آموزشی) جهت آشنایی با این موسسه اینجا را کلیک نمایید

امتیازات دوره های آموزشی IRANDNN

1) گروه Irandnn به عنوان اولین و تنها مرجع فارسی این نرم افزار در ایران فعالیت می کند و سابقه طولانی در اجرای پروژه های مبتنی بر DNN دارد.
2) تجربه عملیاتی اجرا و توسعه این پلت فرم در سازمان ها و شرکت های بزرگ و معتبر داخلی ، ساختار آموزشی این مجموعه را به سمت آموزش کاربردی سوق داده و رویکرد تجاری به دوره ها بخشیده است.
3) مدرسین دوره ها خود از کارشناسان و مجریان نرم افزار و جزء گروه مدیران irandnn  هستند.
4) حجم کم کلاسها از نظر تعداد دانش پذیر کیفیت آموزشی را در سطح قابل قبول تضمین می کند.
5) ارائه دوره ها در مراحل مبتدی تا پیشرفته متناسب با سطح اطلاعات دانش پذیر ، باعث همگون شدن طیف کلاس می شود.
6) ارائه سطوح دسترسی به بخش انجمن آموزشی وب سایت irandnn.ir جهت تکمیل آموزش و رفع مشکلات آموزشی دانش پذیران.
7) اعطای عضویت ویژه وب سایت irandnn جهت بهره گیری از مجموعه سرویس های ارائه شده در آن.

Please login as Superuser / Host to complete upgrade of Live Tabs
بالا