معرفی محصول

سامانه مدیریت کسب و کار

سامانه مدیریت کسب و کار

یک ابزار برای پوشش یک کسب و کار

مشخصات اجمالی محصول

BMSسامانه آنلاین مدیریت کسب و کار راهبران ( IranDNN Business Management System ) : سامانه مدیریت کسب و کار ( BMS , BM System ) به مجموعه ای از ابزارها، فرآیندها و روال هایی اطلاق می شود که با کنترل، اجرا و نظارت بر کلیه حوزه های عملیاتی یک کسب و کار، ضمن اعمال سیاست های مدیریتی، فرآیند مستمر بهبود عملکرد سیستم را محقق می کند.
این سامانه بستری برای تحقق موفقیت آمیز سیاست ها و تاکتیک های مدیریتی را در فعالیت های اجرایی کسب و کار فراهم می کند.
در این سیستم مدیران می توانند ضمن نظارت بر کلیه واحدهای کسب و کار، با اندازه گیری، کنترل و نظارت بر فعالیت ها، میزان حصول نتایج سیاست های خود را بررسی نموده به علاوه در تصمیم سازی و تصمیم گیری های جدید با نگاه بازتری عمل کنند.
WBMSچرا WBMS ( سامانه مدیریت کسب و کار مبتنی بر وب )؟ راهکارهای متنوعی برای مدیریت کسب و کار توسط نرم افزارهای مختلف ارائه شده است. به خصوص استفاده از محصولات Microsoft رواج بیشتری دارد. از مجموعه نرم افزارهای Office تا Dynamics، SharePoint، Project و ... .اما در به کارگیری همه این ابزارها چند نکته قابل توجه است.
 • این ابزارها به صورتی طراحی شده اند که طیف بزرگی از کسب و کارها را پوشش دهند لذا بسیاری از امکانات آنها برای بیشتر کسب و کارها بلا استفاده بوده و صرفاً پیچیدگی در کاربری را بیشتر می کنند.
 • برای راه اندازی اکثر این نرم افزارها نیاز به سخت افزار خاص یا نرم افزارهای دیگر وجود دارد.
 • طراحی غیر بومی این نرم افزارها و عدم تناسب با ساختار کسب و کار در کشور و لزوم اعمال تغییرات غیر استاندارد جهت بهره برداری از این نرم افزارها و همینطور عدم انطباق با چارچوب های قانونی کسب و کار از دیگر موارد قابل بررسی است.
 • عدم یکپارچگی یا پیچیدگی در ایجاد یکپارچگی بین این نرم افزارها از دیگر مشکلات پیش روی استفاده از آنها است.
 • دانش فنی مورد نیاز جهت پیاده سازی این نرم افزارها و یا لزوم استفاده از کارشناسان فنی با هزینه های بالا جهت استقرار نرم افزار.
 • هزینه قابل توجه خرید این نرم افزارها به خصوص برای طیفی از کسب و کارها که ارتباطات تجاری بین المللی داشته و باید در چارچوب قوانین تجارت بین المللی فعالیت کنند.
 • در صورت استفاده از مجموعه نرم افزارهای اداری ذکر شده معمولاً باز هم برای پوشش کامل فعالیت های یک کسب و کار نیاز به خرید یا تولید سامانه های تکمیلی است.
با توجه به موارد فوق و بسیاری دیگر که از ذکر آنها پرهیز شده است نرم افزارهای متعددی در دنیا با نام BMS ( Business Management System ) تولید می شود که هدف همگی آنها پوشش کامل تمام وجوه یک کسب و کار از حوزه فروش تا اجرا و خدمات پس از فروش و از منابع انسانی تا مالی و اداری و ... است.
صدها نرم افزار کوچک و بزرگ با این هدف تولید شده است که هریک رویکردهای متنوعی را در مدیریت کسب و کار پیش گرفته اند.
اکثر این نرم افزارها مبتنی بر وب هستند لذا صرفاً با استفاده از یک مرورگر وب می توان به راحتی از آنها استفاده کرد.
یکی از مهمترین کارکردهای دیگر این نرم افزارها کنترل دورکاری و پرسنلی هستند که خارج از محل کسب و کار فعالیت می کنند. این مهم برای مدیریت از راه دور نیز صدق می کند.

ویژگی منحصر به فرد سامانه مدیریت کسب و کار IranDNN :

مهمترین وجه ممیزه این سامانه با سایر نرم افزارهای مشابه ساختار طراحی و معماری تولید آن می باشد. این سامانه در قالب ماژول برای پرتال دات نت نیوک ( DotNetNuke ) تولید شده است. از این علاوه بر مزایایی که قبلاً به ان اشاره شد دارای ویژگی های زیر هم می باشد.
 • معماری چند لایه بر اساس استاندارد های تولید ماژول در DotNetNuke .
 • انطباق کامل با ساختار مدیریت کاربران و نقش ها و سطوح دسترسی پرتال DotNetNuke.
 • امکان بهره گیری از تمام کارکردها و ویژگی های پرتال دات نت نیوک.
 • امکان استفاده از سایر ماژول های DotNetNuke در کنار این سامانه.
 • امکان استفاده از مجموعه پرتال و این سامانه و سایر ماژول ها در قالب پرتال اینترنتی یا اینترانتی سازمان یا کسب و کار.
 • توسعه پذیری و امکان ایجاد کارکردهای جدید به سامانه به راحتی و در قالب افزودن ماژول.
 • توجه به موضوع سهولت کاربری در طراحی سادگی عملکرد در کنار وسعت و عمق عملکرد.
تکنولوژی تولیدتکنولوژی تولید : این سامانه همانطور که اشاره شد در قالب ماژول و مبتنی بر پرتال DotNetNuke تولید شده است و به تبع آن مبتنی بر تکنولوژی .NET بوده و از بانک اطلاعاتی MS SQL استفاده می کند. در طراحی این سامانه کلیه استانداردهای تولید ماژول در پرتال DotNetNuke رعایت شده است.
چه کسب و کارهایی می توانند از سامانه مدیریت کسب و کار IranDNN استفاده کنند؟
هر سازمان یا کسب و کاری که بخواهد با صرف هزینه قابل قبول ابزاری برای مدیریت مجموعه فعالیت های سازمانی خود تهیه کند می تواند از این سامانه استفاده کند. این سامانه کلیه تعاملات با مشتریان و ذینفعان، پرسنل و مدیران، بازاریابی و فروش، اجرا و پشتیبانی، خدمات پس از فروش و فعالیت ها و وظایف را مدیریت می کند. نظارت، ارزیابی، کنترل و در نتیجه بهبود فرآیندها، نتیجه بهره گیری از چنین سامانه یکپارچه ای است. گزارشات، نمودارها و داشبوردها کلیدهای رسیدن به شرایط مطلوب در کسب و کار در این سامانه است.
ردیف عنوان قیمت
1 مدیریت مشتریان ( زیرساخت سایر سامانه ها ) 30.000.000
2 مدیریت فروش 40.000.000
3 مدیریت بازاریابی 30.000.000
4 مدیریت اجرا و وظایف 50.000.000
5 مدیریت خدمات پس از فروش 50.000.000
6 پنل آنلاین مشتریان 40.000.000
7 بسته آموزشی 10 ساعته 3.000.000
8 پشتیبانی فنی شش ماهه 20.000.000
9 بسته جامع شامل کلیه موارد فوق 250.000.000
اجزاء توضیحات
مدیریت فروش چرخه کامل فروش از تعریف فرصت تا صدور پیش فاکتور، ثبت سفارش یا قرارداد، صدور صورتحساب - صدور مستندات اعم از پیش فاکتور، فاکتور و صورتحساب با امکان تعیین قالب چاپ - مدیریت مشتریان - مدیریت محصولات و لیست قیمت - بالانس حساب مشتری - گزارشات بخش فروش
مدیریت فعالیت ها تماس، نامه، ایمیل، نمابر، جلسه، زمانک، کار
مدیریت دپارتمان ها اعضای دپارتمان، سطوح دسترسی
مدیریت پروژه ها تعریف پروژه، اختصاص منابع به پروژه اعم از مالی و نیروی انسانی ( تیم اجرا )، مراکز هزینه پروژه، مدیریت فازهای اجرا، مدیریت وظایف اعضای تیم اجرا
مدیریت وظایف کارتابل وظایف همراه فیلترینگ بر اساس پارامترهای مشخص، محاسبه زمان اجرای وظایف به صورت خودکار، امکان افزودن فایل ضمیمه به وظایف، ثبت گزارش برای وظایف، گزارش گیری از مجموعه وظایف
تقویم کاری وظایف، فعالیت ها
مدیریت جلسات دارای قابلیت زمان بندی
داشبورد فردی دارای قابلیت ارائه چکیده اطلاعات مورد نیاز کاربر.
ساختار اطلاع رسانی یکپارچه امکان ارسال ایمیل، پیامک و زمانک بر اساس رویدادهای تعریف شده.
طراحی و تولید بر اساس استانداردهای ماژول نویسی بر مبنای دات نت نیوک. -
دارای بسته نرم افزار تحت ویندوز جهت کنترل وظایف شخصی. -
مدیریت منابع انسانی امکان ارتباط با دستگاه حضور و غیاب - ثبت ساعات کارکرد پرسنل، مأموریت ها، مرخصی ها و غیبت ها - چرخه تأیید مأموریت و مرخصی
در حال بروزرسانی...
بالا